27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Lanškroun C - Ústí n/O. C 2,5:2,5, Mistrovice B - Červená Voda 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Ústí n/O. D 0:5, Kunvald B - Žamberk C 2:3, Kunvald C - Mistrovice A 3:2, Letohrad B - Jablonné n/O. 1:4
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 04. 01. 2015
TJ Lanškroun C –
ŠK Ústí nad Orlicí C
TJ Sokol Mistrovice B – SPV Červená Voda
Rozhodčí:
Pokorný Tomáš
Rozhodčí: Janota Jiří
1.
Palla S.
1767
1/2
Smola J.
V
1827
1.
Bouchal L.
1449
0:1
Černohous M.
1641
2.
Kupsa M.
1497
1/2
Kylar P.
V
1830
2.
Špinler B.
1385
1/2
Brychta A.
1679
3.
Kolomý A.
1458
1:0
Minařík L.
1613
3.
Baláš V.
1000
0:1
Matoulek V.
1679
4.
Pilný J.
1362
1/2
Driemer J.
1537
4.
Spáčilová A.
1095
0:1
Ludvik F.
1701
5.
Lapáček L.
1545
0:1
Mastný T.
1677
5.
Bouchal T.
1000
1:0
Rupprich J.
1000
2.5 : 2.5
1.5 : 3.5
Sokol Městečko
Trnávka – ŠK Ústí nad Orlicí D
ŠO K a. s. Kunvald B – SK+Sokol Žamberk C
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
Rozhodčí: Rusz Gustav
1.
Burian M.
1788
0:1
Netušil J.
V
1941
1.
Tobiška J.
V
1728
1:0
Šulc J.
1537
2.
Šmíd F.
1683
0:1
Šmajzrová K.
1705
2.
Rusz G.
1641
1/2
Mazura J.
1582
3.
Navrátil M.
1759
0:1
Holásek V.
1504
3.
Rusz R.
1519
0:1
Janeček M.
1596
4.
Lattenberg F.
1643
0:1
Holásek V.
1489
4.
Michalička V.
1469
1/2
Charvát V.
1308
5.
Pavlů P.
1566
0:1
Dudla M.
1518
5.
Šejnoha J.
1079
0:1
Hurdes E.
1459
0 : 5
2 : 3
ŠO K a. s.
Kunvald C – TJ Sokol Mistrovice A
TJ Spartak OEZ Letohrad B – TJ Jablonné nad
Orlicí
Rozhodčí: Hodek
Roman
Rozhodčí: Lorenc Josef
1.
Hodek R.
V
1761
1/2
Ježek J.
H
1670
1.
Maceška B.
1805
0:1
Filip L.
1883
2.
Dvořák E.
V
1706
1:0
Glöckner J.
1869
2.
Lorenc J.
1586
0:1
Černohous J.
1726
3.
Krčmář S.
1537
1:0
Sysr P.
H
1517
3.
Hejl P.
1552
0:1
Vaníček J.
1698
4.
Bém T.
1330
0:1
Valenta R.
1502
4.
Janeček O.
1500
0:1
Kubíček V.
1648
5.
Mlynář M.
1640
1/2
Langr P.
1457
5.
Lorenc J.
V
1785
1:0
Vaníček P.
1000
3 : 2
1 : 4
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Sokol
Mistrovice A
5
4
0
1
12
16
:
9
12
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
5
3
1
1
10
16
:
9
14
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
5
3
1
1
10
15
:
10
10
4.
TJ Jablonné nad
Orlicí
5
3
0
2
9
14.5
:
10.5
12
5.
SK+Sokol Žamberk
C
5
2
2
1
8
14.5
:
10.5
9
6.
SPV Červená Voda
5
2
2
1
8
13
:
12
10
7.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
5
2
1
2
7
12.5
:
12.5
10
8.
TJ Lanškroun C
5
1
2
2
5
10.5
:
14.5
6
9.
Sokol Městečko
Trnávka
5
1
2
2
5
9.5
:
15.5
6
10.
TJ Sokol
Mistrovice B
5
1
1
3
4
9
:
16
7
11.
ŠO K a. s.
Kunvald B
5
1
0
4
3
10.5
:
14.5
6
12.
ŠO K a. s.
Kunvald C
5
1
0
4
3
9
:
16
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .