27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohdaneč - Železné hory 4,5:3,5, Rapid D - Chrudim B 5:3, Chotěboř B - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Bohemia B - Rapid E 7,5:0,5, Polabiny E - Polička D 5,5:2,5, Hlinsko volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 24. 01. 2016
Volný los – ŠO
Hlinsko
Sokol Lázně Bohdaneč – Šachový spolek Železné
hory
0
Rozhodčí: Sekyrka Josef
0
0
0
0
0
0
1.
Veselý E.
1800
0:1
Šilar L.
2117
0
0
0
0
0
0
2.
Rež M.
1831
1/2
Dunajčík J.
1817
0
0
0
0
0
0
3.
Sekyrka J.
1736
1:0
Tyč M.
1731
0
0
0
0
0
0
4.
Kouba P.
1827
1:0
Jura J.
1541
0
0
0
0
0
0
5.
Jouza P.
1710
0:1
Polách J.
H
1554
0
0
0
0
0
0
6.
Pyskatý J.
1658
1/2
Jareš O.
1540
0
0
0
0
0
0
7.
Svoboda J.
1567
1:0
Kravařík J.
1000
0
0
0
0
0
0
8.
Zmek J.
1643
1/2
Vančura M.
H
1727
0
4.5 : 3.5
ŠK Rapid
Pardubice D – TJ ŠO Chrudim B
TJ CHS Chotěboř B – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí:
Svítil Radek
Rozhodčí: Novotný Tomáš
1.
Seidl Z.
V
1832
1:0
Linhart Z.
1962
1.
Hospodka J.
V
1954
1:0
Starý L.
1875
2.
Janko J.
1732
0:1
Kokeš B.
1939
2.
Štolfa J.
1731
0:1
Müller P.
1933
3.
Krmenčík R.
1756
1/2
Němec B.
1887
3.
Fiala M.
1805
1/2
Pačovský M.
H
1939
4.
Svítil R.
1760
1/2
Bartoš M.
1728
4.
Novotný T.
1922
1/2
Honek J.
1871
5.
Joukl J.
1534
1/2
Krys J.
1677
5.
Sukdolák R.
1882
0:1
Přibyl J.
1828
6.
Stehlík P.
1486
1/2
Česenek V.
1735
6.
Tomek K.
1773
1/2
Hon J.
H
1770
7.
Joukl M.
1510
1:0
Sokol P.
1579
7.
Jun R.
1544
0:1
Šindelář P.
1783
8.
Macek O.
1239
1:0
Zelený F.
1565
8.
Dobšinský P.
1696
0:1
Klouček J.
1594
5 : 3
2.5 : 5.5
ŠK Bohemia
Pardubice B – ŠK Rapid Pardubice E
2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Daněk
Pavel
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Novák A.
V
2038
1:0
Hrnčiarik K.
V
1913
1.
Korol J.
2057
1/2
Stodola J.
1744
2.
Mudruňka P.
1949
1:0
Pavlovec V.
1823
2.
Mojžíš M.
2006
1:0
Feltl P.
1704
3.
Daněk P.
V
1950
1:0
Fiala J.
1337
3.
Bělohlav J.
1913
1/2
Navrátil L.
1704
4.
Třasák O.
1970
1:0
Kalhous M.
1572
4.
Jecha P.
1956
1:0
Simon M.
1471
5.
Michlian Š.
1887
1:0
Král M.
1491
5.
Škroch M.
1876
0:1
Charouz M.
1707
6.
Juchelka P.
1746
1:0
Kocian Š.
1176
6.
Vorel B.
1698
1/2
Jerman M.
1782
7.
Kvapil P.
1662
1/2
Kolomý R.
1515
7.
Kvapil P.
1498
1:0
Brokl D.
1451
8.
Kotlant T.
1692
+:-
0
0
8.
Krejčí J.
1569
1:0
Houška F.
1193
7.5 : 0.5
5.5 : 2.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Jiskra Heřmanův
Městec
6
4
2
0
14
30
:
18
22
2.
ŠK Bohemia
Pardubice B
5
4
1
0
13
28
:
12
25
3.
2222 ŠK Polabiny
E
5
4
0
1
12
27
:
13
21
4.
ŠK Rapid
Pardubice D
6
3
0
3
9
18.5
:
29.5
14
5.
Šachový spolek
Železné hory
5
2
2
1
8
21.5
:
18.5
13
6.
ŠO Hlinsko
5
2
1
2
7
21
:
19
14
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
2
1
3
7
22
:
26
13
8.
TJ CHS Chotěboř
B
5
1
2
2
5
17.5
:
22.5
13
9.
TJ ŠO Chrudim B
5
1
1
3
4
18.5
:
21.5
9
10.
TJ Štefanydes
Polička D
6
1
1
4
4
20
:
28
15
11.
ŠK Rapid
Pardubice E
6
0
1
5
1
16
:
32
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .