27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V první lize východ nestačila Polička doma na Ostravu a podlehla jí 2,5:5,5, takže i nadále setrvává v pásmu sestupu. Další výsledky: Karviná - Grygov 4,5:3,5, Kroměříž - Orlová 5,5:2,5, Frýdek-Místek B - Opava 6:2, Moravská Slavia Brno - Lokomotiva Brno 4:4, Staré Město - Zlín 5,5:2,5
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
ŠK Karviná
"A"
-
A64 VALOZ Grygov
Moravská Slavia Brno "A"
-
Lokomotiva Brno "A"
Jurčík Marián (C,Z)
2497F
1
-
0
2455F
Kaňovský David (H,Z)
Kalod Radek (Z)
2473F
1
-
0
2430F
Zwardoň Vojtěch (H,Z)
Jurčík Martin (C,Z)
2366F
0
-
1
2449F
Biolek Richard (H,Z)
Blahynka Martin (H,Z)
2417F
0
-
1
2463F
Plát Vojtěch (H,Z)
Sobek Jaroslav (Z)
2252F
0
-
1
2331F
Obšivač Josef (Z)
Holemář David (Z)
2267F
½
-
½
2454F
Šimáček Pavel (H,Z)
Poloch Petr (Z)
2302F
½
-
½
2117F
Hrabal Michal (Z)
Tikovský Alexandr (Z)
2181F
½
-
½
2245F
Kratochvíl Josef (Z)
Lys Josef (Z)
2188F
1
-
0
2170F
Fuksík Jakub (Z)
Věchet Stanislav (Z)
2140F
½
-
½
2213F
Kulovaná Eva (Z)
Tauš Martin (Z)
2136F
0
-
1
2104F
Zatloukal Petr (Z)
Skácelík Petr (Z)
2172F
½
-
½
2285F
Hofírek Benedikt
Zimniok Lubomír
2123F
1
-
0
2063F
Švancara Petr
Bureš Vít
2187F
1
-
0
2232F
Kratochvíl Milan
Walowy Bohumír
2096F
1
-
0
1956F
Bareš Jáchym
Vávra Michal
1953F
0
-
1
2215F
Dvořák Adam
4½
:
3½
4
:
4
Slavia
Kroměříž "A"
-
SK Slavia Orlová "A"
TJ Štefanydes Polička
-
TJ Ostrava "A"
Krejčí Jan (H,Z)
2500F
1
-
0
2447F
Talla Vladimír (H,Z)
Červený Petr (Z)
2286F
½
-
½
2318F
Klíma Lukáš (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z)
2456F
½
-
½
2438F
Krzyzanowski Marcin (C,Z)
Sabol Marian (H,Z)
2364F
½
-
½
2325F
Walek Milan (H,Z)
Lanč Alois (C,Z)
2302F
1
-
0
2326F
Neděla Vlastimil (Z)
Trhal Tomáš (H,Z)
2121F
0
-
1
2309F
Malík Jan (H,Z)
Mudrák Josef (Z)
2292F
½
-
½
2307F
Rodhstein Tereza (Z)
Komárek David (Z)
2136F
½
-
½
2198F
Hladík Oto (Z)
Karlík Vladimír (Z)
2263F
½
-
½
2224F
Olšarová Karolína (Z)
Paščenko Jaromír (Z)
2053F
0
-
1
2233F
Růžička Petr (Z)
Pastirčák Milan (Z)
2363F
½
-
½
2292F
Zabystrzan Pavel (Z)
Houška Bronislav (Z)
2069F
0
-
1
2218F
Mrva Marek (Z)
Dvořák Martin (Z)
2189F
1
-
0
2183F
Kuboš Rostislav
Lorenc Oldřich
2095F
½
-
½
2157F
Šplíchal Stanislav (Z)
Kapusta Petr
2097F
½
-
½
2214F
Kostka Vít
Švanda Ondřej
1884F
½
-
½
2119F
Neuschl Zdeněk
5½
:
2½
2½
:
5½
Beskydská
šachová škola F-M "B"
-
KVS EKODIVIZE Opava
ŠK Staré Město "A"
-
ŠK Zlín "A"
Rojíček Vojtěch (V,Z)
2417F
½
-
½
2345F
Caletka Radomír (H,Z)
Bureš Jaroslav (H,Z)
2402F
0
-
1
2469F
Ponížil Cyril (H,Z)
Vesselovsky Serguei (V,Z)
2339F
½
-
½
2350F
Adámek Jiří (H,Z)
Sosna Jan (H,Z)
2336F
1
-
0
2320F
Rubal Adam (Z)
Jasný Stanislav (Z)
2371F
1
-
0
2289F
Černín Radim (Z)
Bažant Petr (Z)
2347F
1
-
0
2266F
Paszewski Mateusz (C,Z)
Rabatin Jakub (Z)
2326F
1
-
0
2266F
Nábělek Marek (Z)
Worek Joanna (C,Z)
2350F
1
-
0
2243F
Krčál Michal (Z)
Piesik Piotr (C,Z)
2293F
1
-
0
2190F
Židek Václav (Z)
Dobeš Vojtěch (Z)
2217F
½
-
½
2185F
Šenkýř Martin (Z)
Kubík Michael (Z)
2183F
1
-
0
2148F
Čempel Jaroslav (Z)
Vrána František (Z)
2207F
1
-
0
2207F
Karlík Ondřej (Z)
Holeksa Zdeněk
2184F
1
-
0
2048F
Záleský Karel
Horsák Jan
2023F
1
-
0
2130F
Dubina Pavel
Beluská Tereza
1960F
0
-
1
1995F
Rambousek Jan
Zpěváková Jana
2040F
0
-
1
2131F
Koutný Petr (H)
6
:
2
5½
:
2½
Tabulka po 4. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Staré Město
"A"
4
0
0
12
21,5
16
2.
Slavia Kroměříž
"A"
3
1
0
10
21,5
15
3.
ŠK Zlín
"A"
3
0
1
9
17
12
4.
Lokomotiva Brno
"A"
2
2
0
8
18
11
5.
SK Slavia Orlová
"A"
1
2
1
5
16,5
8
6.
Beskydská
šachová škola F-M "B"
1
1
2
4
16
11
7.
TJ Ostrava
"A"
1
1
2
4
16
10
8.
Moravská Slavia
Brno "A"
1
1
2
4
14,5
9
9.
KVS EKODIVIZE
Opava
1
1
2
4
13,5
8
10.
ŠK Karviná
"A"
1
0
3
3
12,5
7
11.
TJ Štefanydes
Polička
1
0
3
3
12,5
6
12.
A64 VALOZ Grygov
0
1
3
1
12,5
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .