27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole 2.ligy skupiny D se našim celkům moc nedařilo - Polabiny B prohrály v krajském derby s Chrudimí vysoko 2:6, Ústí n/O. prohrálo doma s Rychnovem n/Kn. 3,5:4,5, Rapid B prohrál rovněž doma s Hradcem Králové B 3:5 a také Polabiny C prohrály v Lípě 3,5:4,5, jediné vítězství uhrálo Vysoké Mýto v Litovli v poměru 4,5:3,5. Další výsledky: Velké Losiny - Zábřeh 3,5:4,5 (!)
2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 07. 02. 2016
ŠK Ústí nad
Orlicí – Region Panda Rychnov n. Kněž.
2222 ŠK Polabiny B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Novotný Michal
1.
Havelka J.
H
2291
1/2
Sabuk P.
C
2410
1.
Jedlička A.
V
2270
1/2
Bujnoch R.
2249
2.
Šmajzr M.
2196
1/2
Zeberski J.
C
2323
2.
Čižinský P.
2191
0:1
Hlaváček R.
2175
3.
Grundman V.
H
2089
1/2
Kracík T.
2219
3.
Novotný M.
V
2277
1:0
Malivánek J.
2115
4.
Hurt L.
H
2100
1/2
Marečková M.
2170
4.
Mojžíš J.
2135
0:1
Němec P.
2223
5.
Holásek P.
2020
1:0
Machlowski S.
2113
5.
Hostinský J.
2166
0:1
Česenek J.
1898
6.
Mareš J.
1986
1/2
Somyk M.
C
2023
6.
Kourek J.
2045
0:1
Komárek D.
H
2146
7.
Poslušný M.
1950
0:1
Novotný J.
2123
7.
Trojan L.
2018
0:1
Linhart Z.
1954
8.
Vencl J.
1765
0:1
Buločkin M.
2083
8.
Just P.
1971
1/2
Česenek V.
1712
3,5 : 4,5
2 : 6
ŠK Rapid
Pardubice B – TJ Slavia Hradec Králové B
Tatran Litovel B – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí:
Veselý Tomáš
Rozhodčí: Kosek Jiří
1.
Smutný J.
H
2217
0:1
Nun J.
V
2328
1.
Beil Z.
2201
1/2
Sabol M.
2334
2.
Veselý T.
2051
0:1
Možný M.
V
2286
2.
Krejčí J.
2155
1/2
Trhal T.
2122
3.
Sýkora J.
2049
1/2
Němec Z.
2213
3.
Neoral A.
2135
1/2
Kosek M.
2124
4.
Novotný A.
1923
1/2
Ptáček T.
2057
4.
Mohapl P.
2119
1/2
Kosek J.
2076
5.
Hennig T.
2052
1/2
Šafařík J.
2126
5.
Zbořil T.
H
2126
1/2
Doseděl J.
2076
6.
Hájek J.
H
1892
0:1
Jezbera J.
2098
6.
Gerych J.
2009
0:1
Ptáček L.
2083
7.
Schaffer O.
H
1778
1:0
Šolc F.
1857
7.
Fiala V.
H
2006
0:1
Houška B.
H
2017
8.
Seidl Z.
1847
1/2
Steiner P.
1820
8.
Pavlík P.
1934
1/2
Lipavský D.
1974
3 : 5
3 : 5
ŠK ZVU
Engineering Lípa A – 2222 ŠK Polabiny C
TJ Sokol Lázně Velké Losiny – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí: Šmíd
Jaroslav
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Jirásek P.
2319
1:0
Půlpán J.
V
2346
1.
Valenta V.
2090
1/2
Strašil P.
2091
2.
Jedlička L.
2226
0:1
Macháň J.
V
2313
2.
Vaculík J.
2204
1/2
Zapletal J.
2149
3.
Fiedler B.
2129
1/2
Hošek M.
V
2258
3.
Malý M.
2192
1/2
Sohr V.
2102
4.
Šmíd J.
2047
1:0
Szücs M.
2154
4.
Hastík S.
1996
0:1
Doležel J.
H
2053
5.
Vařejčko J.
H
2241
1:0
Liduch F.
2037
5.
Kubíček A.
2183
1/2
Opravil K.
2038
6.
Hájek J.
H
2090
1/2
Řezníček D.
2118
6.
Kopecký R.
1979
1/2
Navrátil J.
H
2039
7.
Šedivý M.
2043
1/2
Cach J.
1978
7.
Vodák R.
1949
1/2
Vicenec R.
2039
8.
Novák L.
1941
0:1
Půlpán M.
1935
8.
Frnka R.
2182
1/2
Růžička M.
2040
4,5 : 3,5
3,5 : 4,5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Region Panda
Rychnov n. Kněž.
7
6
0
1
18
33
:
23
21
2.
TJ Slavia Hradec
Králové B
7
4
2
1
14
33
:
23
22
3.
Tatran Litovel B
7
4
0
3
12
27,5
:
28,5
14
4.
ŠK Vysoké Mýto
7
4
0
3
12
27,5
:
28,5
13
5.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
7
3
1
3
10
29,5
:
26,5
18
6.
2222 ŠK Polabiny
C
7
3
1
3
10
29
:
27
14
7.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
7
3
0
4
9
28,5
:
27,5
17
8.
ŠK Ústí nad
Orlicí
7
3
0
4
9
28
:
28
16
9.
2222 ŠK Polabiny
B
7
2
3
2
9
26,5
:
29,5
12
10.
TJ ŠO Chrudim
7
2
1
4
7
25,5
:
30,5
16
11.
ŠK 1921 Zábřeh
7
2
0
5
6
24,5
:
31,5
11
12.
ŠK Rapid
Pardubice B
7
2
0
5
6
23,5
:
32,5
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .