27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Dolní Čermná - Ústí n/O. C 3:5, Žamberk - Polička C 6:2, Mistrovice - Svitavy B 4:4, Česká Třebová B - Choceň 5:3, Letohrad - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Kunvald - Lanškroun B 4,5:3,5 Díky klopýtnutí Ústí n/O. B zůstává boj o prvenství a postup stále ještě nevyřešený.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 13. 03. 2016
ŠK Dolní Čermná
– ŠK Ústí nad Orlicí C
SK + Sokol Žamberk – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
Rozhodčí: Kopal Vladimír
1.
Merta M.
1741
1/2
Kapoun V.
1808
1.
Havrlík P.
1825
1:0
Smejkal J.
1866
2.
Motl L.
1640
1:0
Šmajzrová K.
1673
2.
Kalous T.
1844
1/2
Schaffer O.
1816
3.
Marek J.
1511
0:1
Kylar P.
1830
3.
Mazura M.
1898
0:1
Schaffer D.
1688
4.
Merta J.
1874
1/2
Taslar K.
1656
4.
Brdíček D.
1781
1:0
Kašpar J.
1744
5.
Dostálek V.
1528
0:1
Dudla M.
1609
5.
Martinec J.
1782
1:0
Buchta M.
1658
6.
Dušek J.
H
1708
1/2
Holásek V.
1552
6.
Kopal V.
1539
1:0
Jerman M.
1777
7.
Nikl J.
1661
0:1
Holásek V.
1486
7.
Jeništa J.
1641
1/2
Brokl D.
1389
8.
Šilar J.
H
1672
1/2
Píše J.
1481
8.
Mazura J.
1582
+:-
0
0
3 : 5
6 : 2
Sokol Mistrovice
– ŠK Svitavy B
Proplast Česká Třebová B – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí:
Halbrštát Karel
Rozhodčí: Vencl Jiří
1.
Kalousek M.
H
1847
0:1
Kotva M.
V
2037
1.
Šimek Z.
1907
1:0
Kučera J.
H
1910
2.
Glöckner J.
1866
1:0
Bartoš K.
V
1800
2.
Pelcl K.
1845
0:1
Marinov P.
1736
3.
Ježek J.
H
1582
1/2
Riedl V.
1787
3.
Kovář V.
1655
1/2
Weis L.
1732
4.
Valenta R.
1640
1/2
Vodička M.
1619
4.
Jiroušek J.
H
1504
0:1
Vavroušek P.
1768
5.
Grepl P.
H
1899
1:0
Svatoš Z.
1702
5.
Petrželka K.
1859
1/2
Podgorný R.
H
1749
6.
Bouchal L.
1665
1:0
Velešík M.
1679
6.
Pail M.
H
1822
1:0
Janeček F.
1700
7.
Špinler B.
1453
0:1
Jedlička E.
1638
7.
Jasanský K.
1703
1:0
Nedelčev R.
1604
8.
Langr P.
1571
0:1
Čuma J.
1608
8.
Vencl J.
1519
1:0
Doseděl Z.
1587
4 : 4
5 : 3
TJ Spartak OEZ
Letohrad – ŠK Ústí nad Orlicí B
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Lanškroun B
Rozhodčí:
Papáček Miloš
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Mikyska K.
1879
1/2
Volf J.
2026
1.
Chládek V.
H
2073
1/2
Solil R.
V
2019
2.
Lorenc J.
1794
1/2
Netušil J.
1930
2.
Vymetálek P.
1846
0:1
Krátký J.
V
2067
3.
Janeček V.
1815
1/2
Hrobař V.
H
2014
3.
Hloušek Z.
H
1899
1:0
Paukert I.
1709
4.
Lorenc A.
1810
1:0
Mareš P.
1975
4.
Hodek R.
1680
0:1
Vaculík J.
1751
5.
Papáček M.
1730
0:1
Pokorný J.
1923
5.
Vaníček J.
H
1729
1:0
Kolomý Š.
1729
6.
Sysr P.
1572
1:0
Smola J.
1847
6.
Dvořák E.
1721
1/2
Palla S.
1674
7.
Pulkrábek A.
1000
1:0
Glembek B.
1803
7.
Štěpán S.
1634
1:0
Boháč L.
1637
8.
Řehák J.
1832
1:0
Kodytek T.
1812
8.
Tobiška J.
1650
1/2
Křivohlávek J.
1468
5.5 : 2.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
9
7
1
1
22
56
:
16
48
2.
TJ Štefanydes
Polička C
9
6
1
2
19
39.5
:
32.5
32
3.
SK + Sokol
Žamberk
9
6
0
3
18
38.5
:
33.5
27
4.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
9
5
1
3
16
41.5
:
30.5
31
5.
TJ Lanškroun B
9
5
1
3
16
37
:
35
25
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
9
5
1
3
16
33
:
39
25
7.
ŠK Svitavy B
9
3
3
3
12
39
:
33
28
8.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
9
3
1
5
10
29
:
43
17
9.
Proplast Česká
Třebová B
9
3
0
6
9
27.5
:
44.5
15
10.
ŠK Dolní Čermná
9
2
2
5
8
36
:
36
27
11.
TJ Spartak
Choceň
9
2
0
7
6
24
:
48
15
12.
Sokol Mistrovice
9
1
1
7
4
31
:
41
18
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .