27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Rapid C - Zaječice 4:4, Polabiny D - Vysoké Mýto B 4:4, Česká Třebová - Bohemia 2,5:5,5, Svitavy - Chotěboř 2,5:5,5, Moravská Třebová - Lanškroun 2:6, Litomyšl - Polička B 3:5 Vítězem a postupujícím do 2.ligy se už kolo před koncem stalo družstvo Lanškrouna , poslední kolo rozhodlo o druhém sestupujícím, kterým se kromě již jisté Moravské Třebové stala Česká Třebová a osud Svitav bude závislý na výsledku utkání Chrudimi s Velkými Losinami v posledním kole 2.ligy D.
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
Proplast Česká
Třebová – ŠK Bohemia Pardubice
2222 ŠK Polabiny D – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Šimek
Zdeněk
Rozhodčí: Törvenyi Roman
1.
Hurt L.
2090
1/2
Kastner O.
2061
1.
Hostinský J.
V
2148
1:0
Sabol M.
V
2337
2.
Grundman V.
H
2087
0:1
Novák A.
2075
2.
Trojan L.
2007
0:1
Kosek J.
V
2072
3.
Mikyska K.
H
1883
1:0
Vodička P.
1996
3.
Černý J.
1998
1/2
Kosek M.
V
2130
4.
Kastner K.
1936
1/2
Nadrchal T.
1999
4.
Just P.
1965
1/2
Lipavský D.
1970
5.
Šimek Z.
1911
0:1
Daněk P.
1977
5.
Törvenyi R.
1984
1:0
Kučera J.
1900
6.
Pelcl K.
1832
0:1
Třasák O.
1985
6.
Nešpůrek J.
1430
1:0
Podgorný R.
1752
7.
Jániš P.
H
1886
0:1
Mazuch J.
1968
7.
0
0
-:+
Sabolová K.
1844
8.
Borek P.
1879
1/2
Juchelka P.
1739
8.
0
0
-:+
Sabolová G.
1881
2.5 : 5.5
4 : 4
ŠK Rapid
Pardubice C – TJ Sokol Zaječice
ŠK Svitavy – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Svítil
Radek
Rozhodčí: Bartoš Karel
1.
Vávra R.
2083
1/2
Vařejčko J.
2230
1.
Beil Z.
H
2215
1:0
Tůma J.
2283
2.
Veselý T.
V
2069
1/2
Hájek J.
2069
2.
Kotva M.
1992
0:1
Tůma J.
2053
3.
Sýkora J.
V
2035
1/2
Hájek L.
2088
3.
Boháček M.
H
2032
0:1
Vala F.
H
2167
4.
Hennig T.
2045
1/2
Jelínek M.
1976
4.
Krušina P.
1883
0:1
Štolba M.
H
2041
5.
Hrnčiarik K.
1904
1/2
Hájek J.
1895
5.
Bartoš K.
1790
0:1
Černovský J.
H
2073
6.
Seidl Z.
1874
1/2
Konrád F.
1828
6.
Ambrožová L.
H
1815
0:1
Petrus L.
1959
7.
Veselý E.
H
1801
1/2
Žídek J.
1505
7.
Kozák D.
1780
1:0
Krejčík T.
1923
8.
Svítil R.
1794
1/2
Cach T.
1571
8.
Havel F.
1798
1/2
Fiala M.
1812
4 : 4
2.5 : 5.5
TJ Slovan
Moravská Třebová – TJ Lanškroun
TJ Jiskra Litomyšl – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Pekař Václav
1.
Meleshko A.
1930
0:1
Havelka J.
2274
1.
Pekař V.
2176
1:0
Stodola M.
1943
2.
Grepl P.
1892
0:1
Krátký J.
2077
2.
Škeřík K.
1971
0:1
Tulis J.
1869
3.
Sojma Z.
1839
0:1
Hrubeš P.
2153
3.
Daniel M.
H
2049
1/2
Švanda O.
1849
4.
Chvojka A.
1768
0:1
Solil R.
2027
4.
Doseděl J.
H
2062
1/2
Lorenc O.
2063
5.
Adámek V.
1860
1:0
Švub J.
H
1920
5.
Zeman M.
2004
0:1
Česenek J.
H
1985
6.
Endl V.
1612
1/2
Vaculík J.
1759
6.
Bartošová L.
1911
1/2
Komárková M.
2002
7.
Pavlíček L.
H
1509
1/2
Doleček M.
1578
7.
Zeman L.
1804
1/2
Sodomka A.
1901
8.
Dvořák J.
1531
0:1
Kupsa M.
1693
8.
0
0
-:+
Smejkal J.
1855
2 : 6
3 : 5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun
11
9
1
1
28
62.5
:
25.5
50
2.
TJ CHS Chotěboř
11
7
1
3
22
53.5
:
34.5
41
3.
ŠK Vysoké Mýto B
11
7
1
3
22
52
:
36
36
4.
ŠK Bohemia
Pardubice
11
7
0
4
21
51.5
:
36.5
34
5.
2222 ŠK Polabiny
D
11
5
2
4
17
47
:
41
29
6.
TJ Sokol
Zaječice
11
5
2
4
17
44.5
:
43.5
26
7.
ŠK Rapid
Pardubice C
11
3
5
3
14
42.5
:
45.5
24
8.
TJ Jiskra
Litomyšl
11
4
2
5
14
41.5
:
46.5
26
9.
TJ Štefanydes
Polička B
11
4
1
6
13
39
:
49
22
10.
ŠK Svitavy
11
3
2
6
11
36.5
:
51.5
24
11.
Proplast Česká
Třebová
11
3
0
8
9
31.5
:
56.5
16
12.
TJ Slovan
Moravská Třebová
11
0
1
10
1
26
:
62
13
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .