27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 17.července 2016 se v pardubickém hotelu Sport uskutečnilo rozlosování všech ligových soutěží družstev pro sezonu 2016/17, z nichž se to pro družstva našeho kraje týtá Extraligy, 1.ligy západ a 2.ligy skupina D.
Extraliga
1.liga západ
1.liga východ
Los
Družstvo
Los
Družstvo
Los
Družstvo
1.A
ŠK AD Jičín
1
TJ Bohemians Praha
1
Slezan Opava
1.B
ŠK Rapid Pardubice
2
ŠK ZIKUDA Turnov
2
Moravská Slavia Brno
2.A
BŠŠ Frýdek-Místek
3
ŠK Sokol Vyšehrad
3
TŽ Třinec
2.B
TJ Tatran Litovel
4
ŠK AD JC Smíchov
4
ŠK Zlín
3.A
Prestige Photo Unichess
5
TJ Pankrác
5
Region Panda
3.B
1. Novoborský ŠK
6
GROP Praha
6
Slavia Kroměříž
4.A
ŠK města Lysá nad Labem ("B")
7
QCC České Budějovice
7
Agentura 64 Grygov
4.B
Výstaviště Lysá nad Labem ("A")
8
SK OAZA Praha
8
Baník Havířov
5.A
ŠK DURAS BVK Královo pole
9
TJ Slavia Hradec Králové
9
ŠK Gordic Jihlava
5.B
Lokomotiva Brno
10
ŠK AD Jičín "B"
10
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
6.A
ŠK Slavoj Poruba
11
2222 ŠK Polabiny
11
TJ Ostrava
6.B
Labortech Ostrava
12
TJ Neratovice
12
ŠK Staré Město
2.liga skupina
A
2.liga skupina B
2.liga skupina C
Los
Družstvo
Los
Družstvo
Los
Družstvo
1
Karlovarský ŠK Tietz "A"
1
Bartoš Unichess "B"
1
ŠACHklub Písek
2
Sokol Praha-Kobylisy
2
ŠK ZIKUDA Turnov "B"
2
Sparta Kutná Hora
3
ŠO TJ DUKLA Praha
3
ŠK Slavoj Litoměřice
3
Sokol Kolín
4
TJ Bohemians Praha "B"
4
Sokol Mladá Boleslav
4
ŠK JOLY Lysá n/L "D"
5
Sokol Domažlice
5
Sokol Bakov nad Jizerou
5
ŠK Sokol Vyšehrad "C"
6
TJ Tatran Podbořany
6
Desko Liberec
6
Sokol Tábor
7
ŠK DP Praha
7
TJ Jiskra Hořice
7
Klub šachistů Říčany 1925
8
TJ Praha-Pankrác "B"
8
CHESS MOST
8
ŠO TJ Tatran Prachatice
9
ŠK Kladno
9
ŠK Spartak Ústí n/L
9
TJ Spartak Vlašim
10
TJ Plzeň Košutka z.s.
10
ŠK AD Jičín "C"
10
ŠK JOLY Lysá n/L "C"
11
TJ Šakal Kozolupy
11
ŠK Teplice
11
ŠK Sokol Vyšehrad "B"
12
Karlovarský ŠK Tietz "B"
12
SK Děčín
12
Sokol Praha Vršovice
2.liga skupina
D
2.liga skupina E
2.liga skupina F
Los
Družstvo
Los
Družstvo
Los
Družstvo
1
ŠK Lípa
1
ŠK Lokomotiva Brno "B"
1
ŠK Slavoj Poruba "B"
2
Rapid Pardubice "B"
2
ŠK GARDE Lipovec
2
SK Slavia Orlová
3
TJ Lanškroun
3
TJ Podlužan Prušánky
3
Slavoj Český Těšín
4
Slavia Hradec Králové "B"
4
ŠK Kuřim
4
TŽ Třinec "B"
5
2222 ŠK Polabiny "C"
5
MKS Vyškov
5
Šachový klub Karviná
6
TJ Štefanydes Polička
6
Sokol Hošťálková
6
Sokol Vrbno p/P
7
Caissa Pivovar Dalešice
7
Zbrojovka Vsetín
7
TJ Sokol Velké Losiny
8
ŠK Vysoké Mýto
8
Jezdci Jundrov
8
Tatran Litovel "B"
9
Gambit Jihlava
9
ŠK Staré Město "B"
9
TJ ŠK DUE POP Uničov
10
TJ Žďár nad Sázavou
10
ŠK Duras BVK "B"
10
TJ Slovan Havířov
11
2222 ŠK Polabiny "B"
11
Slavia Kroměříž "B"
11
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
12
ŠK Ústí nad Orlicí
12
Spartak Adamov
12
Sokol Dobrá
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .