27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 6.února v Lanškrouně za účasti 62 hráčů z 13 oddílů nejen pardubického kraje. V kategorii H/D 10 zvítězil Martin Jakub Pešek z Hlinska před Jakubem Váňou z Polabin a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Barbora Krátká ze Svitav. V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější Adam Švanda z Poličky před Michalem Jarešem ze Železných hor a Karlem Brožkou ze Zaječic, nejlepší dívkou byla Lucie Kotizová z Kunvaldu. Ohlasy z turnaje by mohly být k nalezení na webových stránkách Hlinska, Chotěboře , Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor , průběžné pořadí po třech turnajích naleznete zde .
3. Krajský přebor jednotlivců, PdŠS
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí :
Vaculík Jakub
Hrací tempo :
20 minut + 5 sekund
Místo :
Lanškroun, Dělnický dům, Dobrovského 41
Datum :
2016/02/06
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Pešek Martin Jakub
1271
ŠO Hlinsko
6
18,5
26
20,5
2
6
Váňa Jakub
1117
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
23
31,5
24
3
2
Kobr Matěj
1191
Šachový klub Ústí nad Orlicí
5,5
22
29,5
21,5
4
21
Vašíček Martin
1000
Šachový spolek Železné hory
5
20,5
26
15
5
5
Nejedlý Lukáš
1143
TJ CHS Chotěboř
4,5
19
24,5
12,3
6
4
Nešpůrek Jakub
1165
Šachový spolek Železné hory
4,5
18
25,5
14,3
7
3
Málek Filip
1169
TJ Lanškroun
4
24
32,5
16
8
11
Klapka Matyáš
1000
ŠO Hlinsko
4
17,5
25
11,5
9
20
Tyč Karel
1000
Šachový spolek Železné hory
4
17,5
23,5
11,5
10
14
Lána Vincent
1000
TJ Lanškroun
4
16,5
20,5
9,5
11
9
Fajgl Patrik
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
4
16
22
10
12
15
Novotný Max
1000
TJ Lanškroun
3,5
18,5
25,5
11,3
13
8
Bureš Daniel
1000
Šachový spolek Železné hory
3
18
25,5
7
14
19
Sodomka Tomáš
1000
ŠO Hlinsko
3
18
24,5
9
15
7
Holásek Tomáš
1043
Šachový klub Ústí nad Orlicí
3
17,5
25
7,5
16
18
Půlpán Jan
1000
2222 ŠK Polabiny, z.s.
3
12,5
16,5
3,5
17
16
Paar David
1000
2222 ŠK Polabiny, z.s.
2,5
20
26,5
7,75
18
17
Paďouk Jaroslav
1000
Šachový spolek Železné hory
2,5
13,5
19
2,75
19
22
Večeř Martin
1000
Sokol Horní Čermná
2
16,5
24
5,5
20
12
Krátká Barbora
1000
ŠK Svitavy
2
16
23,5
4,5
21
13
Kulhan Václav
1000
ŠK Svitavy
1,5
12,5
18
1,25
22
10
Kalousová Eva
1000
TJ Lanškroun
0
18
24,5
0
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Švanda Adam
1654
TJ Štefanydes Polička
6,5
23,5
33,5
31
2
1
Jareš Michal
1656
Šachový spolek Železné hory
6
22,5
32
25,5
3
5
Brožka Karel
1418
TJ Sokol Zaječice
5
23
32,5
20
4
3
Ret Adam Josef
1476
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5
22,5
32,5
21,3
5
7
Pilař Vít
1332
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5
22,5
32
21,5
6
4
Půlpán Ondřej
1449
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5
22,5
30,5
19,8
7
11
Moravec Jakub
1221
ŠK Svitavy
5
18,5
25,5
15,5
8
6
Ďuriančík Michal
1378
TJ Štefanydes Polička
4,5
21,5
30,5
17
8
Juchelka Marek
1309
2222 ŠK Polabiny, z.s.
4,5
21,5
30,5
17
10
9
Zelenka Adam
1286
ŠO Hlinsko
4,5
20
28,5
14,5
11
32
Pospíšil Šimon
1000
Šachový spolek Železné hory
4,5
18
25,5
16,3
12
27
Bednář Miloš
1000
Jiskra Nová Bydžov
4
20,5
28,5
14
13
26
Kotizová Lucie
1007
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
4
18,5
26,5
13
14
16
Roub Radek
1103
Šachový spolek Železné hory
4
18,5
25,5
11
15
15
Šulcová Tereza
1112
2222 ŠK Polabiny, z.s.
4
17
24
10
16
13
Šafář Václav
1159
TJ Štefanydes Polička
4
16
22,5
8,5
17
14
Tlapák Marek
1143
Šachový spolek Železné hory
4
13,5
20,5
9,5
18
22
Šulc Jiří
1052
ŠO Hlinsko
4
13
19,5
7
19
25
Sedlák Jakub
1041
TJ Lanškroun
3,5
19,5
26,5
10,8
20
17
Balcar Michal
1100
TJ Sokol Horní Čermná
3,5
19
25,5
10,3
21
21
Třasáková Adéla
1070
2222 ŠK Polabiny, z.s.
3,5
18
26
10,3
22
19
Urban Martin
1086
Šachový spolek Železné hory
3,5
16
22
7,75
23
23
Zachař Michal
1048
ŠK Svitavy
3,5
14,5
21,5
7,25
24
10
Holásková Markéta
1250
Šachový klub Ústí nad Orlicí
3,5
13,5
20
8,75
25
12
Hruban Oliver
1181
2222 ŠK Polabiny, z.s.
3
20
29
12
26
20
Zlatník Jiří
1077
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
18,5
25,5
8,5
27
18
Přibyl Adam
1089
TJ Lanškroun
3
18,5
25,5
8
28
37
Valenta Jakub
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
17
23
8
29
28
Hanyš Marek
1000
TJ Lanškroun
3
15,5
21
5,5
30
38
Vízdal Jan
1000
ŠK Svitavy
3
14,5
18,5
4
31
34
Schmidt Jakub
1000
ŠO Hlinsko
2,5
13
17
2,75
32
24
Tyč Jakub
1045
Šachový spolek Železné hory
2
19,5
26,5
6
33
30
Neuman Jiří
1000
2222 ŠK Polabiny, z.s.
2
16,5
23,5
6
34
36
Tran Adam
1000
Šachový klub Ústí nad Orlicí
2
16,5
21,5
3
35
29
Nekoranec Jakub
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
2
15
19,5
2
36
31
Novotný Samuel
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
2
14
19
2
37
35
Skoták Michal
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
2
13
18
3
38
40
Šmajzrová Dominika
1000
Šachový klub Ústí nad Orlicí
2
13
17
3
39
39
Šlesinger David
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
1
11,5
15
0
40
33
Sadílek Jakub
1000
TJ Lanškroun
0
13,5
18,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .