27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 16.dubna 2016 v Poličce za účasti 59 hráčů. V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil Radek Nejedlý z Chotěboře s plným bodovým ziskem 7/7 před Matějem Kobrem z Ústí n/O. a Janem Šlosarem z Polabin, nejlepší dívkou byla Nikol Vodičková ze Svitav.V kategorii H/D 12 zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře opět s plným ziskem 7/7 před Michalem Jarešem ze Železných hor a Karlem Brožkou ze Zaječic, nejúspěšnější dívkou byla Tereza Šulcová z Polabin. Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Hlinska , Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor, celkové pořadí naleznete zde .
4. kvalifikační turnaj KP PDŠS H/D 10-12 - Polička
Organizátor :
TJ Štefanydes Polička
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní
rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí :
Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2
x 20 min. + 5s/tah
Místo : školní
jídelna ZŠ Na Lukách
Datum :
2016/04/16
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Nejedlý Radek
1177
TJ CHS Chotěboř
7
21,5
30
30
2
1
Kobr Matěj
1315
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
22,5
30,5
23,5
3
8
Šlosar Jan
1070
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
22
32
19
4
5
Váňa Jakub
1153
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
18,5
26,5
17
5
2
Nešpůrek Jakub
1195
Šachový spolek
Železné hory
4,5
24
34,5
19,25
6
4
Nejedlý Lukáš
1163
TJ CHS Chotěboř
4,5
23
32,5
17,25
7
6
Jun Robert
1117
TJ CHS Chotěboř
4,5
21,5
28,5
13,25
8
17
Klapka Matyáš
1000
ŠO Hlinsko
4,5
19
26
14,25
9
19
Lána Vincent
1000
TJ Lanškroun
4,5
15,5
22,5
13,5
10
15
Jun Rostislav
1000
TJ CHS Chotěboř
4
19
26
12
11
28
Vašíček Martin
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
18,5
26,5
11
12
9
Bouška Pavel
1000
TJ Štefanydes
Polička
4
17
23,5
10
13
14
Fajgl Patrik
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
14
20,5
11,25
14
27
Tyč Karel
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
14
19
9,25
15
7
Holásek Tomáš
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
17
24
9
16
29
Vodičková Nikol
1000
ŠK Svitavy
3
20
28
10
17
18
Klodner Filip
1000
ŠK Svitavy
3
19
28
8
18
20
Novotný Maxim
1000
TJ Lanškroun
3
18
26
10
19
23
Půlpán Jan
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
17
23
7
20
12
Bělík Jan
1000
TJ CHS Chotěboř
3
15
22
8,5
21
10
Bouška Petr
1000
TJ Štefanydes
Polička
3
14
19
5
22
26
Sadílek Filip
1000
TJ Lanškroun
3
14
18,5
4
23
30
Zmek Jaroslav
1000
TJ CHS Chotěboř
3
13
17
3
24
11
Brázda Zdeněk
1000
ŠK Svitavy
2,5
20,5
30,5
9,5
25
25
Rous Matěj
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
18
24,5
7,5
26
22
Pertl Jakub
1000
TJ CHS Chotěboř
2
17,5
22,5
4
27
24
Ravojison Martin
1000
ŠK Svitavy
2
15
19,5
2
28
13
Doležálek Max
1000
TJ CHS Chotěboř
2
11,5
15,5
1
29
16
Kalousová Eva
1000
TJ Lanškroun
1
14
20
0
30
21
Nováček Jakub
1000
TJ CHS Chotěboř
0
13
18,5
0
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Jun Rudolf
1655
TJ CHS Chotěboř
7
21
29
29
2
1
Jareš Michal
1663
Šachový spolek
Železné hory
5
22,5
31,5
19,75
3
4
Brožka Karel
1501
TJ Sokol
Zaječice
5
22
32
20
4
12
Pešek Martin Jakub
1166
ŠO Hlinsko
5
20
26,5
16,5
5
8
Zelenka Adam
1314
ŠO Hlinsko
5
19,5
26,5
17,5
6
3
Půlpán Ondřej
1507
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
18,5
26,5
19
7
5
Ret Adam Josef
1492
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
21
31
16,5
8
11
Šulcová Tereza
1168
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
20
27,5
13,5
9
18
Zlatník Jiří
1056
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
20
26,5
12
10
17
Šulc Jiří
1077
ŠO Hlinsko
4
19,5
26
11,5
11
6
Ďuriančík Michal
1436
TJ Štefanydes
Polička
4
19
27,5
12,25
12
9
Moravec Jakub
1298
ŠK Svitavy
4
18,5
28
12
13
25
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1000
TJ CHS Chotěboř
4
17,5
24
12
14
14
Hruban Oliver
1153
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
13,5
19
9,5
15
16
Pejřimovská Viola Ruby
1130
TJ CHS Chotěboř
3,5
17,5
26
7
16
29
Vízdal Jan
1000
ŠK Svitavy
3,5
15,5
21,5
8,75
17
13
Šafář Václav
1166
TJ Štefanydes
Polička
3,5
15
20,5
9,5
18
7
Roub Radek
1319
Šachový spolek
Železné hory
3
21
29,5
8,5
19
10
Pospíšil Šimon
1291
Šachový spolek
Železné hory
3
20,5
27
9,5
20
27
Schmidt Jakub
1000
ŠO Hlinsko
3
18
24,5
8
21
28
Tran Tuan Anh
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
16,5
22
7,5
22
19
Křivský Lukáš
1055
TJ CHS Chotěboř
3
16
22,5
5
23
23
Hanyš Marek
1000
TJ Lanškroun
3
12,5
18
6
24
26
Sadílek Jakub
1000
TJ Lanškroun
2
16
22,5
5
25
22
Halamková Karolína
1000
ŠO Hlinsko
2
15,5
22
3,5
26
20
Doskočil Josef
1019
ŠK Svitavy
2
15
20
4
27
24
Kočvara Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2
12,5
18
3
28
15
Holásková Markéta
1135
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
12
18,5
3
29
21
Tyč Jakub
1002
Šachový spolek
Železné hory
2
10,5
15
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .