27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim B - Rapid E 4,5:3,5, Železné hory - Polička D 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny E 5:3, Bohdaneč - Bohemia B 3,5:4,5, Rapid D - Chotěboř B 3:5, Heřmanův Městec volno Poslední kolo potvrdilo vítězství a postup Bohemie Pardubice B a k sestupu odsoudilo družstva Rapidu Pardubice E a také Poličky D .
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
12
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 17. 04. 2016
Jiskra Heřmanův
Městec – volný los
TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Pardubice E
0
Rozhodčí: Němec Bohumil
0
0
0
0
0
0
1.
Linhart Z.
1960
0:1
Vávra R.
V
2083
0
0
0
0
0
0
2.
Kokeš B.
1945
0:1
Hennig T.
V
2045
0
0
0
0
0
0
3.
Hájek J.
H
1895
1:0
Slabý M.
1848
0
0
0
0
0
0
4.
Němec B.
1873
1:0
Režný Z.
1713
0
0
0
0
0
0
5.
Bartoš M.
1731
1:0
Dědek P.
1267
0
0
0
0
0
0
6.
Krys J.
1668
1/2
Kalhous M.
1583
0
0
0
0
0
0
7.
Česenek V.
1721
1:0
Král M.
1480
0
0
0
0
0
0
8.
Sokol P.
1547
0:1
Vinš K.
1445
0
4.5 : 3.5
Šachový spolek
Železné hory – TJ Štefanydes Polička D
ŠO Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Jareš
Ondřej
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Šilar L.
2099
1:0
Stodola J.
1738
1.
Dvořák S.
1874
1:0
Bělohlav J.
1920
2.
Dunajčík J.
1858
0:1
Navrátil L.
1699
2.
Janda L.
1781
0:1
Jecha P.
1968
3.
Jareš M.
1627
1:0
Simon M.
1465
3.
Londin M.
1766
1/2
Vorel B.
1644
4.
Tyč M.
1711
1:0
Charouz M.
1740
4.
Novotný O.
1440
1:0
Kvapil P.
1531
5.
Jura J.
1538
0:1
Buchta M.
1659
5.
Ročňák M.
1624
1:0
Frgalová H.
1582
6.
Jareš O.
1538
0:1
Zeman D.
1588
6.
Severýn J.
1396
0:1
Krejčí J.
1599
7.
Vančura M.
H
1577
1:0
Brokl D.
1391
7.
Pešek P.
1435
1:0
Brázda V.
1497
8.
Chudý V.
1223
1/2
Houška F.
1181
8.
Štorek L.
1633
1/2
Nešpůrek J.
1430
4.5 : 3.5
5 : 3
Sokol Lázně
Bohdaneč – ŠK Bohemia Pardubice B
ŠK Rapid Pardubice D – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí:
Sekyrka Josef
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Veselý E.
1801
1/2
Mazura T.
1873
1.
Janko J.
1729
0:1
Fiala M.
1812
2.
Sekyrka J.
1732
1/2
Mudruňka P.
1925
2.
Prokop M.
1915
1/2
Novotný T.
1925
3.
Jouza P.
1709
0:1
Daněk P.
V
1977
3.
Marcinko P.
V
1788
0:1
Sukdolák R.
1887
4.
Pyskatý J.
1655
0:1
Kuzmin S.
1893
4.
Svítil R.
1794
1/2
Zvěřina J.
1932
5.
Svoboda J.
1566
0:1
Makeš M.
2027
5.
Joukl J.
1617
1:0
Jun R.
1538
6.
Zmek J.
1626
1:0
Juchelka P.
1739
6.
Stehlík P.
1463
1/2
Michal M.
1748
7.
Mácha M.
1517
1/2
Kvapil P.
1670
7.
Joukl M.
1556
1/2
Jun R.
1486
8.
Pištora L.
1471
1:0
Horáčková I.
1077
8.
Macek O.
1269
0:1
Dobšinský P.
1668
3.5 : 4.5
3 : 5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Bohemia
Pardubice B
10
8
1
1
25
53
:
27
44
2.
Jiskra Heřmanův
Městec
10
6
2
2
20
46.5
:
33.5
34
3.
TJ CHS Chotěboř
B
10
5
2
3
17
43.5
:
36.5
35
4.
2222 ŠK Polabiny
E
10
5
1
4
16
44
:
36
30
5.
TJ ŠO Chrudim B
10
5
1
4
16
43.5
:
36.5
30
6.
ŠO Hlinsko
10
5
1
4
16
41
:
39
28
7.
Šachový spolek
Železné hory
10
4
2
4
14
40.5
:
39.5
26
8.
ŠK Rapid
Pardubice D
10
4
0
6
12
33.5
:
46.5
23
9.
Sokol Lázně
Bohdaneč
10
3
1
6
10
32.5
:
47.5
20
10.
TJ Štefanydes
Polička D
10
2
1
7
7
31.5
:
48.5
25
11.
ŠK Rapid
Pardubice E
10
1
2
7
5
30.5
:
49.5
23
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .