27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 18.června 2016 se v Chvaleticích uskutečnil závěrečný 3.turnaj 4.ročníku Chvaletické šachové olympiády, kterého se ve třech věkových kategoriích zúčastnilo celkem 101 hráčů z 22 oddílů/klubů. V nejmladší kategorii A zvítězil Jakub Nešpůrek ze Železných hor před Karlem Brožkou z Polabin a Robertem Junem z Chotěboře, nejlepší dívkou byla Simona Palečková ze Železných hor. V kategorii B byl nejlepší Michal Jareš ze Železných hor před Vítem Pilařem, třetí místo obsadila nejlepší z dívek Tereza Šulcová (oba Polabiny). V nejstarší kategorii C byl nejúspěšnější Matěj Prokop z Rapidu Pardubice následovaný Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O. a Martinem Jouklem z Rapidu Pardubice, nejlepší dívkou byla Jitka Pilná z Polabin. Konečné pořadí nejlepších hráčů naleznete zde .
Chvaletická šachová olympiáda, 4. ročník
turnaj 3
Organizátor :
Šachový spolek Železné hory
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní
rozhodčí : Jareš Ondřej
Rozhodčí : Tyč
Miroslav
Bedenkzeit : 2
x 15 minut + 5 s/tah
Místo :
Chvaletice
Datum :
2016/06/18
Kategorie A
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
5
NEŠPŮREK Jakub
1181
Šachový spolek
Železné hory
6,5
21
28,5
2
1
BROŽKA Karel
1485
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6
22
31,5
3
8
JUN Robert
1084
TJ CHS Chotěboř
5
23,5
32,5
4
3
VOBORNÍK Jiří
1190
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
22
30,5
5
18
JUN Rostislav
1000
TJ CHS Chotěboř
5
19
26,5
6
2
KOBR Matěj
1279
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
18,5
25,5
7
4
MÁLEK Filip
1189
TJ Lanškroun
5
18
25,5
8
11
VÁŇA Jakub
1008
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
23,5
33
9
10
VAŠÍČEK Martin
1018
Šachový spolek
Železné hory
4,5
20
28
10
31
STARÝ Vojtěch
1000
Jiskra Heřmanův
Městec
4,5
17,5
24,5
11
25
PAAR David
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
22,5
30,5
12
22
MRKVIČKA Jakub
1000
ŠS Železné hory
4
21
28,5
13
7
ŠLOSAR Jan
1086
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
20,5
28,5
14
12
BLAŽEK Marek
1000
DDM Přelouč
4
19
27,5
15
13
BRÁZDA Zdeněk
1000
ŠK Svitavy
4
19
27
16
20
KAČÍREK Jindřich
1000
Region Panda,
z.s.
4
19
26,5
17
6
DEJMEK Tomáš
1152
DDM Kolín
4
18
24,5
18
39
ŠTAUD Jakub
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
16,5
23
19
38
ŠORMAN Petr
1000
ŠK Rožďalovice
4
15,5
22,5
20
33
TYČ Karel
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
15
21
21
32
TLUSTÝ Matěj
1000
ŠS Železné hory
3,5
10
15,5
22
19
KATZER Vít
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
20,5
28,5
23
9
HOLÁSEK Tomáš
1049
ŠK Ústí nad
Orlicí
3
19
26,5
24
17
JINDŘIŠEK Luboš
1000
TJ ŠO Chrudim
3
19
25,5
25
26
PALEČKOVÁ Simona
1000
Šachový spolek
Železné hory
3
16,5
22,5
26
30
PROKOP Daniel
1000
DDM Přelouč
3
15,5
22
27
28
PETRŽELOVÁ Adéla
1000
Sokol Hradec
Králové
3
14,5
20,5
28
37
ŠAFAŘÍK Matěj
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
3
14
20,5
29
27
PAŘÍZKOVÁ Kristýna
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
3
14
20
30
36
ZMEK Jaroslav
1000
TJ CHS Chotěboř
3
13
18,5
31
15
HAVRÁNEK František
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
2,5
14,5
20,5
32
35
VYTLAČIL Sebastian
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
2,5
13
18,5
33
16
HLOUŠEK Jan
1000
TJ ŠO Chrudim
2
17
26
34
14
BUREŠ Daniel
1000
ZŠ Týnec nad
Labem
2
17
23,5
35
29
PINTER Filip
1000
ZŠ Chvaletice
2
13,5
19,5
36
21
KUPEC Robin
1000
ZŠ Chvaletice
2
13
19,5
37
24
NOVÁK Michal
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
1,5
14
21,5
38
23
NOVOTNÝ Petr
1000
ZŠ Štefánikova
Pardubice
1,5
13,5
20
39
34
VEČEŘ Martin
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
1,5
12,5
18
Kategorie B
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
2
JAREŠ Michal
1602
Šachový spolek
Železné hory
6,5
23,5
33
2
3
PILAŘ Vít
1553
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
24
33,5
3
12
ŠULCOVÁ Tereza
1178
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
19
26
4
1
JUN Rudolf
1703
TJ CHS Chotěboř
5
23,5
33
5
5
FEIX Adam
1322
Klub šachistů
Říčany 1925
5
23
32,5
6
6
LEKSOVÁ Soňa
1318
ŠK Ústí nad
Orlicí
5
21,5
30,5
7
11
ROUB Radek
1224
Šachový spolek
Železné hory
5
20,5
28,5
8
10
POSPÍŠIL Šimon
1237
Šachový spolek
Železné hory
5
18,5
25,5
9
8
PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby
1266
TJ CHS Chotěboř
5
18,5
25
10
20
TLUSTÝ Jakub
1078
ŠS Železné hory
5
16
22,5
11
4
JUCHELKA Marek
1343
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
24
30
12
7
MÁLKOVÁ Barbora
1311
TJ Lanškroun
4,5
21
29,5
13
13
PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel
1168
TJ CHS Chotěboř
4
20,5
30
14
17
PETRŽELA Lukáš
1112
Sokol Hradec
Králové
4
20
26,5
15
16
KÝR Michal
1115
ŠK Svitavy
4
19
26,5
16
23
BEDNÁŘ Miloš
1000
ŠŠPM Lipky HK
4
18,5
27,5
17
9
HUTAŘ Vojtěch
1254
TJ CHS Chotěboř
4
18,5
26
18
38
TYČ Jakub
1000
ŠS Železné hory
4
17,5
22
19
21
KAČÍREK Pavel
1041
Region Panda,
z.s.
4
17
25
20
34
NEUMAN Jiří
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
17
24
21
15
TLUSTÝ Tomáš
1134
ŠS Železné hory
4
13
18
22
14
TŘASÁKOVÁ Adéla
1161
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3,5
17,5
24
23
30
LAURYN Jakub
1000
DDM Přelouč
3
20,5
28
24
37
TRUHLÁŘ Alexandr
1000
ŠK Rožďalovice
3
19
27
25
31
LE
Adam
1000
ZŠ Štefánikova
Pardubice
3
19
26
26
19
URBAN Martin
1082
ŠS Železné hory
3
17
23,5
27
42
VYTLAČILOVÁ Ema
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
3
16
23
28
26
JINDŘIŠKOVÁ Charlotte
1000
TJ ŠO Chrudim
3
16
22,5
29
24
BRUNCLÍK Tobias
1000
Šachový spolek
Železné hory
3
15
22
30
33
MÁLEK Ondřej
1000
ZŠ Štefánikova
Pardubice
3
14,5
21,5
31
22
TRAN Tuan Anh
1013
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
14,5
21
32
32
MRÁČEK Miloslav
1000
Šachový klub
Rožďalovice
3
14
19,5
33
18
HOLÁSKOVÁ Markéta
1097
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
13
19,5
34
27
KOČVARA Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2,5
16
22
35
36
PROKOPOVÁ Denisa
1000
DDM Přelouč
2,5
15
20,5
36
40
TÝČ
Adam
1000
Šachový spolek
Železné hory
2,5
12,5
16
37
43
ŠKODA Pavel
1000
Šachový klub
Rožďalovice
2
17
24,5
38
41
VERNER Adam
1000
ZŠ Lázně
Bohdaneč
2
16,5
23
39
39
TÖRVENYI Vojtěch
1000
Šachový spolek
Železné hory
2
16
21,5
40
28
KUČERA Vlastislav
1000
Sokol Lázně
Bohdaneč
2
14
20
41
35
PEČINKOVÁ Šárka
1000
ZŠ Štefánikova
Pardubice
2
10,5
15
42
29
KŮRKA Adam
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
1,5
13
19
43
25
HOLEČEK Jiří
1000
ŠS Železné hory
1
14
19
Kategorie C
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
1
PROKOP Matěj
1752
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
6
21
29,5
2
4
HOLÁSEK Vojtěch
1577
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5,5
21,5
31
3
6
JOUKL Martin
1459
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
22
29,5
4
9
CHVOJKA Jan
1318
TJ ŠO Chrudim
4,5
20,5
27
5
5
JOUKL Jakub
1564
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4,5
17,5
23,5
6
16
LAURYN Josef
1000
DDM Přelouč
4,5
16
21,5
7
2
JIROUŠEK Jan
1633
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
21
30
8
10
FALTÝNEK David
1264
Sokol Hradec
Králové
4
19,5
27
9
13
VÁŇA Vojtěch
1180
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
16,5
23,5
10
12
BULVA František
1207
ŠK Svitavy
4
14,5
20,5
11
7
PILNÁ Jitka
1405
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3,5
21,5
29
12
3
NEŠPŮREK Jan
1595
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3,5
20
27
13
11
KRÁLOVÁ Gabriela
1224
TJ Sokol
Zaječice
3,5
15,5
20,5
14
8
HOLÁSKOVÁ Veronika
1325
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
16,5
24
15
18
ZEDNÍK Dominik
1000
TJ ŠO Chrudim
3
16,5
21,5
16
14
PLÍVA Petr
1146
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
2,5
15
21
17
15
HUTAŘ Šimon
1127
TJ CHS Chotěboř
2
16,5
22
18
17
TANKO Pavel
1000
ŠK Svitavy
2
13
17,5
19
19
ŽIKMUND Jaroslav
1000
DDŠ Chrudim
1
14,5
20,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .