27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 23.ledna 2016 pokračovala Extraliga dorostu 2015/16 posledními dvěma koly v základních skupinách. Ve skupině východ Polabiny A po dvou vítězstvích obsadily 2 místo a vybojovaly si postup do finale, Polabiny B po dvou prohrách skončily poslední a čeká je boj o udržení. Ve skupině západ stačila Poličce jedna výhra k posunu na čtvrté místo, znamenající postup do finalové skupiny a jistotu udržení v Extralize i pro přístí rok.
Extraliga
mládeže 2015/16
Skupina východ
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
6
BŠŠ
Frýdek-Místek
7
5
2
0
17
29
12
2
3
2222 ŠK Polabiny
A
7
5
2
0
17
25,5
8,5
3
5
ŠK Staré Město
7
5
1
1
16
28
11,5
4
7
SK Slavia Orlová
A
7
3
2
2
11
24,5
8,5
5
2
ŠK Duras
BVK-Královo Pole
7
3
1
3
10
22,5
7
6
1
ŠK Lokomotiva
Brno
7
2
0
5
6
16,5
5,5
7
8
SK Slavia Orlová
B
7
1
0
6
3
11
1
8
4
2222 ŠK Polabiny
B
7
0
0
7
0
11
3
Skupina západ
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
PROMAT OAZA
Praha
7
7
0
0
21
34
15
2
6
Šachklub Sokol
Klatovy
7
6
0
1
18
28
11
3
1
TJ Spartak
Vlašim
7
5
0
2
15
25,5
11
4
2
TJ Štefanydes
Polička
7
3
0
4
9
18
6
5
7
Sokol
Praha-Kobylisy
7
2
1
4
7
19
7
6
3
Desko Liberec
7
2
1
4
7
17
6,5
7
4
Klub Šachistů
Říčany 1925
7
1
0
6
3
15
6
8
8
Chess Most
7
1
0
6
3
11,5
4
Detailní výsledky
Skupina východ
2222 ŠK
Polabiny A
ŠK Lokomotiva Brno
Szücs
Matyáš (Z)
2132F
½
-
½
1816F
Straka Vojtěch
(Z)
Grundman
Václav (Z)
2033F
1
-
0
1728F
Jurásek Vojtěch
(Z)
Nová
Michaela (ZD)
1939F
½
-
½
1717F
Vavřínková
Eliška (ZD)
Cach
Jakub (Z)
2006F
1
-
0
1588F
Faja Vilém (Zsm)
Ludvík
Tomáš (Zm)
1830F
½
-
½
1635F
Žitný Michal
Pilař
Vít (sm)
1225N
0
-
1
1700F
Fryda Dominik
3½
:
2½
2222 ŠK
Polabiny B
ŠK Duras BVK-Královo
Pole
Žejdlík
Patrik (Z)
1806F
0
-
1
2037F
Daněk Daniel (Z)
Jun
Rudolf (ZHsm)
1544F
0
-
1
1981F
Zeman Radek (Z)
Cach
Ondřej (Z)
1691F
½
-
½
1561F
Koukal Ondřej
(Z)
Jiroušek
Jan (Zsm)
1420F
0
-
1
1695F
Glozar Petr
(Zsm)
Žejdlík
Erik (Zm)
1482F
½
-
½
1505F
Dvořáková Olga
(ZHDsm)
Brázda
Vít (Zm)
1538F
0
-
1
1588F
Zavadil Matyáš
(m)
1
:
5
ŠK Duras
BVK-Královo Pole
2222 ŠK Polabiny A
Daněk
Daniel (Z)
2037F
½
-
½
2132F
Szücs Matyáš (Z)
Zeman
Radek (Z)
1981F
0
-
1
2033F
Grundman Václav
(Z)
Koukal
Ondřej (Z)
1561F
0
-
1
1939F
Nová Michaela
(ZD)
Glozar
Petr (Zsm)
1695F
½
-
½
2006F
Cach Jakub (Z)
Dvořáková
Olga (ZHDsm)
1505F
½
-
½
1830F
Ludvík Tomáš
(Zm)
Zavadil
Matyáš (m)
1588F
½
-
½
1225N
Pilař Vít (sm)
2
:
4
ŠK Lokomotiva
Brno
2222 ŠK Polabiny B
Straka
Vojtěch (Z)
1816F
1
-
0
1806F
Žejdlík Patrik
(Z)
Jurásek
Vojtěch (Z)
1728F
1
-
0
1544F
Jun Rudolf
(ZHsm)
Vavřínková
Eliška (ZD)
1717F
0
-
1
1691F
Cach Ondřej (Z)
Faja
Vilém (Zsm)
1588F
0
-
1
1420F
Jiroušek Jan
(Zsm)
Žitný
Michal
1635F
1
-
0
1482F
Žejdlík Erik
(Zm)
Fryda
Dominik
1700F
1
-
0
1538F
Brázda Vít (Zm)
4
:
2
Skupina západ
Klub Šachistů
Říčany 1925
TJ Štefanydes Polička
Vystrčil
Martin (Z)
1976F
½
-
½
1940F
Tulis Jan (Z)
Rastočný
Josef (ZH)
1912F
½
-
½
1773F
Nešpor Jakub (Z)
Otruba
Marek (Z)
1659F
0
-
1
1917F
Švanda Ondřej
(Zm)
Vilímová
Julie (ZDm)
1718F
0
-
1
1819F
Černý David (ZH)
Jiroušek
Tadeáš
1583F
1
-
0
1704F
Feltl Patrik (Z)
Otrubová
Kristýna (Dm)
1556F
0
-
1
1568F
Švanda Adam
(Zsm)
2
:
4
TJ Štefanydes
Polička
Desko Liberec
Tulis
Jan (Z)
1940F
0
-
1
1929F
Haase Pavel (Hm)
Nešpor
Jakub (Z)
1773F
½
-
½
1929F
Hejduk Miroslav
(Z)
Švanda
Ondřej (Zm)
1917F
0
-
1
1827F
Sýkora Marek
(Zm)
Černý
David (ZH)
1819F
0
-
1
1838F
Viták Jiří (Z)
Feltl
Patrik (Z)
1704F
0
-
1
1530F
Pop Tomáš
Švanda
Adam (Zsm)
1568F
1
-
0
1379F
Hušková Agáta
(ZDsm)
1½
:
4½
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .