27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Krajská soutěž východ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v jejichž prvním kole byly dosaženy následující výsledky: Skupina A : Kunvald B - Kunvald C 3:2, Kunvald D - Letohrad B 2:3, Červená Voda - Mistrovice B 4:1, Jablonné n/O. - Žamberk B 5:0 Skupina B : Horní Čermná A - Němčice 1,5:3,5, Lanškroun C - Městečko Trnávka 3:2, Svitavy C - Ústí n/O. D 1:, Polička E - Horní Čermná B 3,5:1,5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
ŠO K a.s.
Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald C
ŠO K a.s. Kunvald D – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí:
Tobiška Jaroslav
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Tobiška J.
1692
1:0
Krčmář S.
1644
1.
Dvořák E.
1706
0:1
Maceška B.
1748
2.
Michalička V.
1485
1/2
Štěpán S.
1677
2.
Šlesingr V.
1639
1/2
Lorenc J.
V
1764
3.
Krupica Z.
1504
1:0
Řehák J.
1474
3.
Hejkrlík P.
1000
1/2
Hejl P.
1590
4.
Pácha L.
1402
1/2
Mlynář M.
1577
4.
Valenta R.
1000
0:1
Janeček O.
1435
5.
Křehký R.
1170
0:1
Řehák J.
1122
5.
Bém T.
1116
1:0
Lorencová J.
1552
3 : 2
2 : 3
SPV Červená Voda
– Sokol Mistrovice B
TJ Jablonné nad Orlicí – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí:
Matoulek Václav
Rozhodčí: Vaníček Jan
1.
Černohous M.
1654
1/2
Sysr P.
H
1528
1.
Filip L.
1885
1:0
Mazura J.
1612
2.
Ludvik F.
1609
1/2
Bouchal L.
V
1456
2.
Černohous J.
1762
1:0
Janeček M.
1532
3.
Malý E.
1529
1:0
Baláš V.
1066
3.
Vaníček J.
1729
1:0
Uřičář P.
1395
4.
Matoulek V.
1629
1:0
Bouchal T.
1000
4.
Kubíček V.
1651
1:0
Hurdes E.
1447
5.
Bednarz R.
1000
1:0
Langr P.
1474
5.
Filip D.
1049
1:0
Mazura O.
1345
4 : 1
5 : 0
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Jablonné nad
Orlicí
1
1
0
0
3
5
:
0
5
2.
SPV Červená Voda
1
1
0
0
3
4
:
1
3
3.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
1
1
0
0
3
3
:
2
2
3.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
1
1
0
0
3
3
:
2
2
5.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
1
0
0
1
0
2
:
3
1
5.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
1
0
0
1
0
2
:
3
1
7.
Sokol Mistrovice
B
1
0
0
1
0
1
:
4
0
8.
SK + Sokol
Žamberk B
1
0
0
1
0
0
:
5
0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
TJ Sokol Horní
Čermná A – TJ Sokol Němčice
TJ Lanškroun C – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí:
Cimprich Miroslav
Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1.
Dušek J.
1531
1/2
Pěkník M.
1848
1.
Palla S.
V
1704
1/2
Navrátil M.
1719
2.
Kalousek M.
1875
1/2
Pail M.
1836
2.
Kupsa M.
1622
0:1
Šmíd F.
1660
3.
Cimprich M.
1793
1/2
Myška F.
1579
3.
Doleček M.
1509
1/2
Izák M.
1642
4.
Motl J.
1688
0:1
Petrželka K.
H
1890
4.
Křivohlávek J.
1466
1:0
Lattenberg F.
1604
5.
Šilar J.
1560
0:1
Jasanský K.
H
1715
5.
Pilný J.
1353
1:0
Balajka R.
1000
1.5 : 3.5
3 : 2
ŠK Svitavy C –
ŠK Ústí nad Orlicí D
TJ Štefanydes Polička E – TJ Sokol Horní Čermná
B
Rozhodčí:
Krušina Adolf
Rozhodčí: Schaffer David
1.
Vodička M.
V
1472
0:1
Smola J.
V
1837
1.
Buchta M.
1685
0:1
Betlach J.
1584
2.
Jedlička E.
1653
0:1
Kylar P.
V
1810
2.
Kopecký V.
1635
1/2
Vacek M.
1514
3.
Krušina A.
1551
1/2
Holásek V.
1498
3.
Bartoš K.
1684
1:0
Šilar K.
1312
4.
Vodička S.
1406
0:1
Holásek V.
1463
4.
Brokl D.
1489
1:0
Havel D.
1350
5.
Ďuriančík M.
H
1182
1/2
Píše J.
1392
5.
Ryšavá M.
1431
1:0
Balcar V.
1250
1 : 4
3.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
1
1
0
0
3
4
:
1
3
2.
TJ Štefanydes
Polička E
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
3
3.
TJ Sokol Němčice
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
2
4.
TJ Lanškroun C
1
1
0
0
3
3
:
2
2
5.
Sokol Městečko
Trnávka
1
0
0
1
0
2
:
3
1
6.
TJ Sokol Horní
Čermná B
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
1
7.
TJ Sokol Horní
Čermná A
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
0
8.
ŠK Svitavy C
1
0
0
1
0
1
:
4
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .