27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole první ligy východ vybojovala Polička nečekaný bod za remizu 4:4 v Orlové (!), díky čemuž se o poslední místo v tabulce už dělí s dalšími dvěma družstvy. Další výsledky: Ostrava - Karviná 6:2, Lokomotiva Brno - Zlín 6:2, Opava - Staré Město 5:3, Grygov - Moravská Slavia Brno 3:5, Kroměříž - Frýdek-Místek B 5,5:2,5
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
ŠK Karviná
"A"
-
Slavia Kroměříž "A"
TJ Štefanydes Polička
-
KVS EKODIVIZE Opava
Ivanov Mikhail (C,Z)
2359F
½
-
½
2455F
Malinovský Karel (H,Z)
Červený Petr (Z)
2278F
½
-
½
2336F
Caletka Radomír (H,Z)
Kolosowski Mateusz (C,Z)
2419F
1
-
0
2294F
Mudrák Josef (Z)
Sabol Marian (H,Z)
2380F
0
-
1
2342F
Adámek Jiří (H,Z)
Sobek Jaroslav (Z)
2261F
½
-
½
2264F
Karlík Vladimír (Z)
Pekař Václav (H,Z)
2173F
0
-
1
2283F
Černín Radim (Z)
Poloch Petr (Z)
2304F
0
-
1
2362F
Pastirčák Milan (Z)
Trhal Tomáš (H,Z)
2126F
½
-
½
2246F
Nábělek Marek (Z)
Olšar Jaroslav (Z)
2201F
1
-
0
2163F
Cagašík Tomáš (Z)
Komárek David (Z)
2150F
0
-
1
2176F
Židek Václav (Z)
Lys Josef (Z)
2214F
0
-
1
2116F
Kapusta Petr
Houška Bronislav (Z)
2042F
0
-
1
2135F
Rakús Pavel (H,Z)
Tauš Martin (Z)
2142F
0
-
1
2205F
Stachoň Martin
Sodomka Adam
1906F
0
-
1
2150F
Čempel Jaroslav (Z)
Zimniok Lubomír
2122F
½
-
½
2121F
Sojka Aleš
Smejkal Jan
1883F
0
-
1
1993F
Rambousek Jan
3½
:
4½
1
:
7
Beskydská
šachová škola F-M "B"
-
A64 VALOZ Grygov
ŠK Staré Město "A"
-
Lokomotiva Brno "A"
Rojíček Vojtěch (V,Z)
2405F
½
-
½
2414F
Biolek Richard (H,Z)
Bureš Jaroslav (H,Z)
2396F
1
-
0
2446F
Zwardoň Vojtěch (H,Z)
Vesselovsky Serguei (V,Z)
2346F
½
-
½
2454F
Kaňovský David (H,Z)
Sosna Jan (H,Z)
2345F
0
-
1
2436F
Šimáček Pavel (H,Z)
Jasný Stanislav (Z)
2372F
0
-
1
2453F
Biolek Richard (H,Z)
Bažant Petr (Z)
2351F
½
-
½
2336F
Burdalev Kirill (C,Z)
Rabatin Jakub (Z)
2316F
0
-
1
2332F
Obšivač Josef (Z)
Worek Joanna (C,Z)
2341F
½
-
½
2210F
Ramík Zdeněk (Z)
Kubík Michael (Z)
2185F
½
-
½
2088F
Hrabal Michal (Z)
Bažant Petr (Z)
2265F
0
-
1
2246F
Kratochvíl Josef (Z)
Pecha Tomáš (Z)
2188F
0
-
1
2171F
Fuksík Jakub (Z)
Buráň Jaroslav (Z)
2180F
½
-
½
2244F
Šklíba Martin (Z)
Holeksa Zdeněk
2185F
1
-
0
2226F
Zvolánek Libor
Horsák Jan
2058F
1
-
0
2182F
Kulovaná Eva (Z)
Kaňáková Natálie
2064F
0
-
1
2082F
Šobáň Jaroslav
Stuchlý Ondřej
2080F
0
-
1
2242F
Dvořák Adam
2½
:
5½
3½
:
4½
Moravská Slavia
Brno "A"
-
SK Slavia Orlová "A"
ŠK Zlín "A"
-
TJ Ostrava "A"
Polák Tomáš (H,Z)
2524F
0
-
1
2469F
Kislinsky Alexey (Z)
Ponížil Cyril (H,Z)
2493F
½
-
½
2324F
Klíma Lukáš (H,Z)
Kalod Radek (Z)
2481F
½
-
½
2454F
Talla Vladimír (H,Z)
Rubal Adam (Z)
2310F
½
-
½
2326F
Walek Milan (H,Z)
Vyskočil Neklan (H,Z)
2339F
0
-
1
2441F
Krzyzanowski Marcin (C,Z)
Šenkýř Martin (Z)
2165F
½
-
½
2312F
Malík Jan (H,Z)
Blahynka Martin (H,Z)
2409F
1
-
0
2334F
Neděla Vlastimil (Z)
Karlík Ondřej (Z)
2177F
1
-
0
2191F
Hladík Oto (Z)
Holemář David (Z)
2289F
½
-
½
2292F
Rodhstein Tereza (Z)
Dubina Pavel
2107F
½
-
½
2227F
Růžička Petr (Z)
Tikovský Alexandr (Z)
2184F
0
-
1
2252F
Olšarová Karolína (Z)
Koutný Petr (H)
2126F
0
-
1
2203F
Mrva Marek (Z)
Věchet Stanislav (Z)
2161F
½
-
½
2296F
Zabystrzan Pavel (Z)
Bednařík Josef (H)
2111F
0
-
1
2171F
Šplíchal Stanislav (Z)
Skácelík Petr (Z)
2150F
1
-
0
1943F
Novák Jiří
Beneš Miroslav
2072F
0
-
1
2102F
Veselý Martin (Z)
3½
:
4½
3
:
5
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Slavia Kroměříž
"A"
5
1
0
16
31,5
21
2.
ŠK Staré Město
"A"
5
0
1
15
31
23
3.
Lokomotiva Brno
"A"
4
2
0
14
29,5
20
4.
SK Slavia Orlová
"A"
3
2
1
11
27,5
16
5.
ŠK Zlín
"A"
3
0
3
9
22,5
15
6.
Moravská Slavia
Brno "A"
2
1
3
7
23,5
14
7.
TJ Ostrava
"A"
2
1
3
7
23
14
8.
KVS EKODIVIZE
Opava
2
1
3
7
23
14
9.
ŠK Karviná
"A"
2
0
4
6
21,5
14
10.
A64 VALOZ Grygov
1
1
4
4
20,5
11
11.
Beskydská
šachová škola F-M "B"
1
1
4
4
20
12
12.
TJ Štefanydes
Polička
1
0
5
3
14,5
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .