27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Také Krajská soutěž západ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v nichž byly v prvním kole dosaženy následující výsledky: Skupina A : Polabiny H - Rapid G 2:3, Rapid F - Polabiny G 3,5:1,5, Železné hory B - Polabiny I 2,5:2,5, Polabiny F volno Skupina B : Krucemburk - Miřetice 2,5:2,5, Krouna - Hlinsko B 1:4, Chrudim C - Chrudim D 3,5:1,5, Hlinsko C volno
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
2222 ŠK
Polabiny F – volný los
2222 ŠK Polabiny H – ŠK Rapid Pardubice G
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1.
0
0
0
0
0
1.
Šlosar J.
2065
1:0
Hon J.
1777
2.
0
0
0
0
0
2.
Jiroušek J.
1408
1:0
Kocian Š.
1185
3.
0
0
0
0
0
3.
Brázda V.
1570
0:1
Joukl J.
V
1588
4.
0
0
0
0
0
4.
Bílek M.
1306
0:1
Joukl M.
1484
5.
0
0
0
0
0
5.
Šlosar J.
1000
0:1
Macek O.
1213
0
2 : 3
ŠK Rapid
Pardubice F – 2222 ŠK Polabiny G
ŠS Železné hory B – 2222 ŠK Polabiny I
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Šilar Lubomír
1.
Jouza P.
H
1678
1:0
Gregor J.
V
1766
1.
Chudý V.
1245
0:1
Pelcl L.
1700
2.
Kalhous M.
1581
0:1
Bureš M.
1574
2.
Roub R.
1000
1/2
Stoček P.
1522
3.
Stehlík P.
V
1548
1:0
Kantor T.
1329
3.
Rožek J.
1241
0:1
Pelcl R.
1087
4.
Král M.
1526
1/2
Nešpůrek V.
1192
4.
Roub R.
1100
1:0
Pilná J.
1241
5.
Kolomý R.
1513
1:0
Nešpůrek J.
H
1099
5.
Hlína A.
1080
1:0
Šulcová T.
1194
3.5 : 1.5
2.5 : 2.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Rapid
Pardubice F
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
3
2.
ŠK Rapid
Pardubice G
1
1
0
0
3
3
:
2
3
3.
ŠS Železné hory B
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
2
3.
2222 ŠK Polabiny
I
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
2
5.
2222 ŠK Polabiny
F
0
0
0
0
0
0
:
0
0
6.
2222 ŠK Polabiny
H
1
0
0
1
0
2
:
3
2
7.
2222 ŠK Polabiny
G
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
1
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
ŠO Hlinsko C –
volný los
Sokol Krucemburk – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1.
0
0
0
0
0
1.
Kafka R.
1522
0:1
Kubeš I.
H
1284
2.
0
0
0
0
0
2.
Michal M.
H
1787
1:0
Janoušek P.
1541
3.
0
0
0
0
0
3.
Kačor P.
1487
1:0
Janoušek L.
1567
4.
0
0
0
0
0
4.
Hrančík J.
1374
1/2
Kůs M.
1351
5.
0
0
0
0
0
5.
Chvojka M.
1000
0:1
Kubelka L.
1400
0
2.5 : 2.5
TJ Sokol Krouna
– ŠO Hlinsko B
TJ ŠO Chrudim C – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Vašek
Petr
Rozhodčí: Sokol Pavel
1.
Hubený P.
H
1959
0:1
Říha V.
V
1779
1.
Linhart Z.
V
1966
1:0
Honek J.
H
1888
2.
Štěpánek Z.
H
1748
0:1
Dvořák S.
V
1846
2.
Němec B.
V
1864
1:0
Ždímal P.
V
1769
3.
Jirmásek V.
1536
0:1
Londin M.
1767
3.
Sokol P.
1573
1:0
Bureš Z.
1561
4.
Netolický J.
1363
1:0
Novotný O.
1493
4.
Chvojka J.
1161
0:1
Stryka R.
1504
5.
Dědič T.
1148
0:1
Štorek L.
1626
5.
Macháček J.
1000
1/2
Krečmer J.
1377
1 : 4
3.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko B
1
1
0
0
3
4
:
1
4
2.
TJ ŠO Chrudim C
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
3
3.
Sokol Krucemburk
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
2
3.
NOPO Miřetice
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
2
5.
ŠO Hlinsko C
0
0
0
0
0
0
:
0
0
6.
TJ ŠO Chrudim D
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
1
7.
TJ Sokol Krouna
1
0
0
1
0
1
:
4
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .