27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole první ligy západ zvítězily Polabiny ve Vlašimi 6:2 a zůstávají na druhém místě tabulky. Další výsledky: Nový Bor B - Pankrác 4:4, GROP - České Budějovice 7:1, Jičín - Kobylisy 5,5:2,5, Vyšehrad - Unichess 3,5:4,5, Neratovice - Hradec Králové 5,5:2,5
1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
1. Novoborský
ŠK B – TJ Praha-Pankrác
GROP Praha – QCC České Budějovice
Rozhodčí:
Pletánek Danouš
Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1.
Vrána J.
2333
1/2
Jirovský M.
H
2454
1.
Cvek R.
H
2518
1:0
Vokáč M.
H
2421
2.
Kučera P.
2282
0:1
Doležal R.
2404
2.
Tričkov V.
2336
1/2
Straka V.
H
2328
3.
Vaculík M.
2284
1/2
Svoboda S.
H
2343
3.
Sharashenidze A.
2341
1:0
Vybíral Z.
0
2274
0
4.
Vltavský V.
H
2211
1/2
Šmíd M.
H
2210
4.
Petr J.
H
2293
1:0
Richtrová E.
2211
5.
Liška J.
2109
1/2
Plešek J.
2190
5.
Umanec F.
2238
1:0
Tupý M.
2269
6.
Černý M.
H
2160
1/2
Pešout J.
2196
6.
Postupa P.
2246
1/2
Cuhra M.
2089
7.
Boleslav P.
2038
1/2
Soural J.
2194
7.
Illetško J.
2160
1:0
Nídl P.
2187
8.
Novotný V.
2119
1:0
Petr J.
2161
8.
Postupa M.
2112
1:0
Nejdl E.
1996
4 : 4
7 : 1
Spartak Vlašim
– 2222 ŠK Polabiny
AD Jičín – Sokol Praha-Kobylisy
Rozhodčí: Horák
Vladimír
Rozhodčí: Krejnický Jiří
1.
Rýdl J.
2412
1/2
Votava J.
H
2534
1.
Kočiščák J.
H
2469
1/2
Svatoš J.
H
2265
2.
Mejzlík O.
2319
0:1
Půlpán J.
2331
2.
Kraus T.
H
2414
1:0
Dvořák J.
2153
3.
Vojta T.
2372
1:0
Jedlička A.
2275
3.
Kourousis E.
H
2414
1:0
Chmel K.
2114
4.
Moravec V.
H
2199
0:1
Macháň J.
2309
4.
Schula M.
2313
0:1
Slovák K.
2006
5.
Volák M.
H
2159
0:1
Bujnoch R.
H
2247
5.
Fajman P.
2212
1:0
Pařízek V.
1871
6.
Hrdina R.
2118
1/2
Hošek M.
2280
6.
Voloshin L.
2407
1/2
Janda J.
2216
7.
Bujupi F.
H
2194
0:1
Čižinský P.
2193
7.
Forman Š.
2320
1/2
Málek M.
2064
8.
Zvára D.
2127
0:1
Mojžíš J.
2139
8.
Tázlar P.
2207
1:0
Žemlička V.
1996
2 : 6
5.5 : 2.5
ŠK Sokol
Vyšehrad – Unichess
TJ Neratovice – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí:
Koreček Michail
Rozhodčí: Paulovič Milan
1.
Vlasák L.
H
2380
0:1
Bernášek J.
H
2524
1.
Velička P.
H
2416
1:0
Nun J.
2334
2.
Vichnar D.
2362
0:1
Černoušek L.
H
2466
2.
Vykouk J.
H
2421
1:0
Možný M.
2290
3.
Šuráň J.
H
2402
1/2
Jirka J.
H
2422
3.
Hába Z.
H
2177
1:0
Ringel Z.
2240
4.
Petrán P.
C
2343
1:0
Šimek P.
2375
4.
Jandourek L.
2206
1:0
Němec Z.
2243
5.
Netušil M.
2296
0:1
Kovář V.
2345
5.
Purnoch J.
2198
0:1
Moravec M.
H
2235
6.
Tuma J.
2298
0:1
Řehořek M.
2284
6.
Havelka J.
2152
0:1
Kracík T.
H
2222
7.
Česal J.
2198
1:0
Kuba J.
2259
7.
Bargel M.
2161
1:0
Ptáček T.
2034
8.
Chalupa I.
2166
1:0
Bartoš J.
2175
8.
Burda R.
2093
1/2
Jezbera J.
2085
3.5 : 4.5
5.5 : 2.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Unichess
5
5
0
0
15
28.5
:
11.5
23
2.
2222 ŠK Polabiny
5
4
0
1
12
26
:
14
18
3.
AD Jičín
5
3
1
1
10
21.5
:
18.5
13
4.
ŠK Sokol
Vyšehrad
5
2
2
1
8
21
:
19
14
5.
TJ Praha-Pankrác
5
2
2
1
8
21
:
19
12
6.
1. Novoborský ŠK
B
5
2
1
2
7
19.5
:
20.5
9
7.
TJ Neratovice
5
2
0
3
6
19
:
21
13
8.
TJ Slavia Hradec
Králové
5
2
0
3
6
18.5
:
21.5
11
9.
QCC České
Budějovice
5
2
0
3
6
15.5
:
24.5
9
10.
GROP Praha
5
1
1
3
4
19.5
:
20.5
11
11.
Sokol
Praha-Kobylisy
5
1
1
3
4
16
:
24
8
12.
Spartak Vlašim
5
0
0
5
0
14
:
26
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .