27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky : skupina A : Kunvald C - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald B - Mistrovice B 2:3, Kunvald D - Žamberk B 2:3, Červená Voda - Jablonné n/O. 0,5:4,5 skupina B : Němčice - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Horní Čermná A - Ústí n/O. D 3:2, Lanškroun C - Horní Čermná B 2:3, Svitavy C - Polička E 4,5:1,5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
ŠO K a.s.
Kunvald C – TJ Spartak OEZ Letohrad B
ŠO K a.s. Kunvald B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Řehák
Josef
Rozhodčí: Rusz Gustav
1.
Hodek R.
V
1695
1:0
Maceška B.
1758
1.
Tobiška J.
1671
0:1
Janota J.
1570
2.
Krčmář S.
1594
0:1
Lorenc J.
V
1787
2.
Rusz G.
1652
1/2
Bouchal L.
V
1561
3.
Štěpán S.
1621
0:1
Papáček M.
V
1736
3.
Rusz R.
1466
1/2
Bouchal T.
1304
4.
Řehák J.
1491
1/2
Hejl P.
1602
4.
Michalička V.
1492
0:1
Špinler B.
V
1417
5.
Mlynář M.
1564
1:0
Lorencová J.
1579
5.
Krupica Z.
1522
1:0
Ježek J.
1000
2.5 : 2.5
2 : 3
ŠO K a.s.
Kunvald D – SK + Sokol Žamberk B
Šachový spolek Červená Voda – TJ Jablonné nad
Orlicí
Rozhodčí:
Dvořák Eduard
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Dvořák E.
1700
1:0
Zámečník B.
V
1757
1.
Černohous M.
1681
0:1
Filip L.
1917
2.
Bém T.
1533
0:1
Brdíček D.
V
1774
2.
Ludvik F.
1615
0:1
Černohous J.
1733
3.
Hejkrlík P.
1000
0:1
Šulc J.
1616
3.
Malý E.
1545
0:1
Vaníček J.
1718
4.
Valenta R.
1000
0:1
Mazura J.
1582
4.
Brychta A.
1605
0:1
Kubíček V.
1672
5.
Bém T.
1172
1:0
Charvát V.
1386
5.
Matoulek V.
1644
1/2
Vorlíček P.
1588
2 : 3
0.5 : 4.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Jablonné nad
Orlicí
6
6
0
0
18
24.5
:
5.5
22
2.
Šachový spolek
Červená Voda
6
4
0
2
12
17
:
13
13
3.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
6
3
1
2
10
16.5
:
13.5
13
4.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
6
3
1
2
10
16.5
:
13.5
12
5.
SK + Sokol
Žamberk B
6
3
0
3
9
12.5
:
17.5
8
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
6
2
0
4
6
13.5
:
16.5
6
7.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
6
1
0
5
3
10.5
:
19.5
8
8.
Sokol Mistrovice
B
6
1
0
5
3
9
:
21
6
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
TJ Sokol
Němčice – Sokol Městečko Trnávka
TJ Sokol Horní Čermná A – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Racek
Josef
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Pěkník M.
1811
1:0
Burian M.
1736
1.
Dušek J.
1581
0:1
Smola J.
V
1840
2.
Pail M.
1832
1/2
Navrátil M.
1731
2.
Kalousek M.
1882
0:1
Kylar P.
V
1822
3.
Racek J.
1664
0:1
Šmíd F.
1709
3.
Glöckner J.
H
1848
1:0
Holásek V.
1450
4.
Myška F.
1591
0:1
Izák M.
1639
4.
Motl J.
1653
1:0
Holásek V.
1490
5.
Jasanský K.
H
1687
1:0
Pavlů P.
1559
5.
Pecháček T.
1768
1:0
Píše J.
1414
2.5 : 2.5
3 : 2
TJ Lanškroun C
– TJ Sokol Horní Čermná B
ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Pilný
Jaroslav
Rozhodčí: Krušina Adolf
1.
Palla S.
V
1693
0:1
Betlach J.
1638
1.
Křeček J.
1709
1:0
Buchta M.
1680
2.
Kupsa M.
1698
0:1
Vacek M.
1502
2.
Jedlička E.
1641
1/2
Kopecký V.
1603
3.
Doleček M.
1578
1:0
Šilar K.
1335
3.
Velešík M.
1540
1:0
Brokl D.
1451
4.
Křivohlávek J.
1466
1:0
Dušek A.
1250
4.
Čuma J.
1609
1:0
Ryšavá M.
1427
5.
Pilný J.
1462
0:1
Málek O.
1292
5.
Vrabec L.
1256
1:0
Langrová I.
1053
2 : 3
4.5 : 0.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Sokol Horní
Čermná A
6
4
1
1
13
19.5
:
10.5
16
2.
TJ Sokol Němčice
6
3
3
0
12
17.5
:
12.5
8
3.
Sokol Městečko
Trnávka
6
3
2
1
11
18
:
12
13
4.
ŠK Svitavy C
6
2
3
1
9
16
:
14
10
5.
TJ Lanškroun C
6
2
1
3
7
15
:
15
9
6.
TJ Štefanydes
Polička E
6
2
0
4
6
10.5
:
19.5
8
7.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
6
1
1
4
4
14.5
:
15.5
9
8.
TJ Sokol Horní
Čermná B
6
1
1
4
4
9
:
21
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .