Krajský
přebor družstev starších žáků PDŠS 2015/2016
Kolo 1 na 17. 10. 2015 k 9:00
1.1
|
4
|
2222 ŠK Polabiny C
|
5
- 1
|
7
|
Šachový spolek Železné hory
|
1
|
|
Nešpůrek Jan
|
1440
|
1 : 0
|
|
Jareš Michal
|
1693
|
2
|
|
Bílek Marek
|
1282
|
0 : 1
|
|
Chudý Vladimír
|
1245
|
3
|
|
Stoček Martin
|
1268
|
1 : 0
|
|
Rožek Jan
|
1241
|
4
|
|
Liška Kryštof
|
1066
|
1 : 0
|
|
Roub Radek
|
1100
|
5
|
|
Pilná Jitka
|
1241
|
1 : 0
|
|
Hlína Adam
|
1080
|
6
|
|
Plíva Petr
|
1135
|
1 : 0
|
|
Maňáková Mira
|
1074
|
1.2
|
2
|
Chotěbořští draci
|
4½
- 1½
|
3
|
2222 ŠK Polabiny D
|
1
|
|
Jun Rudolf
|
1659
|
1 : 0
|
|
Juchelka Marek
|
1371
|
2
|
|
Klabeneš Petr
|
1310
|
½
: ½
|
|
Pilař Vít
|
1146
|
3
|
|
Nejedlý Radek
|
1158
|
1 : 0
|
|
Hruban Oliver
|
1074
|
4
|
|
Hutař Vojtěch
|
1042
|
0 : 1
|
|
Pelcl Robin
|
1087
|
5
|
|
Křivský Lukáš
|
1035
|
1 : 0
|
|
Voborník Jiří
|
1000
|
6
|
|
Hutař Šimon
|
1019
|
1 : 0
|
|
Šlosar Jan
|
1000
|
1.3
|
1
|
TJ Štefanydes Polička C
|
3
- 3
|
8
|
ŠK Svitavy
|
1
|
|
Brokl Daniel
|
1522
|
1 : 0
|
|
Veselý Milan
|
1178
|
2
|
|
Martínek Michal
|
1102
|
½
: ½
|
|
Ďuriančík Michal
|
1182
|
3
|
|
Bartoš Andrej
|
1096
|
0 : 1
|
|
Moravec Jakub
|
1110
|
4
|
|
Šafář Václav
|
1043
|
0 : 1
|
|
Bulva František
|
1100
|
5
|
|
Langrová Ilona
|
1053
|
½
: ½
|
|
Pittner Martin
|
1100
|
6
|
|
Koumar Filip
|
1087
|
1 : 0
|
|
Vodičková Nikol
|
1000
|
1.4
|
5
|
TJ Lanškroun B
|
5
- 1
|
6
|
Panda Rychnov n. Kn. B
|
1
|
|
Kupsa Matěj
|
1658
|
1 : 0
|
|
Nosál Marek
|
1100
|
2
|
|
Pešek Petr
|
1251
|
1 : 0
|
|
Bílek Jaroslav
|
1075
|
3
|
|
Bouchal Lukáš
|
1514
|
1 : 0
|
|
Dostálek Patrik
|
1000
|
4
|
|
Brejša Adam
|
1448
|
1 : 0
|
|
Hetfleischová Elen
|
1000
|
5
|
|
Bureš Tomáš
|
1100
|
0 : 1
|
|
Čermák Stanislav
|
1000
|
6
|
|
Málková Barbora
|
1139
|
+ : -
|
|
-
|
|
Kolo 2 na 17. 10. 2015 k
12:00
2.1
|
7
|
Šachový spolek Železné hory
|
4
- 2
|
3
|
2222 ŠK Polabiny D
|
|
1
|
|
Jareš Michal
|
1693
|
1 : 0
|
|
Juchelka Marek
|
1371
|
|
2
|
|
Chudý Vladimír
|
1245
|
1 : 0
|
|
Pilař Vít
|
1146
|
|
3
|
|
Rožek Jan
|
1241
|
0 : 1
|
|
Hruban Oliver
|
1074
|
|
4
|
|
Hlaváček Radan
|
1100
|
0 : 1
|
|
Pelcl Robin
|
1087
|
|
5
|
|
Roub Radek
|
1100
|
1 : 0
|
|
Voborník Jiří
|
1000
|
|
6
|
|
Hlína Adam
|
1080
|
1 : 0
|
|
Šlosar Jan
|
1000
|
|
2.2
|
4
|
2222 ŠK Polabiny C
|
4½
- 1½
|
2
|
Chotěbořští draci
|
1
|
|
Nešpůrek Jan
|
1440
|
1 : 0
|
|
Jun Rudolf
|
1659
|
2
|
|
Bílek Marek
|
1282
|
0 : 1
|
|
Klabeneš Petr
|
1310
|
3
|
|
Stoček Martin
|
1268
|
½
: ½
|
|
Nejedlý Radek
|
1158
|
4
|
|
Liška Kryštof
|
1066
|
1 : 0
|
|
Hutař Vojtěch
|
1042
|
5
|
|
Pilná Jitka
|
1241
|
1 : 0
|
|
Křivský Lukáš
|
1035
|
6
|
|
Plíva Petr
|
1135
|
1 : 0
|
|
Hutař Šimon
|
1019
|
2.3
|
1
|
TJ Štefanydes Polička C
|
5
- 1
|
6
|
Panda Rychnov n. Kn. B
|
1
|
|
Brokl Daniel
|
1522
|
1 : 0
|
|
Nosál Marek
|
1100
|
2
|
|
Martínek Michal
|
1102
|
1 : 0
|
|
Wagnerová Tereza
|
1138
|
3
|
|
Bartoš Andrej
|
1096
|
1 : 0
|
|
Kumpošt Pavel
|
1100
|
4
|
|
Šafář Václav
|
1043
|
0 : 1
|
|
Bílek Jaroslav
|
1075
|
5
|
|
Langrová Ilona
|
1053
|
1 : 0
|
|
Dostálek Patrik
|
1000
|
6
|
|
Koumar Filip
|
1087
|
1 : 0
|
|
Hetfleischová Elen
|
1000
|
2.4
|
8
|
ŠK Svitavy
|
1
- 5
|
5
|
TJ Lanškroun B
|
1
|
|
Ďuriančík Michal
|
1182
|
0 : 1
|
|
Kupsa Matěj
|
1658
|
2
|
|
Moravec Jakub
|
1110
|
0 : 1
|
|
Ježek Jakub
|
1553
|
3
|
|
Bulva František
|
1100
|
1 : 0
|
|
Pešek Petr
|
1251
|
4
|
|
Pittner Martin
|
1100
|
0 : 1
|
|
Brejša Adam
|
1448
|
5
|
|
Huang Pavel
|
1100
|
0 : 1
|
|
Bureš Tomáš
|
1100
|
6
|
|
Vodičková Nikol
|
1000
|
0 : 1
|
|
Málková Barbora
|
1139
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolo 3 na 17. 10. 2015 k
15:00
3.1
|
3
|
2222 ŠK Polabiny D
|
2½
- 3½
|
4
|
2222 ŠK Polabiny C
|
1
|
|
Juchelka Marek
|
1371
|
0 : 1
|
|
Nešpůrek Jan
|
1440
|
2
|
|
Pilař Vít
|
1146
|
1 : 0
|
|
Bílek Marek
|
1282
|
3
|
|
Hruban Oliver
|
1074
|
0 : 1
|
|
Stoček Martin
|
1268
|
4
|
|
Pelcl Robin
|
1087
|
1 : 0
|
|
Liška Kryštof
|
1066
|
5
|
|
Voborník Jiří
|
1000
|
½
: ½
|
|
Pilná Jitka
|
1241
|
6
|
|
Šlosar Jan
|
1000
|
0 : 1
|
|
Plíva Petr
|
1135
|
3.2
|
2
|
Chotěbořští draci
|
2
- 4
|
7
|
Šachový spolek Železné hory
|
1
|
|
Jun Rudolf
|
1659
|
½
: ½
|
|
Jareš Michal
|
1693
|
2
|
|
Klabeneš Petr
|
1310
|
1 : 0
|
|
Chudý Vladimír
|
1245
|
3
|
|
Nejedlý Radek
|
1158
|
0 : 1
|
|
Rožek Jan
|
1241
|
4
|
|
Hutař Vojtěch
|
1042
|
0 : 1
|
|
Hlaváček Radan
|
1100
|
5
|
|
Křivský Lukáš
|
1035
|
0 : 1
|
|
Roub Radek
|
1100
|
6
|
|
Hutař Šimon
|
1019
|
½
: ½
|
|
Hlína Adam
|
1080
|
3.3
|
5
|
TJ Lanškroun B
|
5
- 1
|
1
|
TJ Štefanydes Polička C
|
1
|
|
Kupsa Matěj
|
1658
|
1 : 0
|
|
Brokl Daniel
|
1522
|
2
|
|
Ježek Jakub
|
1553
|
1 : 0
|
|
Martínek Michal
|
1102
|
3
|
|
Pešek Petr
|
1251
|
1 : 0
|
|
Bartoš Andrej
|
1096
|
4
|
|
Brejša Adam
|
1448
|
1 : 0
|
|
Šafář Václav
|
1043
|
5
|
|
Bureš Tomáš
|
1100
|
1 : 0
|
|
Langrová Ilona
|
1053
|
6
|
|
Málková Barbora
|
1139
|
0 : 1
|
|
Koumar Filip
|
1087
|
3.4
|
8
|
ŠK Svitavy
|
4
- 2
|
6
|
Panda Rychnov n. Kn. B
|
1
|
|
Veselý Milan
|
1178
|
0 : 1
|
|
Nosál Marek
|
1100
|
2
|
|
Ďuriančík Michal
|
1182
|
0 : 1
|
|
Wagnerová Tereza
|
1138
|
3
|
|
Moravec Jakub
|
1110
|
1 : 0
|
|
Kumpošt Pavel
|
1100
|
4
|
|
Bulva František
|
1100
|
1 : 0
|
|
Bílek Jaroslav
|
1075
|
5
|
|
Pittner Martin
|
1100
|
1 : 0
|
|
Hetfleischová Elen
|
1000
|
6
|
|
Huang Pavel
|
1100
|
1 : 0
|
|
Čermák Stanislav
|
1000
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov B nastoupil v 1.
kole nekompletní, v dalších kolech by to již bylo se sankcí dle bodu 5.2.g)
rozpisu soutěže. Zároveň se tomuto týmu po vyškrtnutí Martina Buločkina
posunula do základní sestavy i Adéla Ročková.
Pořadí 3.
kole
Poř.
|
Družstvo
|
Part.
|
+
|
=
|
-
|
MP3
|
Skóre
|
1
|
TJ Lanškroun B
|
3
|
3
|
0
|
0
|
9
|
15
|
2
|
2222 ŠK Polabiny C
|
3
|
3
|
0
|
0
|
9
|
13
|
3
|
Šachový spolek Železné hory
|
3
|
2
|
0
|
1
|
6
|
9
|
4
|
TJ Štefanydes Polička C
|
3
|
1
|
1
|
1
|
4
|
9
|
5
|
ŠK Svitavy
|
3
|
1
|
1
|
1
|
4
|
8
|
6
|
Chotěbořští draci
|
3
|
1
|
0
|
2
|
3
|
8
|
7
|
2222 ŠK Polabiny D
|
3
|
0
|
0
|
3
|
0
|
6
|
8
|
Panda Rychnov n. Kn. B
|
3
|
0
|
0
|
3
|
0
|
4
|
*Panda
Rychnov nad Kněžnou B hraje mimo soutěž a každý soupeř s tímto týmem vyhrává
6:0 kontumačně. Na LOK ČR se samozřejmě zasílají výsledky partií reálně
uhrané a zveřejněné v tomto zpravodaji. Na Chess-results a
v Databázi ŠSČR bude tabulka upravena až po dohrání posledního kola.
Mgr. David Schaffer
vedoucí soutěže
V Poličce
18. 10. 2015
|