27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V předposledním desátém kole 2.ligy skupiny D remizovaly Polabiny B v místním derby s Rapidem B 4:4, Vysoké Mýto porazilo doma Zábřeh 5:3, Chrudim zvítězila také doma nad Lípou vysoko 6:2, Polabiny C přivezly bod z Rychnova n/Kn. za bezzubou remizu 4:4 a jen Ústí n/O. podlehlo doma Litovli B 3,5:4,5. Další výsledky: Hradec Králové B - Velké Losiny 4,5:3,5 Zatímco vítězství a postup Rychnova n/Kn. byl jasný už dříve, prvním sestupujícím bude už Zábřeh, ale o dalších dvou rozhodne až poslední kolo.
2.
ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 03. 04. 2016
Region Panda
Rychnov n. Kněž. – 2222 ŠK Polabiny C
ŠK Vysoké Mýto – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí:
Daniel Jiří
Rozhodčí: Sabol Marian
1.
Zeberski J.
C
2315
1/2
Macháň J.
V
2328
1.
Sabol M.
2337
1:0
Strašil P.
2099
2.
Kačírek P.
2283
1/2
Hošek M.
V
2245
2.
Červený P.
H
2286
1:0
Sohr V.
2096
3.
Marečková M.
2173
1/2
Řezníček D.
2165
3.
Kosek M.
2130
1/2
Doležel J.
H
2043
4.
Nývlt O.
H
1964
1/2
Cach J.
1974
4.
Kosek J.
2072
1/2
Stratil P.
2066
5.
Daniel J.
1956
1/2
Půlpán M.
1923
5.
Lorenc O.
H
2063
1/2
Opravil K.
2053
6.
Ševčík R.
1718
1/2
Gregor J.
1748
6.
Doseděl J.
2062
1/2
Navrátil J.
H
2045
7.
Daniel R.
1695
1/2
Cach O.
1701
7.
Ptáček L.
2105
1:0
Vicenec R.
2030
8.
Horák J.
1578
1/2
Bureš M.
1589
8.
Houška B.
H
2012
0:1
Nesporý Š.
1440
4 : 4
5 : 3
TJ Slavia
Hradec Králové B – TJ Sokol Lázně Velké Losiny
TJ ŠO Chrudim – ŠK ZVU Engineering Lípa A
Rozhodčí: Marek
Petr
Rozhodčí: Krys Jaromír
1.
Nun J.
V
2321
1/2
Stratil L.
2350
1.
Bujnoch R.
2257
1:0
Jirásek P.
2329
2.
Možný M.
V
2295
1/2
Valenta V.
2076
2.
Hlaváček R.
2184
1:0
Jedlička L.
2225
3.
Ringel Z.
2218
1:0
Vaculík J.
2215
3.
Malivánek J.
2104
1:0
Fiedler B.
2122
4.
Pokorný Z.
2279
0:1
Malý M.
2193
4.
Němec P.
2214
1/2
Šmíd J.
2053
5.
Ptáček T.
2077
0:1
Hastík S.
1989
5.
Krys J.
2038
0:1
Vařejčko J.
H
2230
6.
Šafařík J.
2112
1:0
Kopecký R.
1975
6.
Česenek J.
1985
1:0
Hájek J.
H
2069
7.
Jezbera J.
2100
1:0
Lužík L.
1682
7.
Říha V.
H
1850
1/2
Šedivý M.
2034
8.
Marek P.
1953
1/2
Frnka R.
2180
8.
Komárek D.
H
2159
1:0
Tobišková P.
1783
4,5 : 3,5
6 : 2
ŠK Ústí nad
Orlicí – Tatran Litovel B
2222 ŠK Polabiny B – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Veselý Tomáš
1.
Havelka J.
H
2274
1/2
Bělunek V.
2260
1.
Jedlička A.
V
2280
1:0
Prandstetter E.
2241
2.
Pokorný T.
H
2250
1/2
Vaněk L.
2244
2.
Hrabuša M.
C
2322
0:1
Smutný J.
H
2232
3.
Šmajzr M.
2201
1/2
Beil Z.
2215
3.
Novotný M.
V
2276
1:0
Kastner O.
H
2061
4.
Grundman V.
H
2087
0:1
Krejčí J.
2134
4.
Mojžíš J.
2144
1/2
Hlavnička J.
2158
5.
Holásek P.
2045
0:1
Neoral A.
2109
5.
Kourek J.
2017
1/2
Pačovský J.
H
2214
6.
Mareš J.
1990
1/2
Mohapl P.
2101
6.
Vlčková K.
1920
1/2
Veselý T.
2069
7.
Poslušný M.
1947
1/2
Gerych J.
1991
7.
Trojan L.
2007
0:1
Sýkora J.
2035
8.
Švub J.
1920
1:0
Pavlík P.
1938
8.
Just P.
1965
1/2
Vávra R.
2083
3,5 : 4,5
4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Region Panda
Rychnov n. Kněž.
10
8
1
1
25
46
:
34
26
2.
TJ Slavia Hradec
Králové B
10
6
2
2
20
45,5
:
34,5
30
3.
Tatran Litovel B
10
5
1
4
16
39,5
:
40,5
22
4.
ŠK Vysoké Mýto
10
5
1
4
16
39
:
41
17
5.
2222 ŠK Polabiny
C
10
4
3
3
15
42
:
38
17
6.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
10
5
0
5
15
40,5
:
39,5
23
7.
2222 ŠK Polabiny
B
10
3
4
3
13
38,5
:
41,5
18
8.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
10
3
3
4
12
41
:
39
21
9.
ŠK Ústí nad
Orlicí
10
4
0
6
12
40
:
40
22
10.
TJ ŠO Chrudim
10
3
2
5
11
38
:
42
25
11.
ŠK Rapid
Pardubice B
10
3
1
6
10
36
:
44
19
12.
ŠK 1921 Zábřeh
10
2
0
8
6
34
:
46
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .