27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky : skupina A : Rapid G - Polabiny I 3:2, Polabiny F - Železné hory B 3,5:1,5, Polabiny H - Rapid F 2:3, Polabiny G volno skupina B : Miřetice - Chrudim D 2:3, Hlinsko C - Chrudim C 2,5:2,5, Krucemburk - Krouna 2,5:2,5, Hlinsko B volno
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
Volný los –
2222 ŠK Polabiny G
ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny I
0
Rozhodčí: Hon Jiří
0
0
0
0
0
0
1.
Hon J.
1777
1:0
Pelcl L.
1700
0
0
0
0
0
0
2.
Joukl J.
V
1588
0:1
Cach O.
1576
0
0
0
0
0
0
3.
Joukl M.
1484
1:0
Pelcl R.
1087
0
0
0
0
0
0
4.
Fiala J.
V
1335
1/2
Juchelka M.
1371
0
0
0
0
0
0
5.
Macek O.
1213
1/2
Pilná J.
1241
0
3 : 2
2222 ŠK
Polabiny F – ŠS Železné hory B
2222 ŠK Polabiny H – ŠK Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Vorel
Bohuslav
Rozhodčí: Novotný Michal
1.
Frgalová H.
1618
0:1
Šilar L.
V
2098
1.
Jiroušek J.
1408
0:1
Veselý E.
H
1807
2.
Kvapil P.
1549
1:0
Tyč M.
V
1543
2.
Brázda V.
1570
1/2
Kalhous M.
1581
3.
Vorel B.
1686
1/2
Roub R.
1000
3.
Bílek J.
1432
1:0
Stehlík P.
V
1548
4.
Škorpík F.
1646
1:0
Roub R.
1100
4.
Liška K.
1144
1/2
Král M.
1526
5.
Krejčí J.
1565
1:0
Brunclík T.
1000
5.
Plíva P.
1135
0:1
Mikulenka T.
1523
3.5 : 1.5
2 : 3
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Rapid
Pardubice F
4
4
0
0
12
13
:
7
8
2.
ŠK Rapid
Pardubice G
4
3
0
1
9
11.5
:
8.5
8
3.
2222 ŠK Polabiny
F
3
2
0
1
6
9.5
:
5.5
6
4.
2222 ŠK Polabiny
I
3
1
1
1
4
8
:
7
6
5.
ŠS Železné hory B
4
0
2
2
2
7.5
:
12.5
5
6.
2222 ŠK Polabiny
G
3
0
1
2
1
5.5
:
9.5
4
7.
2222 ŠK Polabiny
H
3
0
0
3
0
5
:
10
3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
Volný los – ŠO
Hlinsko B
NOPO Miřetice – TJ ŠO Chrudim D
0
Rozhodčí: Janoušek Ladislav
0
0
0
0
0
0
1.
Cach T.
H
1275
0:1
Honek J.
H
1888
0
0
0
0
0
0
2.
Janoušek P.
1541
0:1
Krys J.
V
1713
0
0
0
0
0
0
3.
Janoušek L.
1567
1:0
Zelený F.
1604
0
0
0
0
0
0
4.
Šebek M.
1486
0:1
Bureš Z.
1561
0
0
0
0
0
0
5.
Kubelka L.
1400
1:0
Stryka R.
1504
0
2 : 3
ŠO Hlinsko C –
TJ ŠO Chrudim C
Sokol Krucemburk – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Indra
Antonín
Rozhodčí: Vašek Petr
1.
Ročňák M.
1466
1/2
Linhart Z.
V
1966
1.
Lacina M.
1677
0:1
Štěpánek Z.
H
1748
2.
Severýn J.
1422
0:1
Němec B.
V
1864
2.
Kafka R.
1522
1:0
Jirmásek V.
1536
3.
Ročňák Z.
1163
0:1
Sokol P.
1573
3.
Michal M.
H
1787
0:1
Netolický J.
1363
4.
Indra A.
1367
1:0
Chvojka J.
1161
4.
Kačor P.
1487
1:0
Šenkýř J.
1242
5.
Pešek P.
1424
1:0
Salaquarda P.
1000
5.
Hrančík J.
1374
1/2
Dědič T.
1148
2.5 : 2.5
2.5 : 2.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko B
3
3
0
0
9
12
:
3
10
2.
TJ ŠO Chrudim C
4
2
1
1
7
9.5
:
10.5
8
3.
Sokol Krucemburk
3
1
2
0
5
8
:
7
7
4.
TJ Sokol Krouna
4
1
2
1
5
9
:
11
8
5.
TJ ŠO Chrudim D
3
1
0
2
3
6
:
9
4
6.
ŠO Hlinsko C
3
0
2
1
2
7
:
8
6
7.
NOPO Miřetice
4
0
1
3
1
8.5
:
11.5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .