27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 1.ligy západ se Polabiny představily doma takřka kompletní a výsledekem střetnutí proti hodně děravým Českým Budějovicím byla jejich vysoká výhra 6,5:1,5. Další výsledky: Pankrác - Vyšehrad 4:4, Neratovice - Jičín 3,5:4,5, Hradec Králové - Vlašim 5:3, Unichess - GROP 5,5:2,5, Kobylisy - Nový Bor B 2:6
1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
TJ
Praha-Pankrác – ŠK Sokol Vyšehrad
TJ Neratovice – AD Jičín
Rozhodčí: Jakuš
Lubomír
Rozhodčí: Paulovič Milan
1.
Doležal R.
2397
1/2
Vlasák L.
H
2352
1.
Velička P.
H
2412
1/2
Rašík V.
H
2446
2.
Svoboda S.
H
2330
1:0
Vichnar D.
2380
2.
Přibyl J.
2277
0:1
Kočiščák J.
H
2473
3.
Constantinou P.
C
2288
1/2
Londýn R.
H
2386
3.
Vykouk J.
H
2431
1/2
Kourousis E.
H
2420
4.
Plešek J.
2178
0:1
Petrán P.
C
2340
4.
Gregor J.
2244
1/2
Schula M.
2305
5.
Pešout J.
2194
1/2
Netušil M.
2302
5.
Hába Z.
H
2246
1:0
Juřek J.
2290
6.
Soural J.
2188
0:1
Tuma J.
2291
6.
Jandourek L.
2192
1:0
Fajman P.
2226
7.
Crha O.
H
2186
1/2
Jaček M.
2148
7.
Purnoch J.
2188
0:1
Voloshin L.
2401
8.
Petr J.
2148
1:0
Filipi Š.
2201
8.
Bargel M.
2150
0:1
Forman Š.
2293
4 : 4
3.5 : 4.5
TJ Slavia
Hradec Králové – Spartak Vlašim
Unichess – GROP Praha
Rozhodčí:
Bielavský Jiří
Rozhodčí: Koreček Michail
1.
Petr M.
H
2511
1:0
Rýdl J.
2413
1.
Michalík P.
C
2573
1:0
Cvek R.
H
2535
2.
Roško L.
H
2346
1/2
Mejzlík O.
2315
2.
Bernášek J.
H
2515
1:0
Studnička T.
H
2373
3.
Nun J.
2342
0:1
Vojta T.
2382
3.
Černoušek L.
H
2466
1:0
Tričkov V.
2332
4.
Jüptner J.
2324
1:0
Mejzlík V.
2236
4.
Šimek P.
2379
1/2
Sharashenidze A.
2332
0
5.
Havlíková K.
H
2323
1:0
Volák M.
H
2172
5.
Vávra P.
2354
0:1
Petr J.
H
2312
6.
Možný M.
2297
1:0
Hrdina R.
2128
6.
Kovář V.
2342
1:0
Jurásek M.
2250
7.
Prymula R.
2266
1/2
Vojta P.
2217
7.
Řehořek M.
2297
1/2
Postupa P.
2241
8.
Šafařík J.
2119
0:1
Bujupi F.
H
2174
8.
Kuba J.
2286
1/2
Postupa M.
2136
5 : 3
5.5 : 2.5
Sokol
Praha-Kobylisy – 1. Novoborský ŠK B
2222 ŠK Polabiny – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Háse
Pavel
Rozhodčí: John Jiří
1.
Hinks-Edwards
H
2392
1/2
Navara D.
V
2730
1.
Votava J.
H
2522
1:0
Vokáč M.
H
2430
2.
Svatoš J.
H
2293
0:1
Kriebel T.
2465
2.
Červený M.
H
2415
1:0
Straka V.
H
2302
3.
Rubeš J.
H
2253
1/2
Vrána J.
2326
3.
Půlpán J.
2328
1/2
Lechtýnský J.
2363
4.
Formánek M.
2182
0:1
Kulhánek T.
H
2350
4.
Jedlička A.
2254
1:0
Richtrová E.
2225
5.
Kopta P.
2280
1/2
Kochetkova J.
C
2320
5.
Novotný M.
2273
1:0
Cuhra M.
2102
6.
Routner J.
2149
0:1
Kučera P.
2271
6.
Macháň J.
2274
1/2
Nídl P.
2175
7.
Chmel K.
2073
1/2
Liška J.
2138
7.
Čižinský P.
2173
1/2
Olejníček J.
2015
8.
Janda J.
2219
0:1
Oreský J.
2154
8.
Mojžíš J.
2101
1:0
Rajnyš V.
H
2058
2 : 6
6.5 : 1.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Unichess
2
2
0
0
6
12.5
:
3.5
10
2.
TJ Slavia Hradec
Králové
2
2
0
0
6
9.5
:
6.5
6
3.
AD Jičín
2
1
1
0
4
8.5
:
7.5
5
3.
TJ Praha-Pankrác
2
1
1
0
4
8.5
:
7.5
5
5.
2222 ŠK Polabiny
2
1
0
1
3
10
:
6
7
6.
TJ Neratovice
2
1
0
1
3
8
:
8
5
7.
1. Novoborský ŠK
B
2
1
0
1
3
7
:
9
4
8.
QCC České
Budějovice
2
1
0
1
3
6.5
:
9.5
4
9.
ŠK Sokol Vyšehrad
2
0
2
0
2
8
:
8
4
10.
Spartak Vlašim
2
0
0
2
0
6.5
:
9.5
4
11.
GROP Praha
2
0
0
2
0
6
:
10
2
12.
Sokol
Praha-Kobylisy
2
0
0
2
0
5
:
11
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .