27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 26.března 2017 hrály Polabiny zápas 10.kola 1.ligy západ opět na půdě soupeře - tentokrát v Neratovicích - a výsledkem byla remiza 4:4. Další výsledky : Bohemians Praha - Jičín B 2,5:5,5, Turnov - Hradec Králové 4,5:3,5, Vyšehrad Praha - OAZA Praha 3:5, Praha-Smíchov - České Budějovice 2:6, Pankrác Praha - GROP Praha 7:1 Po předposledním kole je již jistý sestup Hradce Králové a Smíchova , o vítězi a postupujícím do Extraligy rozhodne až vzájemný zápas Turnova a Jičína B, třetího sestupujícího určí rovněž vzájemný zápas Pankráce a Českých Budějovic.
1.
LIGA 2016/2017 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
TJ Neratovice –
2222 ŠK Polabiny
Bohemians Texbase.cz Praha – ŠK AD Jičín B
Rozhodčí:
Šimeček Alexej
Rozhodčí: Soukup Václav
1.
Velička P.
H
2431
1/2
Votava J.
H
2514
1.
Jurčík M.
C
2489
1:0
Rašík V.
H
2468
2.
Vykouk J.
H
2424
1:0
Půlpán J.
H
2394
2.
Jirka J.
2423
1/2
Kočiščák J.
H
2476
3.
Voloshin L.
2405
1:0
Vrána J.
2315
3.
Zvára P.
2371
0:1
Kraus T.
V
2416
4.
Čáp A.
H
2279
1/2
Jedlička A.
2219
4.
Znamenáček K.
2227
0:1
Kourousis E.
2385
5.
Gregor J.
2231
0:1
Novotný M.
2251
5.
Svatoš J.
H
2275
1/2
Orság M.
2339
6.
Jandourek L.
2238
0:1
Prandstetter E.
2234
6.
Matějka P.
2076
1/2
Schula M.
2305
7.
Purnoch J.
2186
0:1
Mojžíš J.
2094
7.
Petr J.
2020
0:1
Fajman P.
2224
8.
Bargel M.
2184
1:0
Liduch F.
2047
8.
Huřťák O.
1898
0:1
Forman Š.
2295
4 : 4
2.5 : 5.5
ŠK ZIKUDA Turnov
– TJ Slavia Hradec Králové
ŠK Sokol Vyšehrad – SK OAZA Praha
Rozhodčí:
Vagenknecht Josef
Rozhodčí: Háse Pavel
1.
Cyborowski L.
C
2532
1/2
Petr M.
H
2495
1.
Vlasák L.
2383
1/2
Svoboda V.
H
2423
2.
Bernášek J.
H
2504
1:0
Roško L.
H
2329
2.
Vichnar D.
2385
1/2
Straka V.
H
2346
3.
Šimáček P.
2475
1:0
Jüptner J.
2279
3.
Juřek J.
2277
0:1
Hollan P.
H
2332
4.
Jaracz P.
C
2470
1/2
Havlíková K.
H
2255
4.
Netušil M.
2269
0:1
Jelínek M.
2056
5.
Čech P.
2354
1/2
Nun J.
2308
5.
Česal J.
H
2165
1/2
Výprachtický D.
2301
6.
Sodoma J.
2362
1/2
Ringel Z.
2225
6.
Filipi Š.
2187
1/2
Vedral O.
2201
7.
Rodshtein T.
2248
0:1
Šafařík J.
2169
7.
Vodička V.
2086
1/2
Pirklová H.
2138
8.
Maršálek Z.
2190
1/2
Jezbera J.
2102
8.
Hlavsa P.
2101
1/2
Čmiko J.
2002
4.5 : 3.5
3 : 5
ŠK AD JC Smíchov
– QCC České Budějovice
TJ Pankrác – GROP Praha
Rozhodčí:
Drahotský Luboš
Rozhodčí: Paulovič Milan
1.
Červený M.
H
2379
1/2
Vokáč M.
2411
1.
Jirovský M.
H
2443
1:0
Studnička T.
H
2319
2.
Rubeš J.
H
2299
1/2
Lechtýnský J.
2369
2.
Polášek J.
2300
1/2
Tričkov V.
2314
3.
Toman O.
2207
0:1
Miesbauer J.
H
2191
3.
Doležal R.
2397
1:0
Matras O.
2246
4.
Krupička J.
2058
0:1
Hausner I.
2375
4.
Constantinou P.
C
2281
1/2
Postupa P.
2182
5.
Krupička J.
2022
0:1
Vybíral Z.
2252
5.
Plešek J.
2128
1:0
Postupa M.
2153
6.
Urban Z.
2194
1/2
Cuhra M.
2191
6.
Pešout J.
2205
1:0
Spurný O.
2097
7.
Jaščenko O.
H
2145
0:1
Richtrová E.
2198
7.
Soural J.
2230
1:0
Klaus J.
1954
8.
Kabelka O.
2097
1/2
Cífka S.
H
2415
8.
Stárek S.
H
2149
1:0
Svoboda J.
1622
2 : 6
7 : 1
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK ZIKUDA Turnov
10
9
1
0
28
56
:
24
39
2.
ŠK AD Jičín B
10
8
1
1
25
55
:
25
42
3.
TJ Neratovice
10
5
4
1
19
44
:
36
24
4.
2222 ŠK Polabiny
10
5
2
3
17
38.5
:
41.5
23
5.
GROP Praha
10
5
1
4
16
41
:
39
29
6.
Bohemians
Texbase.cz Praha
10
3
4
3
13
40
:
40
24
7.
ŠK Sokol
Vyšehrad
10
3
3
4
12
38
:
42
27
8.
SK OAZA Praha
10
3
2
5
11
31.5
:
48.5
16
9.
QCC České
Budějovice
10
2
3
5
9
39.5
:
40.5
25
10.
TJ Pankrác
10
2
2
6
8
37
:
43
20
11.
ŠK AD JC Smíchov
10
1
2
7
5
26
:
54
10
12.
TJ Slavia Hradec
Králové
10
0
3
7
3
33.5
:
46.5
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .