27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Lanškroun B - Letohrad B 3:2, Lanškroun C - Mistrovice B 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald B 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Kunvald C 4,5:0,5, Červená Voda - Kunvald D 4:1, Městečko Trnávka - Němčice 2,5:2,5, Žamberk B volno Poslední kolo vyneslo na druhé místo družstvo Ústí n/O. E , které se tak lepším skorem před Němčicemi stalo druhým postupujícím do Krajského přeboru 2.třídy (vítězem a prvním postupujícím do KP2 se stalo už kolo před koncem družstvo Ústí n/O. D ).
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
14
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
SK + Sokol
Žamberk B – volný los
TJ Lanškroun B – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Palla Stanislav
1.
Šebrle J.
1691
1:0
Sysr P.
1567
2.
Boháč L.
1564
1:0
Janeček O.
1435
3.
Palla S.
1665
1:0
Lorencová J.
1455
4.
Křivohlávek J.
1459
0:1
Lorenc J.
1473
5.
Lapáček L.
1509
0:1
Hejl P.
H
1579
3 : 2
TJ Lanškroun C
– Sokol Mistrovice B
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí:
Vaculík Jakub
Rozhodčí: Kylar Pavel
1.
Kupsa M.
1762
1/2
Dušek J.
H
1711
1.
Kylar P.
V
1741
1/2
Hodek R.
V
1661
2.
Vaculík J.
1731
0:1
Glöckner J.
V
1885
2.
Píše J.
1707
1:0
Rusz G.
1597
3.
Kolomý Š.
1692
1:0
Mikmek J.
1436
3.
Kapoun V.
V
1815
1/2
Vaníček J.
H
1730
4.
Kolomý A.
1653
1:0
Mikmek J.
1063
4.
Píše M.
1256
0:1
Štěpán S.
1618
5.
Pilný J.
1449
1:0
Dušek O.
1050
5.
Leksová S.
1403
1/2
Tobiška J.
1562
3.5 : 1.5
2.5 : 2.5
ŠK Ústí nad
Orlicí E – ŠO K a.s. Kunvald C
ŠS Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald D
Rozhodčí:
Holásek Vojtěch
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Holásek V.
1733
1:0
Krčmář S.
1552
1.
Černohous M.
1673
0:1
Dvořák E.
V
1678
2.
Holásek V.
1761
1:0
Řehák J.
1489
2.
Matoulek V.
1580
1:0
Hejkrlík P.
1377
3.
Dudla M.
1631
1:0
Michalička V.
1395
3.
Ludvik F.
1613
1:0
Bém T.
1471
4.
Švec J.
1461
1/2
Mlynář M.
1523
4.
Brychta A.
1611
1:0
Obermajerová G.
1187
5.
Holásková V.
1346
1:0
Zlatník J.
1108
5.
Budař J.
1269
1:0
Biedla V.
1294
4.5 : 0.5
4 : 1
Sokol Městečko
Trnávka – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Racek
Josef
1.
Burian M.
1759
1:0
Pail M.
1868
2.
Šmíd F.
1750
1/2
Myška F.
1626
3.
Navrátil M.
1696
1/2
Racek J.
1638
4.
Pavlů P.
1503
0:1
Jasanský K.
H
1695
5.
Novotný J.
1000
1/2
Vencl J.
1511
2.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
12
8
4
0
28
41
:
19
30
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí E
12
8
1
3
25
38.5
:
21.5
33
3.
TJ Sokol Němčice
12
7
4
1
25
38
:
22
30
4.
TJ Lanškroun C
12
8
0
4
24
34
:
26
22
5.
Sokol Městečko
Trnávka
12
6
4
2
22
33.5
:
26.5
24
6.
ŠS Červená Voda
12
6
1
5
19
31
:
29
24
7.
ŠO K a.s.
Kunvald B
12
4
5
3
17
31.5
:
28.5
22
8.
TJ Lanškroun B
12
4
3
5
15
27
:
33
16
9.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
12
4
2
6
14
29
:
31
24
10.
Sokol Mistrovice
B
12
1
6
5
9
26
:
34
21
11.
SK + Sokol
Žamberk B
12
1
4
7
7
21
:
39
13
12.
ŠO K a.s.
Kunvald D
12
1
3
8
6
20.5
:
39.5
16
13.
ŠO K a.s.
Kunvald C
12
0
3
9
3
19
:
41
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .