27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 30.října 2016 pokračovala 2.liga skupina D zápasy druhého kola, v nichž v krajských derbyzápasech zvítězily Polabiny B nad Lanškrounem vysoko 6,5:1,5 a Vysoké Mýto zdolalo Poličku 5:3. Ústí n/O. podlehlo doma Dalešicím 3:5, Polabiny C nestačily v Jihlavě na místní Gambit a prohrály vysoko 6,5:1,5 a jen Rapid Pardubice B přivezl plné 3 body z Lípy za výhru 4,5:3,5. Další výsledky : Žďár n/S. - Hradec Králové B 2:6
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
ŠK Ústí nad
Orlicí
-
Caissa Pivovar Dalešice
TJ Žďár nad Sázavou
-
TJ Slavia Hradec Králové B
Šmajzr Martin (Z)
2199F
½
-
½
2221F
Mejzlík Vojtěch (H,Z)
Večeřa Pavel (Z)
2127F
0
-
1
2287F
Možný Miloš (H,Z)
Holásek Pavel (Z)
2071F
0
-
1
2216F
Sedláček Oldřich (H,Z)
Bukáček Lubomír (Z)
2113F
0
-
1
2294F
Nun Jiří (V,Z)
Pečinka Martin (Z)
2085F
1
-
0
2169F
Walek Petr (Z)
Fišar Josef (Z)
2048F
0
-
1
2265F
Pokorný Zdeněk (V,Z)
Mareš Jan (Z)
1978F
0
-
1
2088F
Tesař Jan (Z)
Siebenbürger Vlastimil (Z)
2030F
½
-
½
2209F
Němec Zbyněk (Z)
Netušil Jakub (Z)
1966F
0
-
1
2032F
Veselý Vítek (H)
Celý Jaroslav (Z)
1994F
½
-
½
2224F
Ringel Zbyněk (Z)
Poslušný Martin (Z)
1948F
½
-
½
1979F
Ciešlak Leszek
Svoboda Ivo (Z)
1956F
0
-
1
2040F
Jezbera Jiří
Volf Jaroslav
2031F
½
-
½
1968F
Svíženský Luboš
Bílek Roman (Z)
1876F
0
-
1
2196F
Nun Josef
Hrobař Vlastimil
2001F
½
-
½
1956F
Mezlík Stanislav
Krčil Aleš
2096F
1
-
0
1942F
Marek Petr
3
:
5
2
:
6
ŠK Vysoké Mýto
-
TJ Štefanydes Polička
2222 ŠK Polabiny B
-
TJ Lanškroun
Trhal Tomáš (Z)
2115F
0
-
1
2286F
Červený Petr (Z)
Jedlička Aleš (V,Z)
2192F
1
-
0
2354F
Havelka Josef (H,Z)
Sabol Marian (Z)
2349F
1
-
0
2166F
Komárek David (Z)
Novotný Michal (V,Z)
2278F
½
-
½
2250F
Pokorný Tomáš (Z)
Horáček Michal (H,Z)
2151F
½
-
½
2065F
Kastner Oldřich (H,Z)
Bujnoch Radek (Z)
2271F
½
-
½
2156F
Hrubeš Pavel (Z)
Němec Pavel (H,Z)
2207F
1
-
0
2071F
Lorenc Oldřich (Z)
Mojžíš Jaroslav (Z)
2105F
1
-
0
2095F
Krátký Josef (Z)
Kosek Jiří (Z)
2070F
1
-
0
2000F
Houška Bronislav (Z)
Vlčková Kateřina (Z)
1926F
1
-
0
2042F
Solil Roman (Z)
Kosek Marek (Z)
2111F
0
-
1
2007F
Švanda Ondřej (Z)
Ludvík Tomáš
1952F
1
-
0
1930F
Švub Jan (Z)
Doseděl Jiří (Z)
2085F
½
-
½
2000F
Komárková Magdaléna (Z)
Kourek Josef
2022F
1
-
0
1993F
Ambrož Antonín (H,Z)
Ptáček Luboš
2122F
1
-
0
1939F
Stodola Marek
Trojan Luboš
1998F
½
-
½
2001F
Kotva Milan (H)
5
:
3
6½
:
1½
Gambit Jihlava
-
2222 ŠK Polabiny C
ŠK Lípa
-
ŠK Rapid Pardubice B
Seidl Štěpán (Z)
2244F
1
-
0
1934F
Buločkin Martin (Z)
Jirásek Pavel (Z)
2315F
½
-
½
2163F
Smutný Jan (H,Z)
Kratochvíl Vít (H,Z)
2252F
1
-
0
2032F
Řezníček Dominik (Z)
Jedlička Luboš (Z)
2214F
½
-
½
2158F
Hlavnička Jiří (Z)
Škoda Martin (Z)
2149F
½
-
½
2055F
Liduch Filip (Z)
Vařejčko Josef (H,Z)
2236F
1
-
0
2052F
Veselý Tomáš (Z)
Žigo Viktor (H,Z)
2258F
1
-
0
1924F
Půlpán Matěj (Z)
Fiedler Bedřich (Z)
2074F
½
-
½
2043F
Sýkora Josef (Z)
Jurek Miroslav (Z)
2084F
½
-
½
1911F
Melichar Vojtěch (Z)
Šmíd Jaroslav (Z)
2042F
0
-
1
2146F
Malivánek Jiří (H,Z)
Hrabal Michal (Z)
2091F
½
-
½
1747F
Gregor Jiří
Šedivý Martin (Z)
2026F
½
-
½
2090F
Vávra Radim (Z)
Skořepa Tomáš (Z)
2012F
1
-
0
1621F
Nešpůrek Jan
Ruda Ondřej
2064F
½
-
½
1906F
Hájek Jaroslav (H)
Mouryc Tomáš
1971F
1
-
0
1588F
Bureš Martin
Jedličková Petra
1782F
0
-
1
1904F
Prokop Matěj
6½
:
1½
3½
:
4½
Tabulka po 2. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
2
0
0
6
11
9
2.
ŠK Vysoké Mýto
2
0
0
6
10,5
8
3.
ŠK Rapid
Pardubice B
2
0
0
6
9,5
6
4.
Gambit Jihlava
1
0
1
3
9,5
7
5.
2222 ŠK Polabiny
B
1
0
1
3
9,5
7
6.
TJ Štefanydes
Polička
1
0
1
3
8,5
6
7.
ŠK Lípa
1
0
1
3
8,5
4
8.
Caissa Pivovar
Dalešice
1
0
1
3
7,5
4
9.
TJ Lanškroun
1
0
1
3
6
3
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí
0
0
2
0
6
2
11.
TJ Žďár nad
Sázavou
0
0
2
0
5,5
3
12.
2222 ŠK Polabiny
C
0
0
2
0
4
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .