27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 11.února 2017 se ve školní jídelně Gymnazia Mozartova v Pardubicích uskutečnil třetí kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 v sezoně 2016/17, kterého se zúčastnilo 77 dětí a to nejen z pardubického kraje. V kategorii H/D 10 zvítězil Robert Jun jen na lepší pomocné hodnocení před Lukášem Nejedlým (oba Chotěboř), třetí skončil Jan Šlosar z Polabin a nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové. V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější Martin Stoček následovaný Karlem Brožkou a Markem Juchelkou, z dívek se nejvíce dařilo Adéle Třasákové (všichni Polabiny).
3. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS v
kategoriích H/D 10 a H/D 1212
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Michal Novotný
Hlavní
rozhodčí : Michal Novotný
Rozhodčí :
Milan Hošek
Bedenkzeit :
2×20 minut + 5 s/tah bez povinného zápisu
Místo : školní
jídelna Gymnázia Pardubice, Mozartova 449
Datum :
2017/02/11
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Jun Robert
1332
TJ CHS Chotěboř
6
23
31
6
2
2
Nejedlý Lukáš
1043
TJ CHS Chotěboř
6
21,5
30,5
6
3
34
Šlosar Jan
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
19
27
5
4
29
Tyč Karel
1000
ŠS Železné hory
5
23
32,5
5
5
8
Bártová Leona
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
21
30,5
5
6
16
Jun Rostislav
1000
TJ CHS Chotěboř
5
21
29,5
5
7
28
Sadílek Filip
1000
TJ Lanškroun
5
21
27
5
8
3
Holásek Tomáš
1024
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5
20
27
5
9
12
Hoferica Jindřich
1000
ŠK Svitavy
4
21,5
30,5
4
10
27
Půlpán Jan
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
20,5
27,5
3
11
14
Horák Prokop
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
19,5
27,5
3
12
30
Večeř Martin
1000
TJ Lanškroun
4
19
26,5
4
13
17
Kafka Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
18
26,5
4
14
32
Zmek Jaroslav
1000
TJ CHS Chotěboř
4
17,5
24,5
4
15
25
Ozank Tobias
1000
ŠS Železné hory
4
16
21
4
31
Vágnerová Eliška
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
16
21
4
17
23
Nevečeřal Jakub
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
15
22
4
18
19
Lána Vincent
1000
TJ Lanškroun
3,5
20
27
3
19
33
Černý David
1000
ŠO Hlinsko
3
18,5
25,5
3
20
4
Beňadik Dino
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
18,5
25
3
21
6
Bouška Jonáš
1000
ŠO Hlinsko
3
18,5
24,5
3
22
26
Paďouk Jaroslav
1000
ŠS Železné hory
3
17
25
3
23
9
Doležálek Max
1000
TJ CHS Chotěboř
3
17
24,5
3
24
21
Martiník David
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
12,5
17,5
3
25
22
Mikuš Zdeněk
1000
ŠS Železné hory
3
10,5
15,5
3
26
5
Bouška Jiří
1000
ŠO Hlinsko
2,5
16,5
22,5
2
27
24
Nguyen David
1000
ŠS Železné hory
2,5
14,5
22,5
2
28
13
Hong Yana
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
17
24,5
2
29
18
Kočí Lukáš
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
16
24
2
30
20
Machurek Václav
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
2
15
20
2
31
15
Hořínek Jakub
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
13
17
2
32
7
Burešová Beáta
1000
ŠS Železné hory
2
12,5
18
2
33
10
Fibigerová Lucie
1000
ŠŠPM Lipky HK
1
14
18
1
34
11
Hajzlerová
Natálie
1000
TJ Lanškroun
0
14
20
0
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
6
Stoček Martin
1390
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6,5
23,5
30,5
6
2
1
Brožka Karel
1636
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6
23,5
33,5
6
3
4
Juchelka Marek
1412
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
23,5
33
5
4
7
Ďuriančík Michal
1382
ŠK Svitavy
5,5
21,5
30,5
5
5
2
Pilař Vít
1578
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
21,5
31
5
6
3
Kobr Matěj
1463
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5
21
28,5
5
7
12
Šafář Václav
1227
TJ Štefanydes
Polička
5
19
28
5
8
8
Třasáková Adéla
1370
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
24
32
4
9
10
Nešpůrek Jakub
1284
ŠS Železné hory
4,5
22
30,5
4
10
17
Váňa Jakub
1152
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
18,5
28
4
11
9
Pejřimovská Viola Ruby
1285
TJ CHS Chotěboř
4
21,5
29,5
3
12
5
Šulcová Tereza
1396
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
20,5
28,5
4
13
11
Pešek Martin Jakub
1272
ŠO Hlinsko
4
20
28
4
14
14
Kočí Magda
1175
ŠK ZŠ Hrabišín
4
20
26
4
15
15
Tyč Jakub
1161
ŠS Železné hory
4
19
26,5
4
16
16
Tran Tuan Anh
1160
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
18,5
25,5
4
17
43
Štolovský Vojtěch
1000
ŠS Železné hory
4
17
23,5
2
18
19
Sedlák Jakub
1063
TJ Lanškroun
4
16,5
24
4
19
20
Schmidt Jakub
1047
ŠO Hlinsko
4
16,5
23,5
4
20
13
Voborník Jiří
1214
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
16
22,5
4
21
22
Vašíček Martin
1040
ŠS Železné hory
3,5
18
26
3
22
28
Fajgl Patrik
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
18
25,5
3
23
26
Bělohlávek Petr
1000
TJ CHS Chotěboř
3,5
17,5
24
3
24
18
Přibyl Adam
1097
TJ Lanškroun
3,5
15,5
23
3
25
33
Machurek Lukáš
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3,5
14
20
3
26
34
Martiník Daniel
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
19
26,5
3
27
25
Bureš Daniel
1000
ŠS Železné hory
3
18,5
27
3
28
24
Brázda Zdeněk
1000
ŠK Svitavy
3
18,5
24
3
29
21
Klapka Matyáš
1041
ŠO Hlinsko
3
17
24
2
30
36
Píšová Adriana
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3
15
20,5
3
31
23
Beil Florian
1000
ŠK Svitavy
3
14
20,5
3
32
39
Vystavěl Benjamín
1000
ŠO TJ M. Třebová
3
13
17,5
2
33
38
Vaščík Matěj
1000
ŠK Svitavy
3
12,5
18
3
34
31
Kovanda David
1000
TJ CHS Chotěboř
2,5
17
22
2
35
40
Včela Martin
1000
TJ CHS Chotěboř
2,5
16
21,5
2
36
42
Štaud Jakub
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
2,5
15,5
20,5
2
37
41
Řeháček Filip
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2,5
13,5
18
1
38
30
Jílek Pavel
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
15,5
20,5
1
39
37
Rous Matěj
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
15
20
2
40
29
Hong Biyu
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
13
18,5
1
41
32
Krátká Barbora
1000
ŠK Svitavy
2
10,5
15
1
42
27
Efler Lukáš
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
1,5
13
20
0
43
35
Nahodilová Ludmila
1000
ŠK Svitavy
1
11,5
17
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .