27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V Lanškrouně se ve čtvrtek 1.prosince 2016 uskutečnilo okresní kolo Přeboru škol v šachu kategorie 6.-9.tříd, kterého se zúčastnilo 12 družstev. Zaslouženým vítězem se stalo (převážně) dívčí družstvo Gymnazia Ústí n/O., druhou příčku obsadilo družstvo Gymnazia Lanškroun a na třetím místě skončila ZŠ Dolní Čermná.
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof JIří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof JIří
Bedenkzeit :
15 minut + 5 s / tah
Místo :
Lanškroun, Dělnický dům
Datum :
2016/12/01
Ø ELO
turnaje : 1130
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Gymnázium Ústí
nad Orlicí
7
6
1
0
23,5
0
106
2
2
Gymnázium
Lanškroun
7
6
1
0
21
0
108,5
3
3
ZŠ Dolní Čermná
7
5
0
2
19
0
109
4
6
Gymnázium Vysoké
Mýto
7
4
0
3
16,5
0
103,5
5
4
ZŠ Jiráskova
Lanškroun
7
2
3
2
15
0
86
6
7
ZŠ Dobrovského
Lanškroun A
7
2
2
3
13
2
108,5
7
9
ZŠ Horní Čermná
7
2
1
4
13
0
92,5
8
5
ZŠ Klášterec nad
Orlicí
7
2
3
2
12
0
102
9
8
ZŠ Smetanova
Lanškroun
7
2
2
3
11,5
0
97,5
10
11
ZŠ 28. října
Žamberk
7
1
3
3
10
0
92
11
10
Gymnázium
Lanškroun B
7
0
2
5
8,5
0
83
12
12
ZŠ Dobrovského
Lanškroun B
7
0
2
5
5
0
87,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Gymnázium
Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1359, PH 1: 23,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Šmajzrová Veronika
1526
378291
1
0
0
1
1
1
1
5
7
1319
2
Holásková Veronika
1283
376787
1
1
0
1
1
0
1
5
7
1169
3
Dudlová Kateřina
1373
377325
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1066
4
Šmajzr Michal
1253
23711760
1
1
1
1
1
1
½
6,5
7
1023
2. Gymnázium
Lanškroun (Rtg prům.:1266, PH 1: 21 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kupsa Matěj
1687
374040
1
1
1
½
½
1
1
6
7
1283
2
Chládek Josef
1293
393290
½
1
1
1
1
½
1
6
7
1174
3
Horák Vojtěch
1082
23711736
1
1
0
1
1
1
1
6
7
1108
4
Doleček Jan
1000
1
0
0
0
1
0
1
3
7
1059
3. ZŠ Dolní
Čermná (Rtg prům.:1226, PH 1: 19 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Málková Barbora
1370
388181
½
0
1
0
½
1
1
4
7
1342
2
Dušek Ondřej
1126
384992
1
0
1
0
1
1
0
4
7
1163
3
Málek Filip
1308
399655
1
0
1
0
1
1
1
5
7
1075
4
Marešová Kristýna
1100
1
1
1
0
1
1
1
6
7
1045
4. Gymnázium
Vysoké Mýto (Rtg prům.:1139, PH 1: 16,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Zeman Daniel
1555
379247
1
1
½
½
½
1
1
5,5
7
1302
2
Hájek Ondřej
1000
1
0
0
0
0
1
2
6
1151
3
Šimek Ondřej
1000
1
0
0
0
1
1
3
6
1174
4
Dušek Kryštof
1000
1
0
1
0
1
1
4
6
1077
5
Csernyanszky Denis
1000
1
1
0
2
3
1033
5. ZŠ
Jiráskova Lanškroun (Rtg prům.:1211, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kalousová Julie
1481
381454
1
1
½
1
½
1
1
6
7
1250
2
Kaška Petr
1363
23712112
1
1
1
1
0
1
1
6
7
1102
3
Havlíček Ondřej
1000
½
0
0
0
0
0
1
1,5
7
1022
4
Hepnar Jiří
1000
½
0
0
0
0
0
1
1,5
7
1009
6. ZŠ
Dobrovského Lanškroun A (Rtg prům.:1107, PH 1: 13 / PH 2: 2)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bureš Tomáš
1049
23704403
0
1
0
0
½
0
0
1,5
7
1377
2
Kotrč Jiří
1246
23701056
0
1
1
0
1
½
1
4,5
7
1197
3
Minář Milan
1072
23704667
0
1
1
1
1
0
0
4
7
1109
4
Urban Tadeáš
1061
0
1
0
1
0
1
0
3
7
1050
7. ZŠ Horní
Čermná (Rtg prům.:1078, PH 1: 13 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Balcar Vojtěch
1171
23701005
½
0
1
0
½
1
0
3
7
1200
2
Balcar Michal
1142
23700998
0
1
1
0
0
1
0
3
7
1147
3
Kulhavý Martin
1000
23701064
0
0
½
0
0
1
0
1,5
7
1108
4
Jirásek Matouš
1000
0
1
1
1
1
1
½
5,5
7
1059
8. ZŠ
Klášterec nad Orlicí (Rtg prům.:1145, PH 1: 12 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Obermajerová Gabriela
1404
395021
1
0
1
1
0
0
1
4
7
1236
2
Michalička Patrik
1174
23711752
1
0
0
1
0
0
1
3
7
1166
3
Rous Michal
1000
0
1
0
1
0
0
1
3
7
1108
4
Kotiza Zbyněk
1000
0
1
1
0
0
0
0
2
7
1059
9. ZŠ
Smetanova Lanškroun (Rtg prům.:1082, PH 1: 11,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Svatoš Martin
1000
0
1
1
1
1
0
0
4
7
1285
2
Černohous Marek
1202
23701021
½
0
1
1
1
1
0
4,5
7
1103
3
Majer Lukáš
1000
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1065
4
Doleček Lukáš
1000
0
0
0
0
0
4
1063
5
Mann Štěpán
1124
381527
1
1
0
2
3
1000
10. ZŠ 28.
října Žamberk (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Beran Štěpán
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1285
2
Cabalková Barbora
1000
0
1
0
0
1
0
0
2
7
1165
3
Pham Filip
1000
1
1
0
1
1
1
0
5
7
1056
4
Tran
Majk
1000
1
0
0
0
1
1
0
3
7
1032
11. Gymnázium
Lanškroun B (Rtg prům.:1013, PH 1: 8,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Vávra Šimon
1053
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1230
2
Adamcová Alice
1000
0
0
0
0
0
1
0
1
7
1126
3
Pokorný Ondřej
1000
½
0
½
1
1
0
0
3
7
1000
4
Gregora Filip
1000
½
1
0
1
0
0
1
3,5
7
1018
12. ZŠ
Dobrovského Lanškroun B (Rtg prům.:1000, PH 1: 5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Šembera Michal
1000
0
0
0
1
1
0
0
2
7
1187
2
Havelka František
1000
0
0
0
1
0
0
0
1
7
1136
3
Nečas Petr
1000
0
0
1
0
0
0
0
1
7
1010
4
Mánková Natálie
1000
0
0
1
0
0
0
0
1
7
1009
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .