27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Železné hory B - Miřetice 0,5:4,5, Chrudim C - Krucemburk 2,5:2,5, Polabiny F - Polička E 5:0, Polabiny H - Polabiny G 1:4, Hlinsko C - Chrudim D 1:4, Krouna - Rapid F 2:3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 08. 01. 2017
ŠS Železné hory
B – NOPO Miřetice
TJ ŠO Chrudim C – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Jura
Jiří
Rozhodčí: Sokol Pavel
1.
Jura J.
1521
0:1
Janoušek P.
1533
1.
Linhart Z.
V
1955
1:0
Michal M.
H
1712
2.
Tyč M.
V
1754
0:1
Kůs M.
1514
2.
Krys J.
1650
1/2
Hrančík J.
1093
3.
Roub R.
1452
1/2
Janoušek L.
1490
3.
Sokol P.
1536
1:0
Štorek L.
1469
4.
Hlaváček R.
1086
0:1
Žídek J.
H
1519
4.
Bureš Z.
1602
0:1
Chvojka M.
1000
5.
Tyč J.
1102
0:1
Šebek M.
1323
5.
Zelený F.
1523
0:1
Mottl J.
H
1420
0.5 : 4.5
2.5 : 2.5
2222 ŠK
Polabiny F – TJ Štefanydes Polička E
2222 ŠK Polabiny H – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí:
Kvapil Pavel
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1.
Škorpík F.
1564
1:0
Buchta M.
V
1683
1.
Nešpůrek J.
1614
1/2
Pelcl L.
1678
2.
Krejčí J.
1596
1:0
Brokl D.
1319
2.
Bílek J.
1396
1/2
Stoček P.
1585
3.
Vorel B.
1573
1:0
Stodola J.
1388
3.
Kantor T.
1359
0:1
Brázda V.
1486
4.
Kvapil P.
1474
1:0
Houška F.
1172
4.
Bílek M.
1302
0:1
Stoček M.
1359
5.
Kvapil J.
C
1250
1:0
Šafář V.
1020
5.
Nešpůrek J.
H
1117
0:1
Liška K.
1280
5 : 0
1 : 4
ŠO Hlinsko C –
TJ ŠO Chrudim D
TJ Sokol Krouna – Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Indra
Antonín
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Štorek L.
V
1617
1/2
Němec B.
V
1859
1.
Šťulík J.
H
1753
1:0
Kalhous M.
1554
2.
Vojanec H.
1603
0:1
Němec V.
1683
2.
Netolický J.
1494
0:1
Joukl M.
1586
3.
Stránský L.
1291
0:1
Chvojka J.
1486
3.
Jirmásek V.
1508
1:0
Kolomý R.
1504
4.
Indra A.
1659
1/2
Králová G.
H
1263
4.
Šenkýř J.
1222
0:1
Stehlík P.
1442
5.
Holfeuer A.
1772
0:1
Jindřišková C.
1000
5.
Dědič T.
1154
0:1
Štekl F.
1194
1 : 4
2 : 3
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
F
5
4
1
0
13
17
:
8
14
2.
TJ ŠO Chrudim C
5
4
1
0
13
16.5
:
8.5
12
3.
ŠO Hlinsko C
5
3
0
2
9
13
:
12
11
4.
Rapid Pardubice
F
5
2
1
2
7
13.5
:
11.5
10
5.
TJ Sokol
Krucemburk
5
2
1
2
7
13
:
12
11
6.
TJ ŠO Chrudim D
5
2
1
2
7
12.5
:
12.5
9
7.
2222 ŠK Polabiny
G
5
2
0
3
6
13
:
12
8
8.
TJ Sokol Krouna
5
2
0
3
6
12
:
13
11
9.
ŠS Železné hory
B
5
1
2
2
5
10.5
:
14.5
8
10.
TJ Štefanydes
Polička E
5
1
2
2
5
9.5
:
15.5
8
11.
NOPO Miřetice
5
1
1
3
4
11.5
:
13.5
9
12.
2222 ŠK Polabiny
H
5
1
0
4
3
8
:
17
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .