27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Červená Voda - Ústí n/O. D 1:4, Městečko Trnávka - Lanškroun C 2:3, Němčice - Lanškroun B 2,5:2,5, Kunvald D - Žamberk B 2,5:2,5, Kunvald C - Letohrad B 2:3, Kunvald B - Mistrovice B 3:2, volno Ústí n/O. E
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
8
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 22. 01. 2017
Volný los – ŠK
Ústí nad Orlicí E
ŠS Červená Voda – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Černohous M.
1727
1/2
Kameník D.
1835
2.
Matoulek V.
1613
0:1
Smola J.
V
1823
3.
Ludvik F.
1641
1/2
Kylar P.
V
1787
4.
Brychta A.
1589
0:1
Píše J.
1648
5.
Valenta L.
1000
0:1
Šmajzrová V.
1526
1 : 4
Sokol Městečko
Trnávka – TJ Lanškroun C
TJ Sokol Němčice – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Pilný
Jaroslav
Rozhodčí: Racek Josef
1.
Burian M.
1774
0:1
Kupsa M.
1778
1.
Pail M.
1836
1:0
Solil R.
V
1989
2.
Šmíd F.
1735
1/2
Vaculík J.
1736
2.
Borek P.
H
1879
1/2
Šebrle J.
1656
3.
Navrátil M.
1705
1/2
Kolomý A.
1602
3.
Myška F.
1584
1/2
Boháč L.
1555
4.
Pavlů P.
1534
0:1
Pilný J.
1450
4.
Racek J.
1654
0:1
Palla S.
1644
5.
Lattenberg F.
1380
1:0
Kalousová J.
1413
5.
Jasanský K.
H
1703
1/2
Křivohlávek J.
1463
2 : 3
2.5 : 2.5
ŠO K a.s.
Kunvald D – SK + Sokol Žamberk B
ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Dvořák
Eduard
Rozhodčí: Řehák Josef
1.
Dvořák E.
V
1701
1/2
Kacálek K.
1792
1.
Řehák J.
1480
0:1
Maceška B.
1763
2.
Bém T.
1561
1:0
Kopal V.
1531
2.
Michalička V.
1404
1:0
Janeček O.
1462
3.
Hejkrlík P.
1415
0:1
Šulc J.
1594
3.
Mlynář M.
1520
1/2
Lorencová J.
1470
4.
Bém T.
1495
0:1
Mazura J.
1546
4.
Langr P.
H
1517
1/2
Hejl P.
H
1581
5.
Biedla V.
1137
1:0
Charvát V.
1344
5.
Zlatník J.
1108
0:1
Lorenc A.
V
1835
2.5 : 2.5
2 : 3
ŠO K a.s.
Kunvald B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Rusz
Gustav
1.
Rusz G.
1612
0:1
Glöckner J.
V
1877
2.
Vaníček J.
H
1716
0:1
Valenta R.
V
1652
3.
Štěpán S.
1624
1:0
Mikmek J.
1252
4.
Tobiška J.
1561
1:0
Mikmek J.
1063
5.
Rusz R.
1483
1:0
Bouchal T.
1559
3 : 2
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
6
6
0
0
18
23
:
7
18
2.
TJ Sokol Němčice
6
4
2
0
14
21.5
:
8.5
19
3.
Sokol Městečko
Trnávka
7
4
2
1
14
20
:
15
15
4.
ŠS Červená Voda
7
4
0
3
12
19
:
16
14
5.
ŠO K a.s. Kunvald
B
6
3
2
1
11
16
:
14
13
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí E
6
3
1
2
10
17.5
:
12.5
15
7.
TJ Lanškroun C
6
3
0
3
9
15
:
15
8
8.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
7
3
0
4
9
17
:
18
13
9.
ŠO K a.s. Kunvald
D
6
1
3
2
6
13
:
17
10
10.
Sokol Mistrovice
B
7
0
4
3
4
14.5
:
20.5
11
11.
TJ Lanškroun B
7
1
1
5
4
12.5
:
22.5
5
12.
SK + Sokol
Žamberk B
7
1
1
5
4
10.5
:
24.5
7
13.
ŠO K a.s. Kunvald
C
6
0
2
4
2
10.5
:
19.5
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .