27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 19.listopadu 2016 se ve Břehách u Přelouče uskutečnil 2.ročník turnaje 'Listopádí Břehy', kterého se zúčastnilo 39 hráčů nejrůznější výkonnosti i věku ze 7 klubů nejen našeho kraje. V turnaji, hraném premierově švýcarským zrychleným systémem na 9 kol (nutícím favority hrát už od prvního kola naplno a současně šetřícím nejslabší hráče od 'zbytečného soupeření' s nesrovnatelně silnějšími soupeři), se prosadili favorité - zvítězil Pavel Hrubeš z Lanškrouna jen o lepší pomocné hodnocení před Lubomírem Šilarem ze Železných hor, třetí místo obsadil Roman Solil z Lanškrouna a turnaje se úspěšně zúčastnila i jediná žena Jitka Lorencová z Letohradu.
Listopádí
Břehy 2016
Organizátor :
Tělocvičná jednota Sokol Břehy
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: PhDr. Miroslav Tyč
Hlavní rozhodčí
: PhDr. Miroslav Tyč
Rozhodčí : Ing.
Lubomír Šilar, Ing. Jiří Jura
Místo : Břehy u
Přelouče
Datum :
2016/11/19
Ø ELO
turnaje : 1306
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Hrubeš Pavel
2162
TJ Lanškroun
7,5
53,5
41
43,5
2
2
Šilar Lubomír
2132
Šachový spolek Železné hory
7,5
51,5
39,5
42,8
3
3
Solil Roman
2089
TJ Lanškroun
7
53,5
41
39,5
4
12
Jareš Ondřej
1477
Šachový spolek Železné hory
6
51
39,5
30,5
5
7
Sekyrka Josef
1766
Sokol Lázně Bohdaneč
6
50,5
39
30
6
4
Švanda Pavel
2077
ŠK Gordic Jihlava
5,5
54,5
42
30,8
7
5
Kastner Oldřich
2063
ŠK Bohemia Pardubice
5,5
53
41,5
28,8
8
6
Veselý Emanuel
1869
Sokol Lázně Bohdaneč
5,5
49,5
38
27
9
10
Polách Jakub
1550
TJ Podlužan Prušánky
5,5
48
36,5
26,5
10
11
Tyč Miroslav
1516
Šachový spolek Železné hory
5,5
46
34,5
25,3
11
15
Jura Jiří
1315
Šachový spolek Železné hory
5,5
45
35
23,8
12
37
Čepl Jiří
1000
neregistrovaný
5,5
40,5
31
21
13
14
Šindler Jaromír
1439
ŠK Bohemia Pardubice
5
45,5
34,5
21,5
14
18
Kravařík Jindřich
1177
Šachový spolek Železné hory
5
44,5
35
21
15
9
Jareš Michal
1593
Šachový spolek Železné hory
5
44,5
34,5
22
16
13
Lorencová Jitka
1450
TJ Spartak Letohrad
5
43
33
20,5
17
16
Roub Radek
1282
Šachový spolek Železné hory
5
40,5
32
19,3
18
32
Pospíšil Radek
1000
neregistrovaný
5
40,5
31
20
19
22
Holub Miloš
1000
Šachový spolek Železné hory
5
38,5
31,5
17,5
20
34
Tyč Jakub
1000
Šachový spolek Železné hory
5
38
30,5
17,3
21
20
Burda Jaroslav
1000
neregistrovaný
5
35,5
27,5
16
22
8
Sysr Pavel
1610
TJ Spartak Letohrad
4,5
44
35
18,8
23
27
Málek Ondřej
1000
neregistrovaný
4,5
34
26,5
11
24
38
Štolovský Marek
1000
neregistrovaný
4
44
35,5
17,5
25
19
Hlaváček Radan
1143
Šachový spolek Železné hory
4
40
33
14
26
17
Pospíšil Šimon
1223
Šachový spolek Železné hory
4
38,5
31,5
12,5
27
26
Le Adam
1000
Šachový spolek Železné hory
4
36,5
29
11,5
28
23
Hrdlička Aleš
1000
neregistrovaný
4
34
27
9,5
29
25
Hrdlička Jan
1000
neregistrovaný
4
33
25,5
12,5
30
35
Tyč Karel
1000
Šachový spolek Železné hory
4
33
25,5
8,5
31
39
Štolovský Vojtěch
1000
neregistrovaný
3,5
36
29
10,3
32
21
Bureš Daniel
1000
Šachový spolek Železné hory
3,5
29
22
8
33
36
Vitvar Adam
1000
neregistrovaný
3
34,5
27,5
8,5
34
31
Paďouk Jaroslav st.
1000
neregistrovaný
3
34
27
6,5
35
30
Paďouk Jaroslav
1000
Šachový spolek Železné hory
3
29,5
23
6,5
36
29
Novotný Petr
1000
neregistrovaný
3
29,5
22,5
6
37
24
Hrdlička Jakub
1000
neregistrovaný
2,5
26,5
20
5
38
33
Rejfek Jakub
1000
neregistrovaný
2
31,5
25
3
39
28
Novotný Pavel
1000
neregistrovaný
2
27
20,5
3,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .