27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím dvoukole tht Extraligy náš zástupce Rapid Pardubice v sobotu podlehl Výstavišti Lysá n/L. 3:5 a v neděli naopak vyhrál nad ŠK města Lysá n/L. 5,5:2,5. Další výsledky: sobota : Slavoj Poruba - Duras Brno 5:3, Labortech Ostrava - Lokomotiva Brno 5:3, Jičín - ŠK města Lysá n/L. 3,5:4,5, Frýdek-Místek - Unichess Praha 5:3, Litovel - Nový Bor 2:6 neděle : Lokomotiva Brno - Slavoj Poruba 3:5, Duras Brno - Labortech Ostrava 4:4, Nový Bor - Frýdek-Místek 5,5:2,5, Výstaviště Lysá n/L. - Jičín 6:2, Unichess Praha - Litovel 4,5:3,5 Předehrávané utkání 9.kola : ŠK města Lysá n/L. - Výstaviště Lysá n/L. 2:6
THT EXTRALIGA 2016/2017
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 28. 01. 2017
ŠK Slavoj
Poruba – ŠK DURAS BVK Královo Pole
Labortech Ostrava – Lokomotiva Brno
Rozhodčí: Kudla
Richard
Rozhodčí: Kořínek Jaroslav
1.
Mišta A.
C
2598
1:0
Shengelia D.
C
2574
1.
Miton K.
C
2612
1:0
Biolek R.
H
2434
2.
Bobras P.
C
2517
1/2
Ponížil C.
2503
2.
Jakubiec A.
C
2496
0:1
Druska J.
C
2441
3.
Cvek R.
2527
0:1
Polák T.
2505
3.
Pakleza Z.
C
2480
1:0
Burdalev K.
2339
4.
Kaňovský D.
2411
1/2
Šimáček P.
H
2487
4.
Rašík V.
2455
1:0
Kratochvíl J.
2278
5.
Murdzia P.
C
2428
1:0
Blahynka M.
2428
5.
Kočiščák J.
2483
1/2
Ramík Z.
2182
6.
Adámek J.
2364
1:0
Roubalík J.
H
2408
6.
Velička P.
2420
1/2
Dvořák A.
2137
7.
Klíma L.
2360
1/2
Vyskočil N.
2324
7.
Biolek R.
2456
1/2
Kratochvíl K.
2221
8.
Sosna J.
2347
1/2
Chytilek R.
2331
8.
Talla V.
2440
1/2
Kulovaná E.
2164
5 : 3
5 : 3
ŠK AD Jičín –
ŠK města Lysá nad Labem
ŠK Rapid Pardubice – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí:
Paulovič Milan
Rozhodčí: Bielavský Jiří
1.
Oleksiyenko M.
C
2638
1:0
Nguyen T.
2429
1.
Rodshtein M.
C
2693
1:0
Najer E.
C
2679
2.
Socko B.
C
2615
1/2
Šuráň J.
2413
2.
Movsesian S.
C
2676
1/2
Landa K.
C
2611
3.
Tazbir M.
C
2524
1/2
Londýn R.
2418
3.
Kempinski R.
C
2595
1/2
Yemelin V.
C
2556
4.
Bureš J.
2386
1/2
Červený M.
2395
4.
Votava J.
2532
0:1
Štoček J.
2557
5.
Kraus T.
2415
0:1
Worek J.
2344
5.
Petr M.
2498
1/2
Plát V.
2520
6.
Rýdl J.
2402
0:1
Špaček P.
2371
6.
Marek M.
2363
0:1
Krejčí J.
2495
7.
Svoboda V.
2426
1/2
Petényi T.
C
2438
7.
Konopka M.
2394
1/2
Oral T.
2503
8.
Kourousis E.
2383
1/2
Baláček T.
2332
8.
Půlpán J.
2405
0:1
Jansa V.
2447
3.5 : 4.5
3 : 5
BŠŠ Frýdek
Místek – Prestige Photo Unichess
Tatran Litovel – 1. Novoborský ŠK
Rozhodčí:
Záruba Petr
Rozhodčí: Volek Karel
1.
Korobov A.
C
2689
1:0
Michalík P.
2571
1.
Sadzikowski D.
C
2537
1/2
Navara D.
2735
2.
Zhigalko A.
C
2599
1:0
Černoušek L.
2461
2.
Kanarek M.
C
2522
0:1
Wang H.
C
2670
3.
Azarov S.
C
2594
1/2
Bernášek J.
2509
3.
Zpěvák P.
2348
1/2
Shirov A.
C
2683
4.
Zwardoň V.
2403
0:1
Jurčík M.
C
2484
4.
Roško L.
2335
0:1
Láznička V.
2662
5.
Rausis I.
2611
1:0
Vávra P.
2397
5.
Studnička T.
2318
0:1
Bartel M.
C
2629
6.
Szotkowski J.
2391
1/2
Šimek P.
2395
6.
Straka V.
2352
0:1
Hráček Z.
2606
7.
Jasný S.
2358
1/2
Kovář V.
2349
7.
Hollan P.
2314
1/2
Žilka Š.
2532
8.
Vesselovsky S.
2337
1/2
Jurčík M.
C
2324
8.
Bělunek V.
2227
1/2
Kriebel T.
2465
5 : 3
2 : 6
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Výstaviště Lysá
nad Labem
6
6
0
0
18
34.5
:
13.5
23
2.
1. Novoborský ŠK
5
5
0
0
15
30.5
:
9.5
25
3.
ŠK Slavoj Poruba
5
3
1
1
10
22
:
18
10
4.
ŠK Rapid
Pardubice
5
3
0
2
9
21
:
19
10
5.
Labortech
Ostrava
5
2
2
1
8
21
:
19
10
6.
ŠK města Lysá
nad Labem
6
2
2
2
8
23.5
:
24.5
9
7.
ŠK AD Jičín
5
2
0
3
6
21
:
19
11
8.
Prestige Photo
Unichess
5
1
2
2
5
18.5
:
21.5
8
9.
BŠŠ Frýdek
Místek
5
1
2
2
5
18
:
22
8
10.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
5
0
2
3
2
16
:
24
6
11.
Lokomotiva Brno
5
0
1
4
1
9
:
31
3
12.
Tatran Litovel
5
0
0
5
0
13
:
27
1
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
Lokomotiva Brno
-
ŠK Slavoj Poruba
ŠK města Lysá nad Labem
-
ŠK Rapid Pardubice
Biolek Richard (H,Z)
2434F
0
-
1
2598F
Mišta Alexander (C,Z)
Nguyen Thai Dai Van (Z)
2429F
½
-
½
2693F
Rodshtein Maxim (C,Z)
Druska Juraj (C,Z)
2441F
½
-
½
2517F
Bobras Piotr (C,Z)
Šuráň Jan (Z)
2413F
0
-
1
2676F
Movsesian Sergei (C,Z)
Burdalev Kirill (Z)
2339F
½
-
½
2527F
Cvek Robert (Z)
Londýn Radek (Z)
2418F
½
-
½
2595F
Kempinski Robert (C)
Kratochvíl Josef (Z)
2278F
½
-
½
2411F
Kaňovský David (Z)
Červený Martin (Z)
2395F
½
-
½
2532F
Votava Jan (Z)
Ramík Zdeněk (Z)
2182F
½
-
½
2428F
Murdzia Piotr (C)
Worek Joanna (Z)
2344F
0
-
1
2498F
Petr Martin (Z)
Dvořák Adam
2137F
½
-
½
2364F
Adámek Jiří (Z)
Špaček Petr
2371F
½
-
½
2363F
Marek Matyáš (Z)
Kratochvíl Karel
2221F
½
-
½
2360F
Klíma Lukáš
Bednář Marcel
2276F
0
-
1
2394F
Konopka Michal (Z)
Kulovaná Eva
2164F
0
-
1
2347F
Sosna Jan
Baláček Tadeáš
2332F
½
-
½
2405F
Půlpán Jakub
3
:
5
2½
:
5½
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
-
Labortech Ostrava
1. Novoborský ŠK
-
BŠŠ Frýdek Místek
Shengelia David (C,Z)
2574F
1
-
0
2612F
Miton Kamil (C,Z)
Navara David (Z)
2735F
1
-
0
2689F
Korobov Anton (C,Z)
Ponížil Cyril (Z)
2503F
½
-
½
2496F
Jakubiec Artur (C)
Wang Hao (C)
2670F
½
-
½
2599F
Zhigalko Andrey (C,Z)
Polák Tomáš (Z)
2505F
0
-
1
2480F
Pakleza Zbigniew (C)
Shirov Alexej (C)
2683F
½
-
½
2594F
Azarov Sergei (C,Z)
Šimáček Pavel (H,Z)
2487F
½
-
½
2455F
Rašík Vítězslav (Z)
Láznička Viktor (Z)
2662F
1
-
0
2403F
Zwardoň Vojtěch (Z)
Blahynka Martin (Z)
2428F
½
-
½
2483F
Kočiščák Jiří (Z)
Bartel Mateusz (C)
2629F
½
-
½
2611F
Rausis Igors (Z)
Roubalík Jakub (H)
2408F
½
-
½
2420F
Velička Petr (Z)
Hráček Zbyněk (Z)
2606F
1
-
0
2391F
Szotkowski Jakub (Z)
Vyskočil Neklan (Z)
2324F
½
-
½
2456F
Biolek Richard (Z)
Babula Vlastimil (Z)
2550F
1
-
0
2358F
Jasný Stanislav
Chytilek Roman (Z)
2331F
½
-
½
2440F
Talla Vladimír (Z)
Kriebel Tadeáš
2465F
0
-
1
2248F
Rabatin Jakub
4
:
4
5½
:
2½
Výstaviště Lysá
nad Labem
-
ŠK AD Jičín
Prestige Photo Unichess
-
Tatran Litovel
Najer Evgeniy (C,Z)
2679F
½
-
½
2638F
Oleksiyenko Mykhaylo (C,Z)
Michalík Peter (Z)
2571F
1
-
0
2537F
Sadzikowski Daniel (C,Z)
Landa Konstantin (C,Z)
2611F
½
-
½
2615F
Socko Bartosz (C)
Černoušek Lukáš (Z)
2461F
0
-
1
2522F
Kanarek Marcel (C,Z)
Yemelin Vasily Vladimirov (C)
2556F
½
-
½
2524F
Tazbir Marcin (C)
Bernášek Jan (Z)
2509F
½
-
½
2348F
Zpěvák Pavel (Z)
Štoček Jiří (Z)
2557F
1
-
0
2386F
Bureš Jaroslav (Z)
Jurčík Marián (C,Z)
2484F
1
-
0
2335F
Roško Luboš (Z)
Plát Vojtěch (Z)
2520F
1
-
0
2415F
Kraus Tomáš (Z)
Vávra Pavel (Z)
2397F
½
-
½
2318F
Studnička Tomáš (Z)
Krejčí Jan (Z)
2495F
1
-
0
2439F
Vykouk Jan (Z)
Šimek Petr (Z)
2395F
½
-
½
2352F
Straka Vojtěch (Z)
Oral Tomáš (Z)
2503F
1
-
0
2426F
Svoboda Václav
Kovář Vojtěch
2349F
½
-
½
2314F
Hollan Petr
Jansa Vlastimil (Z)
2447F
½
-
½
2383F
Kourousis Epaminondas
Jurčík Martin (C)
2324F
½
-
½
2227F
Bělunek Vladimír
6
:
2
4½
:
3½
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Výstaviště Lysá
nad Labem
7
0
0
21
40.5
27
2.
1. Novoborský ŠK
6
0
0
18
36.0
29
3.
ŠK Slavoj Poruba
4
1
1
13
27.0
12
4.
ŠK Rapid
Pardubice
4
0
2
12
26.5
13
5.
Labortech
Ostrava
2
3
1
9
25.0
11
6.
ŠK města Lysá
nad Labem
2
2
3
8
26.0
9
7.
Prestige Photo
Unichess
2
2
2
8
23.0
10
8.
ŠK AD Jičín
2
0
4
6
23.0
11
9.
BŠŠ Frýdek
Místek
1
2
3
5
20.5
9
10.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
0
3
3
3
20.0
7
11.
Lokomotiva Brno
0
1
5
1
12.0
3
12.
Tatran Litovel
0
0
6
0
16.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .