27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Neděle 18.prosince 2016 byla v Krajské soutěži východ dnem, kdy se v důsledku třináctičlenné skupiny hrálo vložené dvanácté kolo s těmito výsledky: Kunvald D - Městečko Trnávka 2:3, Kunvald C - Červená Voda 1:4, Kunvald B - Ústí n/O. E 2,5:2,5, Mistrovice B - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Letohrad B - Lanškroun C 3,5:1,5, Žamberk B - Lanškroun B 1:4, Němčice volno
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY
VLOŽENÉHO 12. KOLA HRANÉHO 18. 12. 2016
Volný los – TJ
Sokol Němčice
ŠO K a.s. Kunvald D – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Dvořák E.
V
1716
0:1
Šmíd F.
1715
2.
Hejkrlík P.
1379
1:0
Navrátil M.
1731
3.
Bém T.
1514
0:1
Pavlů P.
1532
4.
Obermajerová G.
1103
0:1
Lattenberg F.
1359
5.
Biedla V.
1137
1:0
Balajka R.
1000
2 : 3
ŠO K a.s.
Kunvald C – ŠS Červená Voda
ŠO K a.s. Kunvald B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí:
Dvořák Eduard
Rozhodčí: Rusz Gustav
1.
Krčmář S.
1544
1/2
Černohous M.
1719
1.
Hodek R.
V
1679
1:0
Holásek V.
1685
2.
Michalička V.
1412
0:1
Matoulek V.
1595
2.
Rusz G.
1601
1/2
Holásek V.
1647
3.
Mlynář M.
1525
0:1
Ludvik F.
1602
3.
Vaníček J.
H
1695
1:0
Dudla M.
1622
4.
Langr P.
H
1537
1/2
Brychta A.
1578
4.
Štěpán S.
1643
0:1
Švec J.
1426
5.
Zlatník J.
1100
0:1
Budař J.
1258
5.
Tobiška J.
1579
0:1
Holásková V.
1139
1 : 4
2.5 : 2.5
Sokol
Mistrovice B – ŠK Ústí nad Orlicí D
TJ Spartak OEZ Letohrad B – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Janeček Václav
1.
Dušek J.
H
1718
1:0
Smola J.
V
1825
1.
Sysr P.
1565
0:1
Kupsa M.
1762
2.
Valenta R.
V
1644
1/2
Kylar P.
V
1802
2.
Janeček O.
1451
1:0
Kolomý Š.
1725
3.
Mikmek J.
1255
0:1
Píše J.
1648
3.
Lorencová J.
1471
1/2
Doleček M.
1616
4.
Mikmek J.
1069
0:1
Šmajzrová V.
1526
4.
Lorenc J.
1443
1:0
Kolomý A.
1620
5.
Baláš V.
1064
0:1
Driemer J.
1536
5.
Lorenc A.
V
1827
1:0
Pilný J.
1464
1.5 : 3.5
3.5 : 1.5
SK + Sokol
Žamberk B – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Kopal
Vladimír
1.
Kopal V.
1538
0:1
Solil R.
V
1996
2.
Šulc J.
1595
0:1
Šebrle J.
1650
3.
Mazura J.
1543
1/2
Palla S.
1666
4.
Charvát V.
1381
0:1
Křivohlávek J.
1462
5.
Uřičář P.
1212
1/2
Lapáček L.
1526
1 : 4
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠS Červená Voda
5
4
0
1
12
17.5
:
7.5
14
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
4
4
0
0
12
15
:
5
11
3.
Sokol Městečko
Trnávka
5
3
2
0
11
15
:
10
12
4.
TJ Sokol Němčice
4
3
1
0
10
14.5
:
5.5
14
5.
ŠK Ústí nad
Orlicí E
5
3
1
1
10
16.5
:
8.5
14
6.
ŠO K a.s.
Kunvald B
5
2
2
1
8
13
:
12
10
7.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
5
2
0
3
6
12
:
13
10
8.
Sokol Mistrovice
B
5
0
3
2
3
10
:
15
7
9.
TJ Lanškroun C
4
1
0
3
3
7.5
:
12.5
2
10.
TJ Lanškroun B
5
1
0
4
3
8
:
17
3
11.
SK + Sokol
Žamberk B
5
1
0
4
3
7.5
:
17.5
5
12.
ŠO K a.s.
Kunvald D
4
0
2
2
2
7.5
:
12.5
6
13.
ŠO K a.s.
Kunvald C
4
0
1
3
1
6
:
14
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .