27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Hlinsko B 2:6, Chotěboř B - Chrudim B 2:6, Bohemia B - Rapid E 7:1, Rapid D - Železné hory 5,5:2,5, Hlinsko A - Polička D 7,5:0,5, Bohdaneč - Polabiny E 4:4
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 12. 02. 2017
ŠK Choceň – ŠO
Hlinsko B
TJ CHS Chotěboř B – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí:
Janeček František
Rozhodčí: Petrus Luděk
1.
Kučera J.
H
1894
1:0
Ročňák M.
1541
1.
Hospodka J.
V
1943
1/2
Linhart Z.
1959
2.
Marinov P.
1776
0:1
Vašek P.
1470
2.
Petrus L.
V
1952
1/2
Honek J.
H
1852
3.
Vavroušek P.
1708
0:1
Ročňák Z.
1470
3.
Sukdolák R.
1953
0:1
Hájek J.
H
1875
4.
Podgorný R.
H
1756
1:0
Cach T.
H
1610
4.
Fiala M.
1828
1/2
Němec B.
1863
5.
Janeček F.
1650
0:1
Janoušek P.
H
1532
5.
Jun R.
1773
0:1
Bartoš M.
1716
6.
Nedelčev R.
1592
0:1
Holfeuer A.
1772
6.
Zvěřina J.
1911
1/2
Krys J.
1642
7.
Flos P.
1650
0:1
Pešek R.
1640
7.
Tomek K.
1776
0:1
Němec V.
1706
8.
Šmejdíř W.
1488
0:1
Stránský L.
1503
8.
Michal M.
1711
0:1
Chvojka J.
1486
2 : 6
2 : 6
ŠK Bohemia
Pardubice B – ŠK Rapid Pardubice E
ŠK Rapid Pardubice D – ŠS Železné hory
Rozhodčí:
Mazura Tomáš
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Třasák O.
1979
1/2
Vávra R.
V
2089
1.
Ret A.
H
1547
0:1
Šilar L.
2067
2.
Mudruňka P.
1901
1/2
Pavlovec V.
1811
2.
Svítil R.
1750
1/2
Šindelář P.
H
1776
3.
Mazura T.
1865
1:0
Janko J.
1707
3.
Hon J.
1771
1/2
Vančura M.
H
1546
4.
Laušman P.
1915
1:0
Kalhous M.
1563
4.
Mikulenka T.
1621
1:0
Tyč M.
1719
5.
Mazuch J.
1987
1:0
Sedlák P.
H
1449
5.
Joukl J.
1646
1:0
Polách J.
H
1629
6.
Kvapil P.
1664
1:0
Kolomý R.
1479
6.
Macek O.
1301
1:0
Jura J.
1507
7.
Kotlant T.
1667
1:0
Fiala J.
1384
7.
Joukl M.
1613
1:0
Kravařík J.
1205
8.
Šindler J.
1622
1:0
Dědek P.
1285
8.
Stehlík P.
1447
1/2
Koláček P.
1000
7 : 1
5.5 : 2.5
ŠO Hlinsko A –
TJ Štefanydes Polička D
Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Hanus
Lukáš
Rozhodčí: Sekyrka Josef
1.
Říha V.
2090
1:0
Sodomka A.
1919
1.
Rež M.
1818
0:1
Kourek J.
V
2033
2.
Hájek J.
H
2058
1/2
Schaffer D.
1633
2.
Kouba P.
1809
1/2
Bělohlav J.
1916
3.
Roušar Z.
1944
1:0
Simon J.
1522
3.
Veselý E.
1783
0:1
Jecha P.
1958
4.
Hanus M.
1943
1:0
Jirek Z.
1250
4.
Sekyrka J.
1748
0:1
Škroch M.
1880
5.
Dvořák S.
1928
1:0
Brokl D.
1323
5.
Jouza P.
1672
1:0
Krejčí J.
1583
6.
Hanus L.
1767
1:0
Stodola J.
1282
6.
Binas J.
1619
1/2
Vorel B.
1565
7.
Konrád F.
H
1806
1:0
Langrová I.
1061
7.
Mácha M.
1447
1:0
Kvapil P.
1478
8.
Janda L.
1788
1:0
Bartoš A.
1027
8.
Pištora L.
1487
1:0
Brázda V.
1528
7.5 : 0.5
4 : 4
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko A
8
8
0
0
24
50.5
:
13.5
44
2.
TJ CHS Chotěboř
B
8
6
0
2
18
39.5
:
24.5
30
3.
2222 ŠK Polabiny
E
8
5
1
2
16
37.5
:
26.5
27
4.
ŠK Bohemia
Pardubice B
8
5
1
2
16
37
:
27
28
5.
TJ ŠO Chrudim B
8
5
0
3
15
40.5
:
23.5
32
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
8
4
1
3
13
30
:
34
21
7.
TJ Štefanydes
Polička D
8
4
0
4
12
30
:
34
23
8.
ŠS Železné hory
8
2
2
4
8
30
:
34
19
9.
ŠK Rapid
Pardubice D
8
2
0
6
6
24.5
:
39.5
14
10.
ŠK Rapid
Pardubice E
8
1
2
5
5
19.5
:
44.5
12
11.
ŠO Hlinsko B
8
1
1
6
4
23
:
41
17
12.
ŠK Choceň
8
0
2
6
2
22
:
42
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .