27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 4.prosince 2016 bylo v 1.lize západ na pořadu čtvrté kolo, v němž Polabiny hostily Pankrác Praha a zvítězily 5:3. Další výsledky: Neratovice - OAZA Praha 4,5:3,5, Hradec Králové - České Budějovice 4:4, Jičín B - GROP Praha 5,5:2,5, Bohemians Praha - Praha Smíchov 6,5:1,5, Turnov - Vyšehrad Praha 5,5:2,5
1. LIGA 2016/2017 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 04. 12. 2016
TJ Neratovice –
SK OAZA Praha
TJ Slavia Hradec Králové – QCC České Budějovice
Rozhodčí:
Paulovič Milan
Rozhodčí: Bielavský Jiří
1.
Vykouk J.
H
2443
0:1
Svoboda V.
H
2424
1.
Petr M.
H
2500
0:1
Vokáč M.
2392
2.
Voloshin L.
2409
1/2
Straka V.
H
2358
2.
Roško L.
H
2357
0:1
Miesbauer J.
H
2172
3.
Čáp A.
H
2299
1/2
Hollan P.
H
2313
3.
Nun J.
2303
1:0
Vybíral Z.
2268
4.
Gregor J.
2192
1/2
Jelínek M.
2148
4.
Prymula R.
2262
0:1
Cuhra M.
2187
5.
Hába Z.
H
2160
1/2
Výprachtický D.
2278
5.
Pokorný Z.
2267
0:1
Richtrová E.
2204
6.
Jandourek L.
2238
1/2
Vedral O.
2215
6.
Ringel Z.
2225
1:0
Tupý M.
2267
7.
Havelka J.
2127
1:0
Pirklová H.
2125
7.
Šafařík J.
2194
1:0
Nídl P.
2168
8.
Purnoch J.
2149
1:0
Čmiko J.
2012
8.
Döring R.
H
2161
1:0
Bostl F.
2192
4.5 : 3.5
4 : 4
ŠK AD Jičín B –
GROP Praha
2222 ŠK Polabiny – TJ Pankrác
Rozhodčí:
Vagenknecht Josef
Rozhodčí: Janeček František
1.
Rašík V.
H
2448
1/2
Neuman P.
2420
1.
Votava J.
H
2517
1/2
Svoboda S.
H
2448
2.
Kočiščák J.
H
2478
1:0
Kriebel T.
H
2468
2.
Vrána J.
2356
0:1
Doležal R.
2395
3.
Kraus T.
V
2403
1:0
Studnička T.
H
2329
3.
Jedlička A.
2194
1:0
Constantinou P.
C
2298
4.
Hinks-Edwards T.
2368
0:1
Sharashenidze A.
2337
4.
Novotný M.
0
2274
1:0
Plešek J.
0
2127
0
5.
Orság M.
2343
1:0
Kochetkova J.
C
2327
5.
Hošek M.
2242
1/2
Petr J.
2165
6.
Schula M.
2298
1/2
Tričkov V.
2318
6.
Bujnoch R.
2220
1:0
Vokoun J.
2101
7.
Fajman P.
2223
1/2
Vaculík M.
2291
7.
Grundman V.
2083
1/2
Stárek S.
H
2169
8.
Forman Š.
2268
1:0
Postupa P.
2191
8.
Řezníček D.
2112
1/2
Salač J.
2097
5.5 : 2.5
5 : 3
Bohemians
Texbase.cz Praha – ŠK AD JC Smíchov
ŠK ZIKUDA Turnov – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Háse
Pavel
Rozhodčí: Malec Jan
1.
Černoušek L.
H
2463
1/2
Rubeš J.
H
2283
1.
Bernášek J.
H
2503
1/2
Londýn R.
H
2419
2.
Jurčík M.
C
2478
1:0
Toman O.
2222
2.
Šimáček P.
2471
1:0
Jaček M.
2215
3.
Jirka J.
2431
1:0
Krupička J.
2038
3.
Čech P.
2355
1:0
Česal J.
H
2201
4.
Petr J.
2310
1:0
Kovář J.
2103
4.
Sodoma J.
2352
0:1
Vaněk P.
2064
5.
Znamenáček K.
2242
1/2
Krupička J.
2023
5.
Rodshtein T.
2237
0:1
Vodička V.
2071
6.
Svatoš J.
H
2271
1:0
Urban Z.
2193
6.
Kučera P.
2271
1:0
Hlavsa P.
2097
7.
Dubanský B.
2243
1:0
Procházka J.
2093
7.
Vltavský V.
2182
1:0
Lacina F.
1965
8.
Šmíd M.
2215
1/2
Jaščenko O.
H
2142
8.
Maršálek Z.
2137
+:-
0
0
6.5 : 1.5
5.5 : 2.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK ZIKUDA Turnov
4
3
1
0
10
20
:
12
13
2.
ŠK AD Jičín B
4
3
0
1
9
22
:
10
19
3.
GROP Praha
4
3
0
1
9
18.5
:
13.5
13
4.
2222 ŠK Polabiny
4
3
0
1
9
18
:
14
13
5.
TJ Neratovice
4
2
1
1
7
17
:
15
8
6.
QCC České
Budějovice
4
1
2
1
5
17.5
:
14.5
12
7.
Bohemians
Texbase.cz Praha
4
1
2
1
5
17
:
15
10
8.
TJ Pankrác
4
1
1
2
4
15
:
17
8
9.
TJ Slavia Hradec
Králové
4
0
3
1
3
15.5
:
16.5
9
10.
SK OAZA Praha
4
1
0
3
3
11.5
:
20.5
4
11.
ŠK Sokol
Vyšehrad
4
0
1
3
1
11
:
21
8
12.
ŠK AD JC Smíchov
4
0
1
3
1
9
:
23
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .