27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Česká Třebová - Žamberk 1,5:6,5, Mistrovice - Moravská Třebová 2:6, Horní Čermná - Svitavy B 4,5:3,5, Letohrad - Polička C 6,5:1,5, Dolní Čermná - Kunvald 5:3
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 26. 02. 2017
TJ Jablonné nad
Orlicí – ŠK Ústí nad Orlicí C
Proplast Česká Třebová – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Vaníček Jan
Rozhodčí: Vencl Jiří
1.
Trampota L.
1694
0:1
Mareš P.
V
1953
1.
Hurt L.
2090
0:1
Výprachtický D.
H
2273
2.
Černohous J.
1678
0:1
Jániš P.
V
1939
2.
Borek P.
1872
1/2
Dungl P.
1913
3.
Černohous M.
H
1678
0:1
Kapoun V.
1800
3.
Vencl J.
1691
1/2
Koper Š.
H
1931
4.
Vaníček J.
1719
1/2
Smola J.
1825
4.
Kovář V.
1626
0:1
Kalous T.
1850
5.
Kubíček V.
1672
0:1
Kylar P.
1752
5.
Jasanský K.
1697
1/2
Havrlík P.
1852
6.
Palla S.
H
1655
1/2
Glembek B.
1789
6.
Flídr R.
1000
0:1
Brdíček D.
1786
7.
Halmazňa J.
1533
1/2
Holásek V.
1689
7.
Vencl J.
1529
0:1
Martinec J.
1768
8.
Hejl P.
1601
0:1
Holásek V.
1665
8.
Leksová S.
H
1060
0:1
Zámečník B.
1744
1.5 : 6.5
1.5 : 6.5
Sokol
Mistrovice – TJ Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Horní Čermná – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Glöckner J.
1869
1/2
Urbášek O.
H
1976
1.
Kalousek M.
1769
1:0
Bartoš K.
V
1784
2.
Ježek J.
H
1642
1/2
Meleshko A.
1896
2.
Dušek J.
1726
1:0
Křeček J.
1671
3.
Valenta R.
1681
0:1
Grepl P.
1909
3.
Motl J.
1657
1:0
Rosenkranz J.
1699
4.
Bouchal L.
1691
1/2
Sojma Z.
1865
4.
Betlach J.
1650
0:1
Vodička M.
1662
5.
Langr P.
1571
0:1
Chvojka A.
1769
5.
Šilar J.
1593
1/2
Jedlička E.
1629
6.
Hanák V.
1000
1/2
Endl V.
1604
6.
Vacek M.
1494
0:1
Krušina A.
1574
7.
Bouchal T.
1520
0:1
Pavlíček L.
H
1725
7.
Šilar J.
1536
1:0
Vodička S.
1419
8.
Baláš V.
1062
0:1
Dvořák J.
1519
8.
Šilar K.
1352
0:1
Bulva F.
1419
2 : 6
4.5 : 3.5
TJ Spartak
Letohrad – TJ Štefanydes Polička C
ŠK Dolní Čermná – ŠO K a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Papáček Miloš
Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1.
Mikyska K.
1910
1:0
Smejkal J.
V
1856
1.
Merta M.
1756
0:1
Buráň J.
H
2191
2.
Lorenc J.
1802
1:0
Zeman L.
H
1806
2.
Merta J.
1854
1:0
Dvořák E.
1697
3.
Janeček V.
1808
1:0
Charouz M.
1717
3.
Motl L.
1623
1:0
Bém T.
1577
4.
Řehák J.
H
1798
1:0
Buchta M.
1658
4.
Slavíček M.
1718
1:0
Štěpán S.
1624
5.
Papáček M.
1774
1:0
Bartoš K.
1679
5.
Židek P.
1713
1/2
Rusz G.
1621
6.
Pulkrábek A.
1660
1/2
Kašpar J.
1642
6.
Dostálek V.
1503
1/2
Tobiška J.
1559
7.
Maceška B.
1762
0:1
Simon M.
1507
7.
Nikl J.
1721
1:0
Michalička V.
1416
8.
Sysr P.
1566
1:0
Brokl D.
1323
8.
Marek J.
1433
0:1
Bém T.
1477
6.5 : 1.5
5 : 3
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
SK + Sokol
Žamberk
9
8
1
0
25
53.5
:
18.5
41
2.
TJ Slovan
Moravská Třebová
9
8
0
1
24
54
:
18
46
3.
TJ Spartak
Letohrad
9
7
2
0
23
49.5
:
22.5
40
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
9
6
1
2
19
49
:
23
39
5.
TJ Sokol Horní
Čermná
9
3
3
3
12
32
:
40
20
6.
ŠO K a.s.
Kunvald
9
3
2
4
11
30.5
:
41.5
19
7.
ŠK Dolní Čermná
9
3
0
6
9
29
:
43
18
8.
Sokol Mistrovice
9
2
2
5
8
26
:
46
15
9.
TJ Štefanydes
Polička C
9
2
1
6
7
28
:
44
19
10.
Proplast Česká
Třebová
9
2
1
6
7
27.5
:
44.5
15
11.
ŠK Svitavy B
9
2
0
7
6
27.5
:
44.5
13
12.
TJ Jablonné nad
Orlicí
9
1
1
7
4
25.5
:
46.5
12
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .