27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole 2.ligy skupina D se hrála tři krajská derby. Ústí n/O. podle teoretických předpokladů nestačilo doma na Vysoké Mýto a podlehlo mu 2,5:5,5, zatímco v derby Polabin B s Polabinami C vybuchla nečekaná bomba - nekompletní domácí hráli s (více než jen děravými) hosty nerozhodně 4:4 !! V posledním derby hrál Rapid Pardubice B s Lanškrounem také 4:4, takže alespoň Polička přivezla ze Žďáru n/S. všechny body za výhru 5:3. Další výsledky: Jihlava - Dalešice 4:4, Lípa - Hradec Králové B 5,5:2,5
2. LIGA 2016/2017 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 27. 11. 2016
ŠK Ústí nad
Orlicí – ŠK Vysoké Mýto
Gambit Jihlava – Caissa Pivovar Dalešice
Rozhodčí: Šmajzr
Martin
Rozhodčí: Mouryc Tomáš
1.
Šmajzr M.
2220
1/2
Trhal T.
2104
1.
Seidl Š.
2245
1/2
Sedláček O.
H
2208
2.
Karásek L.
H
2204
1/2
Sabol M.
2342
2.
Kratochvíl V.
H
2250
1/2
Růžička J.
H
2115
3.
Grundman V.
H
2064
0:1
Němec P.
H
2221
3.
Seidl A.
2088
0:1
Walek P.
2142
4.
Holásek P.
2086
0:1
Kosek J.
2084
4.
Jurek M.
2073
1/2
Veselý V.
H
2058
5.
Pečinka M.
2097
1/2
Kosek M.
2110
5.
Hrabal M.
2086
1/2
Ciešlak L.
1978
6.
Netušil J.
1963
0:1
Doseděl J.
2076
6.
Skořepa T.
2014
1/2
Svíženský L.
1968
7.
Poslušný M.
1941
0:1
Ptáček L.
2108
7.
Mouryc T.
1977
1/2
Mezlík S.
1959
8.
Hrobař V.
2013
1:0
Lipavský D.
1974
8.
Motáček V.
2035
1:0
Štork R.
1747
2,5 : 5,5
4 : 4
TJ Žďár nad
Sázavou – TJ Štefanydes Polička
2222 ŠK Polabiny B – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Pavliš
Jaromír
Rozhodčí: John Jiří
1.
Večeřa P.
2127
0:1
Červený P.
2293
1.
Jedlička A.
V
2179
1/2
Buločkin M.
1977
2.
Bukáček L.
2101
0:1
Komárek D.
2162
2.
Novotný M.
V
2279
1/2
Půlpán M.
1994
3.
Fišar J.
2045
1:0
Kastner O.
H
2087
3.
Bujnoch R.
2254
0:1
Melichar V.
1920
4.
Celý J.
1998
0:1
Lorenc O.
2075
4.
Vlčková K.
1939
1:0
Jiroušek J.
1613
5.
Svoboda I.
1949
1:0
Houška B.
2014
5.
Ludvík T.
1955
0:1
Nešpůrek P.
1788
6.
Krčil A.
2108
1/2
Švanda O.
2037
6.
Kourek J.
2033
1:0
Nešpůrek J.
1629
7.
Pavliš J.
1890
0:1
Česenek J.
H
2009
7.
Navrátil F.
2128
1:0
Juchelka M.
1374
8.
Obůrka V.
1857
1/2
Komárková M.
2001
8.
0
0
0
Stoček M.
1369
3 : 5
4 : 4
ŠK Lípa – TJ
Slavia Hradec Králové B
ŠK Rapid Pardubice B – TJ Lanškroun
Rozhodčí:
Jedlička Luboš
Rozhodčí: Sýkora Josef
1.
Jirásek P.
2255
1/2
Nun J.
V
2300
1.
Smutný J.
H
2160
0:1
Havelka J.
H
2325
2.
Jedlička L.
2192
1/2
Ringel Z.
2224
2.
Hlavnička J.
2163
0:1
Pokorný T.
2257
3.
Vařejčko J.
H
2249
1:0
Novák R.
2136
3.
Řezníček J.
2164
1/2
Hrubeš P.
2168
4.
Fiedler B.
2080
0:1
Jezbera J.
2047
4.
Sýkora J.
2052
1/2
Krátký J.
2084
5.
Šedivý M.
2036
1:0
Jaeger L.
2026
5.
Malivánek J.
H
2131
1:0
Solil R.
2011
6.
Vlach K.
H
2099
1:0
Marek P.
1942
6.
Semerák P.
H
2020
1:0
Švub J.
1921
7.
Kaisler M.
2030
1:0
Nosek J.
1885
7.
Vávra R.
2084
1:0
Ambrož A.
H
1991
8.
Novák L.
1929
1/2
Picek I.
1789
8.
Seidl Z.
1862
0:1
Krušina P.
H
1874
5,5 : 2,5
4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Vysoké Mýto
4
3
1
0
10
20
:
12
15
2.
ŠK Rapid
Pardubice B
4
3
1
0
10
18
:
14
12
3.
ŠK Lípa
4
3
0
1
9
19,5
:
12,5
12
4.
TJ Slavia Hradec
Králové B
4
3
0
1
9
18
:
14
13
5.
Gambit Jihlava
4
2
1
1
7
18
:
14
11
6.
TJ Štefanydes
Polička
4
2
0
2
6
17
:
15
12
7.
Caissa Pivovar
Dalešice
4
1
2
1
5
15,5
:
16,5
8
8.
2222 ŠK Polabiny
B
4
1
1
2
4
17
:
15
12
9.
TJ Lanškroun
4
1
1
2
4
12,5
:
19,5
7
10.
TJ Žďár nad
Sázavou
4
1
0
3
3
16
:
16
12
11.
2222 ŠK Polabiny
C
4
0
1
3
1
8,5
:
23,5
4
12.
ŠK Ústí nad
Orlicí
4
0
0
4
0
12
:
20
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .