27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Polabiny E - Choceň 3,5:4,5, Polička D - Bohdaneč 2,5:5,5, Železné hory - Hlinsko A 0,5:7,5, Rapid E - Rapid D 4:4, Chrudim B Bohemia B 5,5:2,5, Hlinsko B - Chotěboř B 3,5:4,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 26. 02. 2017
2222 ŠK
Polabiny E – ŠK Choceň
TJ Štefanydes Polička D – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí:
Kvapil Pavel
Rozhodčí: Houška František
1.
Kourek J.
V
2033
1:0
Kučera J.
H
1894
1.
Sodomka A.
1919
1:0
Rež M.
1818
2.
Bělohlav J.
1916
1:0
Marinov P.
1776
2.
Pospíšil P.
1793
0:1
Kouba P.
1809
3.
Jecha P.
1958
0:1
Vavroušek P.
1708
3.
Schaffer D.
1633
1/2
Veselý E.
1783
4.
Škroch M.
1880
1/2
Podgorný R.
H
1756
4.
Kopecký V.
1615
0:1
Sekyrka J.
1748
5.
Krejčí J.
1583
0:1
Janeček F.
1650
5.
Simon J.
1522
0:1
Jouza P.
1672
6.
Vorel B.
1565
1:0
Flos P.
1650
6.
Jirek Z.
1250
0:1
Zmek J.
1664
7.
Kvapil P.
1478
0:1
Šmejdíř W.
1488
7.
Ryšavá M.
1353
1:0
Binas J.
1619
8.
Brázda V.
1528
0:1
Doseděl Z.
1535
8.
Stodola J.
1282
0:1
Svoboda J.
1563
3.5 : 4.5
2.5 : 5.5
ŠS Železné hory
– ŠO Hlinsko A
ŠK Rapid Pardubice E – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Šilar
Lubomír
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Švanda P.
H
2085
1/2
Říha V.
2090
1.
Vávra R.
V
2089
1/2
Seidl Z.
V
1857
2.
Šilar L.
2067
0:1
Vařejčko J.
H
2257
2.
Hennig T.
V
2029
0:1
Ret A.
H
1547
3.
Dunajčík J.
1845
0:1
Hájek J.
H
2058
3.
Pavlovec V.
1811
1/2
Svítil R.
1750
4.
Vančura M.
H
1546
0:1
Roušar Z.
1944
4.
Režný Z.
1716
0:1
Prokop M.
1937
5.
Tyč M.
1719
0:1
Hanus M.
1943
5.
Janko J.
1707
1:0
Marcinko P.
1785
6.
Jura J.
1507
0:1
Dvořák S.
1928
6.
Hrnčiarik K.
1894
1:0
Mikulenka T.
1621
7.
Roub R.
1279
0:1
Novotný O.
1601
7.
Kalhous M.
1563
1/2
Joukl J.
1646
8.
Koláček P.
1000
0:1
Londin M.
1789
8.
Fiala J.
1384
1/2
Stehlík P.
1447
0.5 : 7.5
4 : 4
TJ ŠO Chrudim B
– ŠK Bohemia Pardubice B
ŠO Hlinsko B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Vašek Petr
1.
Krys J.
2036
1/2
Mudruňka P.
1901
1.
Pešek P.
1416
0:1
Krejčík T.
1934
2.
Linhart Z.
1959
1:0
Mazura T.
1865
2.
Vašková M.
1385
0:1
Sukdolák R.
1953
3.
Starý L.
H
1861
0:1
Michlian Š.
1903
3.
Severýn J.
1390
0:1
Fiala M.
1828
4.
Honek J.
H
1852
1:0
Kvapil P.
1664
4.
Vašek P.
1470
0:1
Jun R.
1773
5.
Němec B.
1863
1/2
Kotlant T.
1667
5.
Janoušek P.
H
1532
1:0
Jun R.
1534
6.
Bartoš M.
1716
1:0
Šindler J.
1622
6.
Holfeuer A.
1772
1:0
Michal M.
1711
7.
Chvojka J.
1486
1/2
Beneš D.
1669
7.
Štěrba B.
1493
1:0
Nejedlý R.
1217
8.
Bureš Z.
1594
1:0
Voldánová B.
1529
8.
Stránský L.
1503
1/2
Jun R.
1295
5.5 : 2.5
3.5 : 4.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko A
9
9
0
0
27
58
:
14
51
2.
TJ CHS Chotěboř
B
9
7
0
2
21
44
:
28
34
3.
TJ ŠO Chrudim B
9
6
0
3
18
46
:
26
36
4.
2222 ŠK Polabiny
E
9
5
1
3
16
41
:
31
30
5.
ŠK Bohemia
Pardubice B
9
5
1
3
16
39.5
:
32.5
29
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
9
5
1
3
16
35.5
:
36.5
26
7.
TJ Štefanydes
Polička D
9
4
0
5
12
32.5
:
39.5
25
8.
ŠS Železné hory
9
2
2
5
8
30.5
:
41.5
19
9.
ŠK Rapid
Pardubice D
9
2
1
6
7
28.5
:
43.5
16
10.
ŠK Rapid
Pardubice E
9
1
3
5
6
23.5
:
48.5
14
11.
ŠK Choceň
9
1
2
6
5
26.5
:
45.5
19
12.
ŠO Hlinsko B
9
1
1
7
4
26.5
:
45.5
20
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .