27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 7.ledna 2017 se v Poličce pod patronací TJ Štefanydes Polička uskutečnil druhý turnaj Krajské soutěže družstev mládeže. V mrazivém počasí našlo cestu do Poličky pouhých 7 družstev výhradně z východní částí našeho kraje, z nichž byli nejlepší zástupci Kunvaldu následovaní Svitavami B a Lanškrounem C. V celkovém pořadí obsadilo první místo družstvo Kunvaldu a získalo nárok na postup do příštího ročníku Krajského přeboru mládeže.
Krajská soutěž družstev mládeže PDŠS - 2.
turnaj
Organizátor :
TJ Štefanydes Polička
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní
rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí :
Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2
x 20 minut + 5 sekund
Místo : školní
jídelna ZŠ Na Lukách
Datum :
2017/01/07
Ø ELO
turnaje : 1071
Tabulka podle pořadí
Poř.
Družstvo
1
2
3
4
5
6
7
PH 1
PH 2
PH 3
1
ŠO K. a. s.
Kunvald
*
3
2
4
3
4
4
20
11
0
2
ŠK Svitavy B
1
*
3
3½
4
4
4
19,5
10
0
3
TJ Lanškroun C
2
1
*
2
4
4
4
17
8
0
4
ŠK Svitavy C
0
½
2
*
2½
3
4
12
7
0
5
TJ Štefanydes
Polička D
1
0
0
1½
*
2
3
7,5
3
0
6
TJ Lanškroun D
0
0
0
1
2
*
1½
4,5
1
0
7
ŠK Svitavy D
0
0
0
0
1
2½
*
3,5
2
0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. ŠO K. a. s.
Kunvald (Rtg prům.:1234, PH 1: 20 / PH 2: 11)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bém Tadeáš
1543
42031
1
1
1
1
1
1
6
6
1111
2
Zlatník Jiří
1203
43216
0
1
1
1
0
1
4
6
1048
3
Dušek Bohuslav
1085
45292
0
0
1
1
1
1
4
6
1041
4
Šejnoha Jan
1106
40772
1
1
1
1
1
1
6
6
1000
2. ŠK Svitavy
B (Rtg prům.:1068, PH 1: 19,5 / PH 2: 10)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pittner Martin
1144
42344
1
1
1
0
1
1
5
6
1177
2
Kössler Ondřej
1080
43890
½
1
1
1
0
1
4,5
6
1069
3
Huang Pavel
1047
41611
1
1
1
0
1
1
5
6
1047
4
Brázda Zdeněk
1000
46122
1
1
1
0
1
1
5
6
1018
3. TJ
Lanškroun C (Rtg prům.:1147, PH 1: 17 / PH 2: 8)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Svatoš Martin
1224
42983
0
1
0
1
0
1
3
6
1164
2
Málek Filip
1167
41933
1
1
0
1
1
1
5
6
1054
3
Černohous Marek
1196
37349
1
1
1
1
0
1
5
6
1022
4
Hanyš Marek
1000
45380
0
1
1
1
0
1
4
6
1018
4. ŠK Svitavy
C (Rtg prům.:1036, PH 1: 12 / PH 2: 7)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Krátký Adam
1100
44634
0
1
0
1
0
0
2
6
1185
2
Václavík Patrik
1043
39312
½
1
0
1
1
1
4,5
6
1075
3
Vízdal Jan
1000
45614
0
1
0
0
1
1
3
6
1055
4
Krátká Barbora
1000
45629
0
1
0
0
½
1
2,5
6
1018
5. TJ
Štefanydes Polička D (Rtg prům.:1000, PH 1: 7,5 / PH 2: 3)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bouška Petr
1000
0
0
0
1
0
0
1
5
1133
2
Bouška Pavel
1000
0
1
0
0
0
0
1
5
1133
3
Dolejš Mikuláš
1000
0
1
0
0
0
1
2
5
1074
4
Kučera Ladislav
1000
0
1
1
0
1
0
3
5
1066
5
Kössler Michal
1000
0
0
0
½
0
0,5
4
1027
6. TJ
Lanškroun D (Rtg prům.:1024, PH 1: 4,5 / PH 2: 1)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Přibyl Adam
1097
42985
0
0
0
0
1
1
2
6
1185
2
Lána Vincent
1000
45379
0
½
0
0
1
0
1,5
6
1082
3
Večeř Martin
1000
0
0
1
0
0
0
0
1
6
1055
4
Lánová Apolena
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
6
1018
7. ŠK Svitavy
D (Rtg prům.:1025, PH 1: 3,5 / PH 2: 2)
Šach.
Jméno
Rtg
ID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Zachař Michal
1100
41139
1
0
1
0
0
0
2
6
1185
2
Brandejs Ondřej
1000
0
0
0
½
0
0
0,5
5
1083
3
Brandejs Patrik
1000
0
0
0
0
0
0
0
5
1072
4
Vavřín Denis
1000
0
0
0
0
0
0
4
1012
5
Prudilová Vendula
1000
0
0
1
0
0
1
4
1027
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .