27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 12.listopadu 2016 se hrála první tři kola Krajského přeboru družstev žáků, po nichž se s plným počtem 9 bodů vedení ujalo Ústí n/O. jen na score před Poličkou C, třetí místo obsadil Lanškroun B. Na opačném pólu tabulky jsou bez jediného bodu družstva Milečeja Orlicko a Železné hory B.
Tabulka po 3.kole
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
MP3
Body
1
ŠK Ústí nad
Orlicí
3
3
0
0
9
14
2
TJ Štefanydes
Polička C
3
3
0
0
9
11
3
TJ Lanškroun B
3
2
0
1
6
12
4
ŠS Železné hory
A
3
1
1
1
4
10½
5
Chotebořští
draci
3
1
1
1
4
9½
6
ŠK Svitavy
3
1
0
2
3
8½
7
Milečeja Orlicko
3
0
0
3
0
4½
8
ŠS Železné hory
B
3
0
0
3
0
2
Výsledky dle šachovnic
2. ŠK Ústí
nad Orlicí (9 MP3/14 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Holásek Vojtěch
1638
½
0
1
1½
3
50,0
1502
2
Píše Jiří
1580
1
1
1
3
3
100,0
1208
3
Šmajzrová
Veronika
1421
1
1
1
3
3
100,0
1104
4
Píše Michal
1424
1
0
0
1
3
33,3
1060
5
Holásková
Veronika
1329
1
1
1
3
3
100,0
1132
6
Leksová Soňa
1060
1
½
1
2½
3
83,3
1080
3. TJ
Štefanydes Polička C (9 MP3/11 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Brokl Daniel
1321
½
1
½
2
3
66,7
1344
2
Martínek Michal
1168
0
0
0
0
3
0,0
1434
3
Langrová Ilona
1063
1
1
1
3
3
100,0
1194
4
Šafář Václav
1017
1
1
1
3
3
100,0
1143
6
Grubhoffer
Stanislav
1117
1
1
1
3
3
100,0
1049
4. TJ
Lanškroun B (6 MP3/12 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Kupsa Matěj
1710
1
½
½
2
3
66,7
1215
2
Brejša Adam
1449
1
0
1
2
3
66,7
1340
3
Chládek Josef
1177
1
0
0
1
3
33,3
1156
4
Kotrč Jiří
1250
1
0
1
2
50,0
1043
5
Minář Milan
1100
1
1
0
2
3
66,7
1076
6
Kocanda Jakub
1136
1
1
1
100,0
1100
Málková Barbora
1116
1
1
+
3
3
100,0
1024
8. ŠS Železné
hory A (4 MP3/10½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Jareš Michal
1630
1
1
1
3
3
100,0
1504
2
Rožek Jan
1173
1
0
0
1
3
33,3
1344
4
Roub Radek
1139
1
0
1
2
3
66,7
1198
5
Nešpůrek Jakub
1139
1
1
1
3
3
100,0
1155
6
Maňáková Mira
1064
0
0
0
0
3
0,0
1220
Tlapák Marek
1074
1
½
0
1½
3
50,0
1075
7.
Chotebořští draci (4 MP3/9½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Jun Rudolf
1796
½
1
0
1½
3
50,0
1449
2
Klabeneš Petr
1451
0
1
1
2
3
66,7
1251
3
Nejedlý Radek
1174
0
1
0
1
3
33,3
1187
6
Nejedlý Lukáš
1041
0
1
0
1
3
33,3
1188
Pejřimovská
Viola Ruby
1331
0
1
1
2
3
66,7
1131
Pejřimovský
Tadeáš Rubel
1166
0
1
1
2
3
66,7
1045
6. ŠK Svitavy
(3 MP3/8½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Borýsek Martin
1254
½
½
1
2
3
66,7
1367
2
Ďuriančík Michal
1291
1
1
0
2
3
66,7
1393
4
Bulva František
1342
0
1
½
1½
3
50,0
1101
5
Kýr Michal
1112
0
0
0
0
3
0,0
1062
6
Bohuňovská
Tereza
1048
0
0
1
1
3
33,3
1078
Kössler Ondřej
1100
+
0
1
2
3
66,7
1068
5. Milečeja
Orlicko (0 MP3/4½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Mikmek Jonáš
1069
0
0
0
0
3
0,0
1428
2
Bouchal Lukáš
1561
0
1
1
2
3
66,7
1303
3
Baláš Vojtěch
1064
0
0
½
½
3
16,7
1194
6
Filip Dominik
1068
0
0
1
1
3
33,3
1126
Šítek Vojtěch
1000
0
0
0
0
3
0,0
1088
Faltus Marek
1000
0
+
0
1
3
33,3
1108
1. ŠS Železné
hory B (0 MP3/2 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Hlína Adam
1079
0
0
0
0
3
0,0
1688
2
Černil Michal
1000
0
0
0
0
3
0,0
1401
3
Neckář Václav
1000
0
0
0
0
3
0,0
1245
5
Vašíček Martin
1000
0
0
1
1
3
33,3
1201
Brunclík Tobias
1000
1
0
0
1
3
33,3
1241
Bureš Daniel
1000
0
0
0
0
3
0,0
1100
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .