27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 9.října 2016 zahájila novou sezonu i družstva druhých lig, přičemž ve skupině D startuje letos plných 7 družstev z našeho kraje ! V krajských derbyzápasech podlehly Polabiny C Vysokému Mýtu 2,5:5,5 a Rapid porazil Polabiny B 5:3, Polička porazila doma Dalešice 5,5:2,5, Lanškroun porazil Žďár n/S. 4,5:3,5 a Ústí n/O. podlehlo venku Lípě 5:3. Další výsledky: Hradec B - Jihlava 5:3
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
ŠK Lípa
-
ŠK Ústí nad Orlicí
TJ Slavia Hradec Králové B
-
Gambit Jihlava
Jirásek Pavel
2315F
0
-
1
2199F
Šmajzr Martin
Nun Jiří (V)
2294F
1
-
0
2244F
Seidl Štěpán
Jedlička Luboš
2214F
½
-
½
2206F
Karásek Lukáš (H)
Pokorný Zdeněk (V)
2265F
½
-
½
2149F
Škoda Martin
Vařejčko Josef (H)
2236F
1
-
0
2113F
Grundman Václav (H)
Kracík Tomáš (H)
2209F
1
-
0
2104F
Seidl Antonín
Fiedler Bedřich
2074F
½
-
½
2071F
Holásek Pavel
Ringel Zbyněk
2224F
1
-
0
2084F
Jurek Miroslav
Šmíd Jaroslav
2042F
½
-
½
1966F
Netušil Jakub
Ptáček Tomáš
2114F
0
-
1
2091F
Hrabal Michal
Šedivý Martin
2026F
1
-
0
1948F
Poslušný Martin
Jezbera Jiří
2040F
½
-
½
2012F
Skořepa Tomáš
Kaisler Martin
2022F
1
-
0
1967F
Mareš Petr
Nun Josef
2196F
0
-
1
2214F
Umanec Filip (H)
Ruda Ondřej
2064F
½
-
½
1926F
Pokorný Jan
Šolc Filip
1980F
1
-
0
1971F
Mouryc Tomáš
5
:
3
5
:
3
ŠK Rapid
Pardubice B
-
2222 ŠK Polabiny B
2222 ŠK Polabiny C
-
ŠK Vysoké Mýto
Prandstetter Eduard (H)
2235F
1
-
0
2192F
Jedlička Aleš (V)
Buločkin Martin
1934F
½
-
½
2115F
Trhal Tomáš
Smutný Jan (H)
2163F
0
-
1
2278F
Novotný Michal (V)
Řezníček Dominik
2032F
1
-
0
2349F
Sabol Marian
Hlavnička Jiří
2158F
½
-
½
2271F
Bujnoch Radek
Liduch Filip
2055F
0
-
1
2207F
Němec Pavel (H)
Veselý Tomáš
2052F
1
-
0
2105F
Mojžíš Jaroslav
Cach Jakub
1985F
0
-
1
2070F
Kosek Jiří
Sýkora Josef
2043F
1
-
0
2066F
Nehyba Martin (H)
Půlpán Matěj
1924F
0
-
1
2111F
Kosek Marek
Malivánek Jiří (H)
2146F
0
-
1
1952F
Ludvík Tomáš
Melichar Vojtěch
1911F
½
-
½
2085F
Doseděl Jiří
Vávra Radim
2090F
½
-
½
2002F
Černý Jan
Jiroušek Jan
1733F
0
-
1
1919F
Daněk Pavel (H)
Prokop Matěj
1904F
1
-
0
1998F
Trojan Luboš
Nešpůrek Petr
1780F
½
-
½
2122F
Ptáček Luboš
5
:
3
2½
:
5½
TJ Lanškroun
-
TJ Žďár nad Sázavou
TJ Štefanydes Polička
-
Caissa Pivovar Dalešice
Havelka Josef (H)
2354F
½
-
½
2127F
Večeřa Pavel
Červený Petr
2286F
1
-
0
2221F
Mejzlík Vojtěch (H)
Pokorný Tomáš
2250F
1
-
0
2113F
Bukáček Lubomír
Komárek David
2166F
½
-
½
2216F
Sedláček Oldřich (H)
Hrubeš Pavel
2156F
1
-
0
2113F
Vašut Karel
Kastner Oldřich (H)
2065F
1
-
0
2169F
Walek Petr
Krátký Josef
2095F
½
-
½
2048F
Fišar Josef
Lorenc Oldřich
2071F
1
-
0
2088F
Tesař Jan
Solil Roman
2042F
0
-
1
2030F
Siebenbürger Vlastimil
Houška Bronislav
2000F
1
-
0
2018F
Bradáč Roman
Švub Jan
1930F
½
-
½
1956F
Svoboda Ivo
Švanda Ondřej
2007F
0
-
1
2032F
Veselý Vítek (H)
Ambrož Antonín (H)
1993F
1
-
0
1897F
Pavliš Jaromír
Česenek Jan (H)
2033F
½
-
½
1968F
Svíženský Luboš
Procházka Petr
1987F
0
-
1
1777F
Kořínková Eva
Komárková Magdaléna
2000F
½
-
½
1956F
Mezlík Stanislav
4½
:
3½
5½
:
2½
Tabulka po 1. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Štefanydes
Polička
1
0
0
3
5,5
4
2.
ŠK Vysoké Mýto
1
0
0
3
5,5
4
3.
ŠK Rapid
Pardubice B
1
0
0
3
5
4
4.
TJ Slavia Hradec
Králové B
1
0
0
3
5
4
5.
ŠK Lípa
1
0
0
3
5
3
6.
TJ Lanškroun
1
0
0
3
4,5
3
7.
TJ Žďár nad
Sázavou
0
0
1
0
3,5
2
8.
Gambit Jihlava
0
0
1
0
3
2
9.
2222 ŠK Polabiny
B
0
0
1
0
3
2
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí
0
0
1
0
3
1
11.
2222 ŠK Polabiny
C
0
0
1
0
2,5
1
12.
Caissa Pivovar
Dalešice
0
0
1
0
2,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .