Sedmé kolo Divize F nepřineslo příliš překvapení - favorizovaná družstva většinou přesvědčivě vyhrávala (Polabiny dokonce s GM Votavou v sestavě). Výsledky: Autoskla - Ústí n/O. 6:2, Polička - Synthesia C 5:3, Náchod - Polabiny 2:6, Chrudim B - V.Mýto 4:4, Hradec B - Č.Třebová 6,5:1,5, Evropa - Lípa 4:4
Eurokomplex Autoskla Pardubice
Eurokomplex Autoskla
Pardubice
Jiskra Ústí nad Orlicí
6
2
Štefanydes Polička
Synthesia Pardubice C
5
3
Sokol Náchod
2222 Polabiny Pardubice
2
6
Rozhodčí: Vobořil Pavel
Rozhodčí: Houška František
Rozhodčí: Fuchs František
1
Hejkrlík Filip
Hrubeš PavelH
0,5
0,5
1
Červený Martin
Šebesta Petr
1
0
1
Cerha Michal
Votava JanH
0
1
2
Nadrchal Tomáš
Volf Jaroslav
1
0
2
Lorenc Oldřich
Lukášek Jiří
1
0
2
Čechura Petr
Červinka MichalH
0
1
3
Novák Aleš
Mareš Petr
1
0
3
Houšková Magdaléna
Picka Michal
1
0
3
Wenke OldřichH
Mojžíš Jaroslav
0
1
4
Vobořil Pavel
Holásek Pavel
0,5
0,5
4
Houška Bronislav
Kastner Kamil
0
1
4
Štěpán MichalH
Kourek Josef
0
1
5
Seidl Zdeněk
Valenta VítH
0,5
0,5
5
Horký PavelH
Letáček Ondřej
0,5
0,5
5
Hradecký IvoH
Just Pavel
1
0
6
Daněk Pavel
Šilar LadislavH
0,5
0,5
6
Dospíšil Patrik
Kastner Vojtěch
0
1
6
Pražák Luděk
Mojžíš Martin
0
1
7
Hon JiříH
Smola Jan
1
0
7
Stodolová Kristýna
Janderová Jana
1
0
7
Fuchs František
Pavlíček Miroslav
1
0
8
Zelenka JaroslavH
Vencl Jiří
1
0
8
Červený Petr
Coufal David
0,5
0,5
8
Mata Michal
Bělohlav Jan
0
1
ŠO+DDM Chrudim B
ŠK Vysoké Mýto
4
4
Slavia Hradec Králové B
Lokomotiva Česká Třebová
6,5
1,5
Kavárna Evropa Pardubice
ŠK Lípa
4
4
Rozhodčí: Krys Jaromír
Rozhodčí: Macoun Svatopluk
Rozhodčí: ?
1
Kokeš Bohuslav
Sabol Marian
0,5
0,5
1
Nun Josef
Hurt Lukáš
1
0
1
Veselý Tomáš
Vacek MartinH
0
1
2
Onderek David
Kosek Jiří
0,5
0,5
2
Novák Radomír
-- (Borek Pavel)
1K
0K
2
Smutný Jan
Fiedler Bedřich
1
0
3
Vařejčko Josef
Doseděl Jiří
0,5
0,5
3
Jirásek PavelH
Pail Milan
0,5
0,5
3
Korol Jiří
Kořínek OndřejH
1
0
4
Pokorný Ondřej
Plotek EvženH
0,5
0,5
4
Tichý Miroslav
Zelený Dalibor
1
0
4
Vodička Pavel
Duczynski MartinH
0,5
0,5
5
Krys Jaromír
Ptáček Luboš
0,5
0,5
5
Nevole VladimírH
Petrželka Karel
1
0
5
Třasák Ondřej
Novák Luděk
1
0
6
Koníček Petr
Lipavský Dušan
0,5
0,5
6
Němec Otakar
Jasanský Karel
0,5
0,5
6
Pyskatý Jiří
Jedlička Luboš
0,5
0,5
7
Němec Bohumil
Kučera JanH
0,5
0,5
7
Jezbera Jiří
Pěkník Milan
1
0
7
Macků Lubomír
Juřík Zdeněk
0
1
8
Pokorný Jan
Trhal Tomáš
0,5
0,5
8
Jaeger Luděk
Šimek Jan
0,5
0,5
8
Janko Jan
Pohorský Pavel
0
1
Tabulka
po 7. kole:
1.2222 Polabiny
Pardubice(1.)77004214
2.Slavia Hradec
Králové B(2.)76013512
3.ŠK Lípa(3.)74213310
4.ŠK Vysoké Mýto(4.)741231,59
5.ŠO+DDM Chrudim B(6.)7322298
6.Jiskra Ústí nad
Orlicí(5.)7403268
7.Štefanydes
Polička(7.)730428,56
8.Eurokomplex
Autoskla Pardubice(10.)7304256
9.Sokol Náchod(8.)720524,54
10.Synthesia
Pardubice C(9.)720522,54
11.Kavárna Evropa
Pardubice(11.)711523,53
12.Lokomotiva Česká
Třebová(12.)700715,50
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.