M-ČR mládeže
2003, Open A
Rank SNo. Name
IRat NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1
(1) Langner Ladislav 2411 ----
CZE BŠS + ŠK Frýdek-Místek 8,5
38 49
2
(6) Valeš Václav 2195 ----
CZE SK Děčín 6,5 34,5
45
3
(3) Gibiec Ernest 2244 ----
CZE BŠS + ŠK Frýdek-Místek 6 36,5 49
4
(7) Novotný Michal 2165 2159
CZE PSK Znojmo 6 30,5 41
5
(2) Sabol Marian 2327 ----
CZE ŠK Vysoké Mýto 5,5 39,5
52,5
6 (21) Jančařík Antonín ---- 1876 CZE TJ Sokol Praha -
Kobylisy 5,5 36 48
7 (31) Pachta Paul 90 ---- 1682 AUT TJ Tatran Poštorná 5,5 33,5 43
8 (18) Stejskal Drahoslav ---- 1951 CZE TJ
Nová Paka 5,5 28,5 36
9
(4) Hájek Jiří 2202 ----
CZE TJ Sokol Zaječice 5 38
50
10 (16) Cupal Miroslav 1949 ---- CZE TJ Tatran Poštorná 5
34,5 44,5
11 (19) Tyle Vladimír ---- 1943 CZE Spartak Pelhřimov 5
33,5 42
12 (10) Sládek Jaroslav 2104 ---- CZE TJ Sokol Spálené Poříčí 5
33 41,5
13
(5) Miškovský Pavel 2200 ----
CZE TJ Litvínov 5 32,5 41,5
14 (12) Nováček Karel 2090 ---- CZE Šachklub Sokol
Klatovy 5 32 43,5
15
(9) Fryč Miroslav 2134 ----
CZE Karlovarský šachklub Tiet 5 32
40,5
16 (17) Kuchynka Luboš ---- 1996 CZE ŠK Hustopeče 5 31,5 43
17
(8) Vedral Oldřich 2161 ----
CZE ŠK OAZA Praha 4,5
36 48
18 (13) Garlík Michal 2086 ---- CZE A64 Grygov 4,5 34 43
19 (23) Stodolová Kristýna ---- 1871 CZE
Štefanydes Polička 4,5 32,5
42
20 (11) Kříž Luboš 2093 ---- CZE Lokomotiva Plzeň 4,5 32,5 41,5
21 (15) Roušar Zdeněk 1999 ---- CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 4,5 27,5 35
22 (20) Jeníček Emil ---- 1888 CZE TJ Litvínov 4 33 40,5
23 (14) Filzmaier Bruno 40 2003 ---- AUT
Wien 4 30
38,5
24 (24) Hromádko Martin ---- 1841 CZE TJ Sokol Zaječice 4
30 38
25 (27) Brož Pavel ---- 1783 CZE TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4
26,5 34
26 (32) Rouč Michal ---- 1674 CZE ŠK Spartak Ústí
n.L. 4 25 32,5
27 (25) Kubištová Věra ---- 1826 CZE Karlovarský šachklub
Tiet 3,5 32,5 41
28 (28) Vojíř Václav ---- 1776 CZE Sokol Plzeň 1 3,5 28 35
29 (22) Dungl Martin ---- 1873 CZE TJ Sokol Postoupky 3,5 26,5 35
30 (30) Fastová Karolina ---- 1705 CZE TJ Union Plzeň 3 25,5 32,5
31 (29) Voglová Eva ---- 1726 CZE Jiskra Havlíčkův
Brod 3 23,5 31,5
32 (33) Forman Miroslav 88 ---- 1660 CZE ŠK
OAZA Praha 2,5 31 40
33 (26) Hubner Petr 88 ---- 1788 CZE Slavia Liberec 2,5 25,5 33
M-ČR mládeže 2003, Open B
Rank
SNo. Name NRat FED
Club Pts BHm. BH.
1 (16) Kellner Petr 1616 CZE Sokol Písek 7,5 39,5 51
2 (13) Pekař Václav 1633 CZE TJ Jiskra Litomyšl 7
39 51
3
(8) Steinhauser Antonín 88 1698
CZE ŘEMDIH Strmilov 7 38
48
4 (26) Šimek Jan 89 1554 CZE TJ Lokomotiva Česká
Třebo 6,5 38,5 49,5
5
(7) Štolc Martin 1738
CZE ŠK AD Jičín 6,5 33 43
6 (33) Trepka Jan 88 1514 CZE Sokol Tábor 6 37,5 48
7
(6) Šťastný Pavel 89 1742
CZE Pálava Mikulov 6 37,5 47,5
8 (12) Postupa Pavel 88 1641 CZE Polabí Sokol JOLY 6
36,5 47
9 (28) Pospíšil Aleš 88 1549 CZE Desko DDM Liberec 6
36,5 47
10 (23) Mazura Jaroslav 35 1573 CZE SK Žamberk 6 36 46
11 (14) Benák Jaroslav 1623 CZE TJ Jiskra Havlíčkův
Brod 6 33,5 42,5
12
(2) Uřičář Zdeněk 1832
CZE TJ ŠK Veselí n.Mor. 5,5 40 51,5
13 (11) Lapúník Pavel 1656 CZE Lokomotiva Brno 5,5 35 45,5
14 (43) Vala Filip 92 1319 CZE Jiskra Havlíčkův
Brod 5,5 35 45
15
(4) Kracík Martin 1785
CZE DDM Třebechovice p.O. 5,5 35 44,5
16
(3) Zavadilová Jana 1830
CZE ŠK ZŠ Brankovice 5,5 34 44,5
(10) Krys Jaromír 33 1676 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 5,5 34 44,5
18 (49) Kuželka Kryštof 89 1250 CZE TJ Union Plzeň 5,5 32,5 43
19 (42) Már Tomáš 88 1325 CZE Biomedica Říčany 5,5 32,5 40
20 (18) Macura Jan 1605 CZE TŽ Třinec 5,5 31,5 41
21 (32) Steinhauser František 90 1527 CZE
ŘEMDIH Strmilov 5 39
50
22 (29) Maršálek Aleš 1540 CZE TJ Jince 5 39 47
23
(1) Rusnák Jan 1840
CZE TJ Dvůr Králové n.L. 5 38
49,5
24 (36) Hlavsová Veronika 1471 CZE ALVA PB Příbram 5 35 45,5
25 (25) Soukupová Tereza 1555 CZE ŠK OAZA Praha 5 35 43,5
26 (30) Kulovaný Radek 89 1532 CZE TJ Náměšť n.Osl 5 34,5 44,5
27 (20) Bálka Ludvík 1594 CZE TJ Tatran Poštorná 5
34 42,5
28
(5) Motáček Jan 39 1757
CZE TJ Jiskra Litomyšl 5 33,5 43
29
(24) Šimurda Jan 1568 CZE
Biomedica Říčany 4,5 37 47
30 (27) Bican Dominik 1549 CZE Sokol Písek 4,5 36,5 47
31 (15) Brunát Jan 1623 CZE ŠK Přeštice 4,5 36
45,5
32 (41) Kopal Vojtěch 88 1371 CZE Desko DDM Liberec 4,5 35 44,5
33 (58) Theer Jan 90 1250 CZE ŠK Česká Lípa 4,5 33,5 42,5
34 (50) Milat Patrik 90 1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 4,5 33 44
35 (19) Lacina Vladimír 1595 CZE ŠO DDM Hlinsko 4,5 33 42,5
36 (52) Petráž Martin 91 1250 CZE TJ Lokomotiva Česká
Třebo 4,5 31,5 42,5
37 (39) Dráb Tomáš 89 1390 CZE Lokomotiva Brno 4,5 31,5 40
38 (37) Hanus Michal 89 1452 CZE ŠO DDM Hlinsko 4,5 31 41,5
39 (35) Vašenda Petr 1476 CZE TJ VOKD
Ostrava-Poruba 4,5 29,5 37,5
40 (31) Zavadil Roman 89 1528 CZE ŠK ZŠ Brankovice 4,5 28,5 38,5
41 (22) Zákoucký Otto 1577 CZE TJ Semily 4,5 28,5 35,5
42 (46) Bílek Vlastimil 1250 CZE ŠK OAZA Praha 4,5 27,5 34,5
43 (21) Čupr Jiří 1584 CZE ŠK Petra Vyškov 4,5 27 35,5
44 (63) Klesa Josef 92 1100 CZE Šachklub Sokol
Klatovy 4,5 25,5 31,5
45 (34) Kulovaný Radomír 1485 CZE TJ Náměšť n.Osl 4 33,5 43,5
46 (62) Hegr Martin 89 1100 CZE ŠO DDM Hlinsko 4 32 41,5
47 (64) Kotlant Tomáš 88 1100 CZE TJ Synthesia Pardubice 4
30 38,5
48 (47) Culek Karel 90 1250 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 4
29 37
49 (38) Braun Tomáš 89 1449 CZE Desko DDM Liberec 4
27 35,5
50 (68) Macháč David 93 1100 CZE Desko DDM Liberec 4
23 29
51 (72) Slažanský Martin 90 1100 CZE Desko DDM Liberec 3,5 30,5 39
52 (57) Sirota Sergej 90 1250 CZE ŠK Česká Lípa 3,5 30 39,5
53 (53) Pešava Jan 89 1250 CZE ŠO DDM Hlinsko 3,5 29,5 38
(59) Voržáček Milan 88 1250 CZE TJ Sokol Zaječice 3,5 29,5 38
55 (56) Růžička Aleš 89 1250 CZE Sokol Tábor 3,5 28,5 37
56 (17) Hejný Jaroslav 1607 CZE ŠK ZŠ Brankovice 3,5 28,5 35,5
57 (40) Böhm Karel 1371 CZE ŠK Smíchov 3,5 26,5 34
58 (54) Plener Tomáš 89 1250 CZE Bižuterie Jablonec
n.N. 3,5 23,5 30,5
59 (70) Mašek Michal 1100 CZE TJ Sokol Zaječice 3
30 38
60
(9) Ždímal Petr 1683
CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 3 30
37,5
61 (48) Gibiec Mateusz 91 1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 3
27,5 35
62 (60) Štukheil Martin 90 1250 CZE ŠK Sklo Bohemia Světlá n. 3
26 34
63 (51) Mitura Karel 91 1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 3
24,5 30
64 (66) Langner Jakub 95 1100 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 3
22 28,5
65 (67) Lebeda Jonáš 90 1100 CZE ŠK Sklo Bohemia Světlá
n. 3
21 27
66 (61) Brož David 92 1100 CZE TJ Jiskra Havlíčkův
Brod 2,5 27 34
67 (71) Pazourek Jiří 1100 CZE TJ Sokol Zaječice 2,5 26 33
68 (44) Hrouza Martin 89 1254 CZE TJ Slezan Opava 2 28 35
69 (73) Červinka Miroslav 92 1100 CZE TJ Sokol Zaječice 2
26,5 34,5
70 (45) Bažant Michal 93 1250 CZE ŠK Spartak Ústí n.L 2
25,5 32
71 (65) Lacman Ondřej 95 1100 CZE TJ Sokol Zaječice 1,5 27 34
72 (69) Mazura Ondřej 93 1100 CZE SK Žamberk 1,5 14 20
73 (55) Pártl Ondřej 87 1250 CZE ŠK Kámen 0 0 4