Letošní ročník této soutěže byl povýšen na Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev, což sice způsobilo zvýšený zájem, ale jen málo družstev mělo skutečně republikovou úroveň. Platilo to i o zástupcích našeho kraje - účast šesti družstev nebyla nic moc a také až 8 místo kombinovaného družstva Polabiny Pardubice bylo spíše zklamáním.
Rank
Team
Fed
Gam.
+
=
-
Pts.
Res.
SB
BH.
1
Dniepr
UKR
7
6
1
0
22,5
0
361,8
116
2
A64GrygovA
CZE
7
6
0
1
22
0
363,8
120
3
Zikuda CL - Turnov
CZE
7
4
1
2
18
0
277,8
112
4
SK Sokol Klatovy
CZE
7
4
2
1
17,5
0
254
112
5
OPSHSH A.Karpova Salekhard
RUS
7
4
1
2
17
2
284,8
124
6
A64GrygovB
CZE
7
3
3
1
17
2
275,8
118
7
Rigas Saha skolaA
LAT
7
4
0
3
17
0
238,8
104
8
RosignanoPardubice
CZE
7
4
2
1
16,5
0
254
109
9
TJ Bonex Teplice
CZE
7
4
1
2
16,5
0
244,5
106
10
Zdar nad Sazavou
CZE
7
3
3
1
16
3
245,8
110
11
TJ Namesti nad Oslavou
CZE
7
3
4
0
16
3
240,5
106
12
Niemandos Commandos
CZE
7
4
1
2
16
0
229,5
111
13
SokolNachod
CZE
7
4
0
3
16
0
210,5
103
14
SpartakPelhrimov
CZE
7
4
1
2
16
0
199,3
95
15
UnionPlzen
CZE
7
4
1
2
15,5
3
221,5
112
16
SokolKobylisyA
CZE
7
3
3
1
15,5
1
226,3
104
17
JiskraHoriceA
CZE
7
3
2
2
15,5
1
222,3
103
18
MladostZilinaA
SVK
7
3
3
1
15,5
1
220,8
102
19
Riga Rulle
LAT
7
2
4
1
15,5
1
196
100
20
Znojemsti Orli
CZE
7
3
1
3
15,5
1
185,5
92
21
Cerne pivonky
CZE
7
4
0
3
15,5
0
216,3
101
22
TrinomZlin
CZE
7
4
1
2
15
2
220
112
23
Pension Protez Janske Lazne
CZE
7
4
0
3
15
0
227,5
114
24
InfinityPardubiceA
CZE
7
3
2
2
15
0
187,3
94
25
Wilhelmshavener SFI
GER
7
3
0
4
15
0
165,3
87
26
Eurokomplex AutosklaPardubice
CZE
7
4
1
2
14,5
0
199
99
27
LokomotivaMost
CZE
7
3
1
3
14
0
212,5
111
28
SK Melnik 1885A
CZE
7
4
1
2
14
0
184,8
96
29
StadionKutna
Hora
CZE
7
4
0
3
14
0
178,3
104
30
Tequilla Team
CZE
7
3
0
4
14
0
128,5
75
31
SporitelnaPraha
CZE
7
3
0
4
13,5
0
184,5
100
32
SK Melnik 1885B
CZE
7
3
0
4
13,5
0
170,5
94
33
SokolHradec
Kralove
CZE
7
3
0
4
13,5
0
164,3
96
34
Girls - RigaB
LAT
7
3
0
4
13,5
0
103
75
35
StefanydesPolicka
CZE
7
3
0
4
13
0
173,3
105
36
Riga2003C
LAT
7
2
1
4
13
0
164
93
37
Tvrcel-HonPrelouc
CZE
7
4
0
3
12,5
0
96,5
75
38
Roter Stern Wedding
GER
7
4
0
3
12
4
150,8
97
39
Charms
CZE
7
3
0
4
12
4
148,3
92
40
Fernet Team
CZE
7
2
1
4
12
2
148,8
93
41
SK Trencin
SVK
7
2
0
5
12
0
163,3
95
42
TJ VinohradyBrno
CZE
7
2
1
4
12
0
153,5
92
43
Wilhelmshavener SFII
GER
7
2
0
5
12
0
137,8
88
44
MladostZilinaB
SVK
7
2
1
4
12
0
112,5
85
45
JiskraHoriceB
CZE
7
2
2
3
11,5
2
138,3
93
46
SokolVysehradPraha
CZE
7
2
1
4
11,5
1
147
97
47
SokolKobylisyB
CZE
7
1
2
4
11,5
1
141,8
89
48
SokolJamy
CZE
7
1
0
6
11
0
143,3
92
49
Pribramsky Spolek 2003
CZE
7
2
0
5
11
0
138,8
91
50
TJSokolSendrazice
CZE
7
2
1
4
10,5
1
122
88
51
InfinityPardubiceB
CZE
7
2
1
4
10,5
1
92,5
77
52
ASK Koprivnice
CZE
7
1
1
5
10
0
102,5
80
53
SokolKobylisyC
CZE
7
1
0
6
6
0
50
82
54
SC Hertha Karstaedt
GER
7
0
0
7
3
0
25,75
84
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.