27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Do tradičního bleskového turnaje jednotlivců se přihlásilo 102 účastníků, z toho 13 našich zástupců, z nichž po devítikolovém openu jich do vyřazovacích bojů postoupilo pouhých šest. První kolo znamenalo konečnou pro všechny až na pardubického primáře Jana Kolomazníka - i ten však skončil hned v kole druhém. V turnaji zvítězil rus Ramil Hasangatin, nejlepším českým hráčem byl Jozef Michenka na sedmém místě.
Rank
Name
FED
IRtg
NRtg
Pts
Fide
BH.
rtgŘ
1
IM
JIROVSKY MILOS
CZE
2521
0
7,5
41
56
2346
2
IM
HASANGATIN RAMIL
RUS
2515
0
7,5
38
50
2334
3
GM
VYSOCHIN SPARTAK
UKR
2560
0
7
39,5
55
2342
4
BERGER STEVE
GER
2318
0
7
37
52,5
2246
5
SABOL MARIAN
CZE
2319
0
7
34,5
47
2217
6
IM
NEUMANN PETR
CZE
2438
0
7
34,5
45
2158
7
KALAJZIC IVAN
CRO
2142
0
6,5
35
49
2274
8
GM
MALAKHATKO VADIM
UKR
2498
0
6,5
34,5
53
2288
9
MASLAK KONSTANTIN
RUS
2439
0
6,5
34,5
50
2303
10
IM
HAUB THORSTEN-MICHAEL
GER
2397
0
6,5
33
54
2281
11
NEIMER TAL
ISR
0
2137
6,5
30
47
2292
12
IM
JIROVSKY PAVEL
CZE
2400
0
6
33,5
48,5
2230
13
IM
MICHENKA JOZEF
CZE
2357
0
6
33,5
48
2219
14
SWICARZ MACIEJ
POL
2308
0
6
33
49,5
2307
15
IVANISVILI ANDREJS
LAT
2228
0
6
33
49
2194
16
IM
KIREEV ALEXEY
RUS
2276
0
6
32,5
48,5
2228
17
IM
KARPOV ALEXANDR
UZB
2355
0
6
32
50
2180
18
BORIK JURAJ
SVK
2163
0
6
30
46,5
2165
19
POLIAKOV ALEXANDER
RUS
2313
0
6
30
42
2105
20
SIROKY JAN
SVK
2194
0
6
29
49
2194
21
IM
LINGNAU CARSTEN
GER
2424
0
5,5
34
53,5
2289
22
IM
GORIN LEONID
RUS
2438
0
5,5
30,5
49,5
2175
23
FM
SEJKORA VLASTIMIL
CZE
2215
0
5,5
29,5
45
2137
24
IM
SHKAPENKO PAVEL
RUS
2399
0
5,5
29,5
44,5
2174
25
ZIMMERMANN JULIAN
GER
2243
0
5,5
26
40,5
2050
26
VESELY LIBOR
CZE
2099
0
5,5
26
39,5
2111
27
DOVZHENKO VIKTOR
UKR
2425
0
5,5
25
44
1985
28
LEHMANN HOLGER
GER
2253
0
5,5
25
43
2041
29
GM
PARLIGRAS MIRCEA
ROM
2525
0
5
31,5
52,5
2230
30
CAGARA PAULINA
POL
2088
0
5
28
48,5
2243
31
CHRZ PAVEL
CZE
2167
0
5
28
45,5
2150
32
STREKALOVSKI VIKTOR
RUS
2174
0
5
28
43,5
2095
33
CAGASIK TOMAS
CZE
2269
0
5
28
41
2118
34
DUSKUZHANOV DAULET
KAZ
2303
0
5
26
43,5
2040
35
KARHANEK PAVEL
CZE
2111
0
5
26
43
2017
36
STANEK STANISLAV
CZE
2088
0
5
24
42
2174
37
CERVENY PETR
CZE
0
1921
5
24
41,5
2135
38
SEVASTYANOV MIHAIL
RUS
2117
0
5
24
38,5
1895
39
DRIBINSKY BORIS
RUS
2141
0
5
24
36,5
1993
40
SHARANKOV GRIGORI
RUS
2205
0
5
23,5
41,5
2067
41
SHPAK ALEXANDR
RUS
2091
0
5
23
37,5
1968
42
ZAPLETAL JIRI
CZE
2198
0
5
22
36
1937
43
KOLOMAZNIK JAN
CZE
0
1990
5
21,5
37,5
2032
44
HILLENBRAND MICHAEL
GER
2270
0
5
21
38,5
1965
45
URSAN RADU
ROM
2150
0
5
19
32
1779
46
WIM
KRJUCHKOVA ELENA
UZB
2238
0
4,5
27
45,5
2108
47
MATZAT ANDRE
GER
2175
0
4,5
26
45,5
2106
48
LASINSKAS POVILAS
LTU
2165
0
4,5
26
41
2074
49
LONDYN RADEK
CZE
2152
0
4,5
25
42,5
2099
50
JANSZEWSKI MACIEJ
POL
2089
0
4,5
24,5
43,5
2001
51
KROUZEL JAROSLAV
CZE
2140
0
4,5
24
40,5
2029
52
TRASAK ONDREJ
CZE
0
1965
4,5
24
39,5
2134
53
GAZDA PETR
CZE
2049
0
4,5
22,5
42
2131
54
NI VIKTORIJA
LAT
0
1940
4,5
22
42
1960
55
PAVLICEK MIROSLAV
CZE
2057
0
4,5
22
38,5
2077
56
PACZKOWSKI ADAM
POL
2068
0
4,5
20,5
41
2063
57
MARTIN PETR
CZE
0
2121
4,5
18,5
37,5
1943
58
TURECEK VACLAV
CZE
0
1879
4,5
18
39,5
2005
59
KABANOVA IRINA
RUS
2028
0
4,5
17
20,5
1759
60
KRJUCHKOVA LUDMILA
UZB
0
1850
4
26
48,5
2218
61
JEDLICKA ALES
CZE
2327
0
4
24
42
2112
62
ABU-HOLYQAH ESSA
QAT
0
1750
4
23
42,5
2159
63
LEUSTEAN STEFAN
ROM
2150
0
4
23
42,5
2070
64
LINUSSON LASSE
SWE
0
1851
4
22,5
42,5
2151
65
DZALBO ANDREW
LAT
0
2033
4
21
41,5
2076
66
LEVITSKY ARTHUR
ISR
0
1950
4
21
39,5
2029
67
NOVOTNY JOSEF
CZE
2172
0
4
20
36,5
1915
68
JUST PAVEL
CZE
0
2028
4
18
38
2046
69
LAUSMAN PETR
CZE
0
1880
4
17,5
34
2017
70
NOVOTNY MICHAL
CZE
0
1912
4
17
34
1997
71
MALINA TOMAS
CZE
0
1707
4
16,5
34,5
1971
72
FEJTEK PETR
CZE
2036
0
4
13,5
33,5
1819
73
ZVERINA JAN
CZE
0
1824
4
13
31
1862
74
JIRSA LUKAS
CZE
0
1637
3,5
19
39,5
2069
75
KURPNIEKS VAIRIS
LAT
2191
0
3,5
19
37,5
1959
76
JAHODA LADISLAV
CZE
0
1971
3,5
17
33,5
1818
77
ODVARKA STANISLAV
CZE
0
1720
3,5
14
39,5
1973
78
SLAVIK LIBOR
CZE
0
1840
3,5
14
35,5
1837
79
BURGERMEISTROVA PAVLA
CZE
0
1396
3,5
13
35
1865
80
MOTACEK JAN
CZE
0
1697
3,5
13
33,5
1868
81
BENES DANIEL
CZE
0
1761
3,5
12,5
33
1964
82
ADAMEC JAN
CZE
0
1250
3,5
11,5
29,5
1810
83
BELLMAN YIGAL
ISR
0
1750
3
18
39
2066
84
PANZINA JEKATERINA
LAT
0
1833
3
16
39
2028
85
PAPACEK MILOS
CZE
0
1814
3
15
37
2017
86
REHAK LUKAS
CZE
0
1813
3
14
37,5
1932
87
ROUB BOHUMIL
CZE
0
1868
3
14
37
1992
88
SOMOVA OLGA
LAT
0
1848
3
13
35
1809
89
KYLAR MIROSLAV
CZE
0
1756
3
12,5
30,5
1917
90
MACURA JAN
CZE
0
1603
3
12,5
28
1977
91
BARTOSOVA LUCIE
CZE
0
1340
3
12
33
1851
92
MESAROS JAN
CZE
0
1961
2,5
16
32,5
1823
93
LATKOVA KATRINA
LAT
0
1700
2,5
15,5
35,5
1850
94
SOMOVA NADEZDA
LAT
0
1867
2,5
12,5
32
1922
95
SOMOVA TATJANA
LAT
0
1784
2,5
11
25,5
1653
96
KIRS DUSAN
CZE
0
1605
2,5
6
30,5
1753
97
PEKAR VACLAV
CZE
0
1718
2
15
38
1973
98
VACHTFEIDL PETR
CZE
2067
0
2
11
32
1876
99
KADERABEK JIRI
CZE
0
1465
2
5
27,5
1684
100
PETRUZALEK RADIM
CZE
0
1250
1,5
10
31
1866
101
KOLAR DANIEL
CZE
0
1550
1
5
25,5
1785
102
HRNCIR PETR
CZE
0
1350
1
1
25
1634
K.O. SYSTEM - 1. KOLO / ROUND
JIROVSKY M. - LINUSSON
CAGASIK - STREKALOVSKI
KARPOV - LASINSKAS
LONDYN - KIREEV
MASLAK - PACZOWSKI
SHPAK - SHKAPENKO
ZIMMERMANN - SHARANKOV
MARTIN - MALAKHATKO
SABOL - KRJUCHKOVA
CERVENY - LEHMANN
LINGNAU - HILLENBRAND
GAZDA - JIROVSKY P.
MICHENKA - TRASAK
URSAN - SIROKY
PARLIGRAS - STANEK
JEDLICKA - BERGER
VYSOCHIN - ABU-HOLYQAH
KARHANEK - CAGARA
POLIAKOV - KRJUCHKOVA E.
KROUZEL - SWICARZ
NEIMER - NI
KOLOMAZNIK - GORIN
DOVZHENKO - SEVASTYANOV
KABANOVA - NEUMAN
KALAJZIC - TURECEK
DRIBINSKI - VESELY
SEJKORA - ZAPLETAL
PAVLICEK - HAUB
IVANISVILI - JANSZEWSKI
MATZAT - BORIK
CHRZ - DUSKUZHANOV
LEUSTEAN - HASANGATIN
K.O. SYSTEM - 2. KOLO /
ROUND
JIROVSKY M. - CAGASIK
KARPOV - KIREEV
MASLAK - SHPAK
ZIMMERMANN - MALAKHATKO
KRJUCHKOVA - LEHMANN
LINGNAU - JIROVSKY P.
MICHENKA - URSAN
PARLIGRAS - BERGER
VYSOCHIN - CAGARA
POLIAKOV - SWICARZ
NEIMER - KOLOMAZNIK
DOVZHENKO - NEUMAN
KALAJZIC - VESELY
SEJKORA - HAUB
IVANISVILI - BORIK
CHRZ - HASANGATIN
K.O. SYSTEM - 3. KOLO /
ROUND
JIROVSKY M. - KIREEV
MASLAK - MALAKHATKO
LEHMANN - LINGNAU
MICHENKA - BERGER
VYSOCHIN - SWICARZ
NEIMER - NEUMAN
KALAJZIC - HAUB
IVANISVILI - HASANGATIN
K.O. SYSTEM - 4. KOLO /
ROUND
KIREEV - MASLAK
LINGNAU - MICHENKA
SWICARZ - NEIMER
HAUB - HASANGATIN
K.O. SYSTÉM - 5. - 8.
MISTO / PLACE
KIREEV - HAUB
NEIMER - MICHENKA
K.O. SYSTEM - 5. - 6.
MISTO / PLACE
HAUB - NEIMER
K.O. SYSTEM - 7. - 8.
MISTO / PLACE
KIREEV - MICHENKA
K.O. SYSTEM - FINALE
MASLAK - HASANGATIN
SWICARZ - LINGNAU
K.O. SYSTEM - 3. - 4.
MISTO / PLACE
MASLAK - SWICARZ
K.O. SYSTEM - FINALE
HASANGATIN - LINGNAU
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .