27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Poslední zářijovou sobotu se v Pardubicích konal 4. ročník Memoriálu Čeňka Honsy, který byl současně prvním přeborem Pardubického kraje v rapidu. V početném poli 73 účastníků dominovali hráči Infinity Pardubice, kterým patřily všechny stupně vítězů.
Poř.
Jméno
ELO
Klub
Body
Progr
Buch
S-B
Výhry
1.
Bernard Borek (2)
2315
Infinity
7,0
38.5
54.0
41.25
5
2.
Šklíba Martin (11)
2129
Infinity
7,0
34.5
51.0
38.25
6
3.
Petuchov Sergej (4)
2239
Infinity
7,0
33.5
48.5
35.50
6
4.
Novotný Michal (7)
2159
Znojmo
6,5
36.0
53.0
36.00
6
5.
Šťastný Jan (6)
2210
Synthesia
6,5
36.0
50.0
35.50
6
6.
Kulhánek Tomáš (1)
2350
Slavia HK
6,5
34.0
49.5
34.75
5
7.
Krupková Petra (3)
2282
Infinity
6,5
33.0
52.0
36.75
4
8.
Hájek Jiří (10)
2130
Zaječice
6,5
32.5
48.5
32.25
6
9.
Mojžíš Jaroslav (5)
2227
Polabiny
6,5
31.5
45.5
30.25
6
10.
Němec Bohumil (26)
1904
Chrudim
6,5
32.5
51.0
32.75
5
11.
Rosko Luboš (16)
2068
Jaroměř
6,0
32.0
49.0
31.25
5
12.
Plotek Evžen (18)
2021
Choceň
6,0
31.0
47.0
26.00
6
13.
Roušar Zdeněk (19)
2021
Chrudim
6,0
31.0
46.0
26.00
6
14.
Jirásek Pavel (9)
2137
Sokol HK
6,0
31.0
44.5
28.00
6
15.
Mojžíš Martin (23)
1951
Polabiny
6,0
29.5
48.5
28.75
5
16.
Šilar Lubomír (8)
2146
Synthesia
5,5
37.0
50.5
27.00
5
17.
Komárek David (13)
2094
Polička
5,5
27.0
45.0
24.25
5
18.
Roub Bohumil (30)
1868
Polabiny
5,5
27.0
44.0
23.75
5
19.
Hejkrlík Filip (17)
2034
Infinity
5,5
26.5
45.5
25.00
5
20.
Houšková Magdalena (15)
2079
Polička
5,5
26.5
40.0
23.25
4
Další pořadí (zkráceno)
21
Němec O. (20)
2015
Slavia HK
5,5
22
Šott (12)
2105
Klatovy
5,0
23
Ďoubal (49)
1694
Chotěboř
5,0
24
Foglar (25)
1910
Infinity
5,0
25
Krys J. (14)
2085
Chrudim
5,0
26
Brousek (34)
1840
Klatovy
5,0
27
Hromádko (33)
1841
Zaječice
5,0
28
Kudr (28)
1879
Jaroměř
5,0
29
Janko (35)
1818
Infinity
5,0
30
Červený (50)
1684
Polička
5,0
31
Pokorný (42)
1766
Chrudim
5,0
32
Kolomazník (22)
2004
Kutná Hora
4,5
33
Hospodka (31)
1852
Chotěboř
4,5
34
Houška (21)
2014
Polička
4,5
35
Kastner (27)
1896
Synthesia
4,5
36
Muller (48)
1703
Heřmanův Městec
4,5
37
Pirklová (38)
1810
Rychnov
4,5
38
Stodolová (32)
1848
Polička
4,5
39
Honek (45)
1747
Prachovice
4,5
40
Výskot (73)
1250
Polabiny
4,5
41
Skokan (43)
1764
Prachovice
4,5
42
Mikyska (60)
1543
Letohrad
4,0
43
Petruš (29)
1871
Chotěboř
4,0
44
Ždímal (51)
1683
Chrudim
4,0
45
Krejčová (53)
1661
Sokol HK
4,0
46
Martinovský (24)
1934
Jaroměř
4,0
47
Framberk (47)
1719
Úholičky
4,0
48
Bělohlávek (36)
1814
Vysoké Mýto
4,0
49
Zvěřina (37)
1811
Chotěboř
4,0
50
Baťa (56)
1550
Polabiny
4,0
51
Karaba D. (41)
1796
Synthesia
4,0
52
Eisner (39)
1808
Pečky
4,0
53
Krys J. (52)
1676
Chrudim
4,0
54
Stryka (61)
1506
Chrudim
4,0
55
Vondráček (46)
1746
Prachovice
3,5
56
Šimek J. (58)
1550
Česká Třebová
3,5
57
Pražan (71)
1250
Polabiny
3,5
58
Zámečník (62)
1506
Hlinsko
3,5
59
Beneš (44)
1761
Infinity
3,0
60
Škorpík (59)
1550
Polabiny
3,0
61
Šimek Z. (64)
1397
Česká Třebová
3,0
62
Kašpar (66)
1350
Krucemburk
3,0
63
Nožička (69)
1250
Polabiny
3,0
64
Vorel (55)
1611
Polabiny
3,0
65
Krys J. (65)
1371
Chrudim
3,0
66
Tichý (72)
1250
YMCA HK
3,0
67
Kvapil (68)
1250
Polabiny
3,0
68
Petružálek R. (70)
1250
Infinity
2,5
69
Petružálek J. (40)
1797
Infinity
2,0
70
Kuchta (57)
1550
Slavia HK
2,0
71
Šebek (63)
1450
Infinity
2,0
72
Svída (54)
1661
Dvůr Králové
1,5
73
Karaba V. (67)
1250
Synthesia
1,0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .