27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhé kolo 1. České ligy přineslo našemu zástupci krutou prohru - v souboji se Slavií Turnov podlehla Synthesia Pardubice vysoko 1,5:6,5. Ostatní zápasy: Plzeň - Litoměřice 6:2, Děčín - Hradec 3,5:4,5 , Bohemians - Vyšehrad B 4:4, Teplice - Lysá 4:4, Klatovy - Pankrác 4:4.
K-2
Z-7
Plzeň I.B- ČSOB
(Kobeda)
6.2
Gross David
V
1-0
H
Vávra Pavel
Česal Jaroslav
1-0
Houser Pavel
Neuman Petr
V
1-0
H
Doležal Radoslav
Folk Petr
1-0
Gdovin Ján
Michálek Jan
V
1-0
Vozka Pavel
Šimůnek Aleš
1-0
Bartoš Jan
Gross Štefan
0-1
H
Tupý Martin
Folková Martina
0-1
Kozák Miloš
K-2
Z-8
SK Demas
Děčín-Slavia Hradec Kr.
(Janda)
3.5-4.5
Horák Michal
1-0
Nun Jiří
Kánský Pavel
1-0
Vacek Martin
Sejkora Vlastimil
0-1
Kulhánek Tomáš
Janda Zdeněk
0-1
H
Stehno Pavel
Hrbolka Ladislav
H
%-%
H
Němec Pavel
Valeš Václav
1-0
Trefný Vlastimil
Havránek Miroslav
0-1
Prymula Roman
Hrbolka Ladislav
H
0-1
Roj Miroslav
K-2
Z-9
TJ
Bohemians-Vyšehrad B
(Kropík)
4.4
Rašík Vítězslav
H
1-0
V
Meduna Eduard
Černoušek Lukáš
1-0
Tichý Vladimír
Tričkov Vasil
%-%
H
Čech Pavel
Táborský Rostislav
H
0-1
Pilař Miloslav
Zvára Petr
%-%
Chloupek Stanislav
Voříšek Jaroslav
0-1
Vodička Vlastimil
Znamenáček Květoslav
1-0
Netušil Miloslav
Illetško Jaroslav
0-1
Svatoš Jan
K-2
Z-10
TJ Slávie
Turnov-Synthes. Pardubice
(Vltavský)
6.5-1.5
Lechtýnský Jiří
H
1-0
Kárník Pavel
Maršálek Zdeněk
1-0
H
Petr Martin
Špaček Petr
H
1-0
H
Bernard Borek
Kopal Josef
0-1
Šťastný Jan
Vaculík Martin
1-0
Láznička Viktor
Beneš Petr
1-0
Kastner Oldřich
Vltavský Vladimír
%-%
Hošek Milan
Hácha Aleš
1-0
Šilar Lubomír
K-2
Z-11
TJ Bonex
Teplice-JOLY B
(Seliger)
4.4
Trapl Jindřich
%-%
H
Vološin Leonid
Schauer Jiří
1-0
H
Řehořek Martin
Kotek Daniel
H
0-1
C
Priehoda Vítězslav
Bujak Michal
H
0-1
Munk Petr
Hadraba Vladimír
%-%
Knížek Jan
Vaněk Tomáš
0-1
Záhorbenský Jaroslav
Kovář Vojtěch
1-0
Kolář Pavel
Zelený Tomáš
H
1-0
Postupa Pavel
K-2
Z-12
Klatovy-TJ
Pankrác
(Sunek)
4.4
Novák Pavel
1-0
Řezníček Tomáš
Eret Jaroslav
%-%
Kroužel Jaroslav
Pinc Miroslav
H
0-1
H
Hausner Ivan
Gschwendtner Stanisl
1-0
Pick Štěpán
Čedíková Kateřina
1-0
H
Možný Miloš
Buldrová Monika
0-1
Plešek Jiří
Šott Pavel
0-1
Petr Jan
Novák Jaromír
%-%
Urbánková Eva
Pořadí po 2. kole
1
Slavia Hradec Kr.
2
2
0
0
11
4
2
Plzeň I.B
2
2
0
0
11
4
3
Slávie Turnov
2
1
1
0
11
3
4
Pankrác
2
1
1
0
9,5
3
5
Demas Děčín
2
1
0
1
8,5
2
6
JOLY B
2
0
2
0
8
2
7
Synthes. Pardubice
2
1
0
1
8
2
8
Klatovy
2
0
1
1
7,5
1
9
Vyšehrad B
2
0
1
1
7
1
10
Bonex Teplice
2
0
1
1
6,5
1
11
Bohemians
2
0
1
1
5,5
1
12
ČSOB
2
0
0
2
3,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .