27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Soutěže družstev v sezoně 2002/03 jsou už minulostí a pro družstva našeho kraje byly letošní výsledky ve vyšších soutěžích více než uspokojivé. Infinity (Bauset) Pardubice se udržely v Extralize, Synthesia Pardubice se v 1. české lize umístila na 4. místě, TJ+DDM Chrudim zvítězila v 2. české lize východ a 2222 Polabiny Pardubice zvítězily v Divizi F - a žádné z dalších našich družstev nepoznalo hořkost sestupu.
Extraliga ŠSČR
1.
TŽ Třinec
11
7
3
1
48,5
17
2.
ŠK Hagemann Slezan Opava
11
8
0
3
57,5
16
3.
ŠK Sokol Vyšehrad - Visus
11
6
2
3
47,0
14
4.
TJ Jäkl Karviná
11
4
5
2
47,5
13
5.
ŠK Mahrla Praha
11
5
3
3
43,0
13
6.
ŠK SK Trinom Zlín
11
4
3
4
46,0
11
7.
Sportclub A64 Lázně
Slatinice
11
4
3
4
39,0
11
8.
Sokol Plzeň I. - Ingem
11
2
5
4
42,5
9
9.
ŠK Infinity Pardubice
11
4
1
6
40,5
9
10.
Polabí Sokol Kolín
11
2
4
5
40,5
8
11.
ŠK Dům armády Praha
11
3
1
7
39,0
7
12.
TJ Tatran Litovel
11
1
2
8
36,0
4
1. česká liga
1.
Slavia Hradec Králové
11
9
0
2
56,5
18
2.
TJ Bohemians
11
7
2
2
49,5
16
3.
Sokol Vyšehrad B
11
6
2
3
47,0
14
4.
Synthesia Pardubice
11
6
0
5
50,0
12
5.
Sokol Plzeň I. B
11
6
0
5
50,0
12
6.
ŠK ČSOB
11
4
4
3
42,5
12
7.
TJ Slávie Turnov
11
4
3
4
44,0
11
8.
TJ Pankrác
11
4
2
5
41,5
10
9.
Sokol Polabí JOLY B
11
3
3
5
40,0
9
10.
SK Demas Děčín
11
2
2
7
36,5
6
11.
TJ Bonex Teplice
11
2
2
7
36,0
6
12.
Sokol Klatovy
11
2
2
7
34,5
6
2. česká liga
východ
1.
ŠO+DDM Chrudim
11
11
0
0
64,0
22
2.
AVE-kontakt Pardubice
11
7
1
3
51,0
15
3.
Polabí Sokol Kolín C
11
5
4
2
48,5
14
4.
Synthesia Pardubice B
11
6
1
4
48,0
13
5.
Panda RWT Rychnov n. Kn.
11
6
1
4
42,5
13
6.
Sokol Praha - Kobylisy
11
5
1
5
44,0
11
7.
Spartak Vlašim
11
3
5
3
41,5
11
8.
Bohemians Praha B
11
4
2
5
42,5
10
9.
Sklípek Spartak Vrchlabí
11
3
3
5
41,0
9
10.
Jiskra Havlíčkův Brod
11
2
2
7
37,0
6
11.
Jiskra Hořice
11
3
0
8
34,5
6
12.
Tourist Biomedica Říčany
11
0
2
9
33,5
2
Divize F
1.
Polabiny Pardubice
11
11
0
0
62,5
22
2.
Slavia Hradec Kr. B
11
8
1
2
54,5
17
3.
ŠO+DDM Chrudim B
11
6
2
3
50,0
14
4.
ŠK Vysoké Mýto
11
6
1
4
47,5
13
5.
ŠK Lípa
11
5
2
4
47,5
12
6.
TJ Jiskra Ústí n.O.
11
6
0
5
43,5
12
7.
TJ Štefanydes Polička
11
5
1
5
45,5
11
8.
Sokol Náchod
11
5
1
5
45,0
11
9.
Euro. Auto. Pardubice
11
3
1
7
36,0
7
10.
Kav. Evropa Pardubice
11
2
2
7
38,5
6
11.
TJ Synthesia Pardubice C
11
2
1
8
30,5
5
12.
Loko Česká Třebová
11
1
0
10
27,0
2
Krajský přebor
II. třídy východ
1.
SK Žamberk A
11
11
0
0
64,5
22
2.
TJ Lanškroun
11
9
0
2
54,0
18
3.
Štefanydes Polička B
11
8
0
3
55,5
16
4.
ŠK Vysoké Mýto B
11
8
0
3
46,0
16
5.
Štefanydes Polička C
11
6
0
5
49,0
12
6.
Jiskra Ústí n. Orl. B
11
6
0
5
49,0
12
7.
Jiskra Litomyšl
11
6
0
5
40,0
12
8.
Spartak Choceň
11
4
0
7
43,5
8
9.
ZD Kunvald
11
3
0
8
37,0
6
10.
Spartak OEZ Letohrad
11
3
0
8
34,0
6
11.
ŠK Svitavy
11
2
0
9
32,0
4
12.
SK Žamberk B
11
0
0
11
22,5
0
Krajský přebor
II. třídy západ
1.
2222 Polabiny Pardubice B
9
9
0
0
51,5
18
2.
TJ CHS Chotěboř
9
6
2
1
50,5
14
3.
TJ Sokol Zaječice
9
7
0
2
45,5
14
4.
ŠK Holcim Prachovice
9
6
0
3
40,5
12
5.
ŠO+DDM Chrudim C
9
4
1
4
38,0
9
6.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9
4
1
4
36,0
9
7.
ŠO DDM Hlinsko
9
3
1
5
35,5
7
8.
Cyklo Content Pardubice
9
2
1
6
36,0
5
9.
ŠK Kámen Chotěboř
9
1
0
8
19,5
2
10.
TJ Sokol Krucemburk
9
0
0
9
7,0
0
Krajský přebor
III. třídy východ
1.
Jiskra Ústí n. Orl. C
9
7
1
1
47,0
15
2.
Jablonné n. Orlicí
9
6
1
2
40,5
13
3.
SK Žamberk C
9
4
4
1
40,5
12
4.
Loko Česká Třebová B
9
5
2
2
39,5
12
5.
Sokol Horní Čermná
9
5
0
4
39,0
10
6.
Lanškroun B
9
3
2
4
35,5
8
7.
Spartak Choceň B
9
2
4
3
30,5
8
8.
ŠK Vysoké Mýto C
9
3
1
5
30,5
7
9.
ŠK Svitavy B
9
0
4
5
30,0
4
10.
ZD Kunvald B
9
0
1
8
27,0
1
Krajská soutěž
východ
1.
Loko Česká Třebová D
11
9
1
1
39,5
19
2.
Spartak OEZ Letohrad B
11
8
2
1
38,5
18
3.
Loko Česká Třebová C
11
8
1
2
35,0
17
4.
ŠK Linhartice
11
7
0
4
27,5
14
5.
Jiskra Ústí n. Orl. D
11
5
3
3
28,0
13
6.
ZD Kunvald C
11
5
0
6
26,5
10
7.
Sokol Horní Čermná B
11
3
3
5
27,0
9
8.
TJ Lanškroun C
11
2
4
5
26,5
8
9.
Jiskra Litomyšl B
11
3
2
6
20,5
8
10.
SK Žamberk D
11
2
2
7
20,5
6
11.
Sokol Mistrovice
11
1
3
7
22,0
5
12.
Sokol Němčice
11
1
3
7
18,5
5
Krajská soutěž
západ
1.
ŠK Holcim Prachovice B
10
8
0
2
38,5
16
2.
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
10
6
2
2
30,0
14
3.
TJ Sokol Lázně Bohdaneč
10
5
3
2
29,0
13
4.
Naděje Infinity Pardubice
10
5
2
3
27,0
12
5.
TJ+DDM Chrudim D
10
4
4
2
24,0
12
6.
TJ Synthesia Pardubice D
10
4
1
5
21,5
9
7.
Oldies Infinity Pardubice
10
3
2
5
23,5
8
8.
2222 ŠK Polabiny Pardubice
C
10
2
4
4
22,5
8
9.
TJ Sokol Krouna
10
3
2
5
21,0
8
10.
TJ CHS Chotěboř B
10
3
1
6
24,0
7
11.
TJ+DDM Chrudim E
10
0
3
7
13,0
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .