Poslední Mistrovství Českého šachového svazu, hrané v náhradním temínu jako součást Open České hory, se tentokrát žádnou velkou kvalitou nevyznačovalo. Nás může těši jen skutečnost, že v popředí se umístili hráči, hostující v oddílech kraje (Konopka, Valenta, Petr), zatímco kmenovým hráčům se příliš nedařilo.
Poř.
Start
Titul
Příjmení a jméno
Elo
FED
Oddíl
Body
Progres
BH
Elostř
1
1
IM
Konopka Michal
2449
CZE
7
37
51
2181
2
16
Bindrich Falko
2172
GER
Dresdner SC 1898
7
34
49
2094
3
4
IM
Trichkov Vasil
2283
CZE
7
33,5
48
2144
4
19
Bindrich Oswald
2157
GER
SC 1994 Oberland
6,5
39,5
53
2147
5
9
Kopal Josef
2232
CZE
Slavie Trutnov
6,5
33,5
46
2147
6
2
IM
Jurek Josef
2350
CZE
6,5
31,5
50
2185
7
20
Zeleny Tomas
2154
CZE
Union Plzen
6
34,5
51
2102
8
7
Doring Robert
2240
CZE
SO NH Ostrava
6
33,5
50
2158
9
3
FM
Karlik Vladimir
2318
CZE
6
32,5
49
2143
10
6
Vaculik Martin
2250
CZE
Zikuda Turnov
6
31
47
2129
11
8
Valenta Vit
2237
CZE
6
30
46
2087
12
5
Marsalek Zdenek Ing.
2276
CZE
TJ Slavie Turnov
6
29
42
2091
13
12
Petr Martin
2206
CZE
Sokol Hradec Kralove
5,5
30
47
2140
14
13
Kozak Milos
2204
CZE
Csob
5,5
30
46
2130
15
11
Sykora Ondrej
2222
CZE
Zikuda Turnov
5,5
30
45
2095
16
15
Mojzis Jan
2193
CZE
5,5
28,5
45
2086
17
37
Hollmann Zdenek
2018
CZE
Spartak Rokytnice n/Jiz
5,5
26
44
2025
18
39
Janocko Petr
1987
CZE
Sakal Kozolupy
5,5
24,5
43
2130
19
14
Dobrotka Martin
2198
SVK
SK Banik Prievidza
5
28,5
47
2090
20
22
Kaderabek Jiri
2143
CZE
Nisa Prosec
5
27,5
51
2152
21
17
Tuma Jiri
2172
CZE
Havlickuv Brod
5
27,5
44
2068
22
25
Jirasek Pavel
2124
CZE
5
27
48
2115
23
10
WFM
Grigorova Irina
2229
RUS
5
27
47
2043
24
31
Vladyka Vaclav
2086
CZE
Ceska Lipa
5
25
45
2019
25
18
Vyhnalek Bohuslav
2164
CZE
TJ Autobrzdy Jablonec
5
24,5
42
1960
26
24
Cakl Zdenek
2129
CZE
Desko Liberec
5
23,5
40
1905
27
40
Titera Libor
1974
CZE
Ateso Jablonec
5
22,5
41
2009
28
47
Peniska Pavel
1912
CZE
Desko Liberec
5
22
38
1954
29
34
Czarnik Josef
2059
GER
KS Haltern
5
21
38
1864
30
45
Fales Anatolij
1943
CZE
Jiskra Tanvald
5
19,5
35
1768
31
27
Muehlbach Peter
2105
GER
4,5
29
48
2137
32
21
Chalupecky Vladimir
2147
CZE
Spartak Vrchlabi
4,5
28,5
45
2038
33
28
Svendsen Mads B
2103
DEN
Laeseforeningens Skakklub
4,5
24,5
42
1990
34
30
Breindl Petr
2095
CZE
TJ Ostrov
4,5
24,5
41
1976
35
29
Holub Jan Ing.
2101
CZE
Tesla Karlin
4,5
23,5
40
1967
36
52
Jina Lubos
1754
CZE
TJ Prosec
4,5
23
47
2100
37
26
Vecerka Pavel
2110
CZE
SK Melnik
4,5
22,5
39
1832
38
54
Zakoucka Adela
1736
CZE
Union Plzen
4,5
21,5
40
2046
39
44
Soltys Dariusz
1950
POL
4,5
20
39
1884
40
33
Benda Robert
2059
GER
Schachhaus LV Jicin
4
25
42
2025
41
46
Zamboch Roman
1934
CZE
SK Easy English Kralupy
4
21,5
42
2059
42
43
Bar-Or Ornan
1950
ISR
ASA Tel-Aviv
4
21
42
1994
43
50
Micka Vladislav
1777
CZE
SK Line
4
20,5
39
1983
44
35
Hajek Jaroslav
2040
CZE
4
20,5
39
1863
45
23
Blahacek Evzen Ing.
2134
CZE
Desko Liberec
4
20,5
39
1840
46
36
Kracik Dobroslav
2032
CZE
SK Line
4
20,5
36
1757
47
38
Kupka Frantisek
2007
CZE
Lokomotiva Plzen
4
20
42
1964
48
49
Hruby Vaclav Ing.
1807
CZE
Stropnik Osek
4
20
38
1864
49
60
Huebner Petr
1622
CZE
Slavia Liberec
4
17,5
37
1882
50
59
Philipp Gerhard
1687
GER
4
17
36
1860
51
53
Schindler Gerhard Mag.
1754
AUT
Wolkersdorf
4
17
36
1804
52
56
Konicek Josef
1709
CZE
Bizuterie Jablonec n/N
4
16,5
38
1872
53
62
Martinek Lubomir
1584
CZE
Sokol Rovensko
4
14,5
34
1804
54
32
Heyl Thomas
2079
GER
3,5
22,5
36
1942
55
48
Cervinka Vladimir
1856
CZE
Spartak Rokytnice
3,5
19,5
42
2030
56
42
Zdrazil Bohumir
1954
CZE
Slovan Bratislava
3,5
19,5
40
1943
57
55
Novak Vladimir
1713
CZE
3,5
17
41
1889
58
67
Alaverdyan Argam
1548
CZE
SK Easy English Kralupy
3,5
14
31
1758
59
58
Haluska Alois Ing.
1699
CZE
3,5
13,5
29
1654
60
68
Milfort Vaclav
1533
CZE
3,5
12,5
29
1698
61
61
Volf Michal
1617
CZE
TJ Dvur Kralove n/L
3,5
12
30
1711
62
41
Zeman Martin
1955
CZE
Jiskra Litomysl
3
19
33
2000
63
51
Benes Daniel Ing.
1761
CZE
Infinity Pardubice
3
15
35
1790
64
57
Mraz Pavel
1701
CZE
3
14,5
33
1781
65
64
Duda Antonin
1550
CZE
TJ Bizuterie Jablonec n/N
3
13
32
1728
66
71
Braun Marek
1404
CZE
Desko Liberec
3
12,5
31
1698
67
69
Braun Tomas
1514
CZE
Desko Liberec
3
10,5
31
1665
68
65
Vancl Jakub
1550
CZE
Desko Dom Liberec
3
10
30
1678
69
72
Farkas Zdenek
1250
CZE
TJ Koberovy
2,5
16
38
1943
70
70
Hanus Jan
1512
CZE
Spartak Rokztnice n/Jiz
2
11
29
1689
71
63
Alaverdyan Tigran
1569
CZE
SK Easy English Kralupy
2
7,5
31
1647
72
66
Zamboch Jiri
1550
CZE
English Easy Kralupy
1,5
6,5
30
1662
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.