Výsledky
1. kola
ŠO+DDM Chrudim
- TJ Jiskra Havlíčkův Brod Polabí Sokol
Kolín C - AVE-Kontakt Pardubice
Rozhodčí: František Houška Rozhodčí: kapitáni
1. Stehno Pavel 1:0 Šenkýř Vladimír 1. Chmiel
Pavel 1/2 Hlavnička Jiří
2. Řezníček Jan 1/2 Tůma Jiří 2. Moravec Michal 0:1 Pošta Petr
3. Sabol Marian 1:0 Černovský Jiří 3. Jedlička Aleš 1/2 Šklíba Martin
4. Němec Pavel 1/2 Běloušek Michal 4. Efler David 1/2 Sýkora Josef
5. Pokorný
Zdeněk 1:0 Jelínek Václav 5. Beneš Petr 0:1 Kaderka Radek
6. Bujnoch
Radek 0:1 Štolba Miloš 6. Marek Miroslav 0:1 Petuchov Sergej
7. Vařejčko
Josef 1:0 Šplíchal
Petr 7. Černý Jan 1:0 Veselý Tomáš
8. Krys Jaromír 0:1 Strnad Josef 8. Vávra Radim 0:1 Smutný Jan
5 : 3 2.5 : 5.5
TJ Jiskra Hořice -
Panda Rychnov nad Kněžnou TJ Bohemians
Praha B - TJ Spartak Vlašim
Rozhodčí: Jiří John Rozhodčí: Rudolf Vyskočil
1. Novotný Jaroslav 0:1 Červinka Michal 1. Choleva
Zdeněk 1/2 Soural Jan
2. Dušek Martin 1:0 Novotný Josef 2. Vanka Miloslav 1/2 Vojta Tomáš
3. Kořínek Ondřej 1/2 Hudziak Pawel 3. Illetško
Jaroslav 1:0 Mejzlík Ondřej
4. Šmíd Jaroslav 0:1 Rydl František 4. Kopička Karel 0:1 Horák Vladimír
5. Fikr Lukáš 0:1 Pirklová Hana 5. Kalous Miroslav 1:0 Daneš Jaroslav
6. Baláž René 0:1 Jiruše Josef 6. Pokorný Milan 0:1 Pecháček Stanislav
7. Luštinec Vladimír 1/2 Daniel
Jiří 7. Korsa Jindřich 1:0 Vojta Pavel
8. Matonoha Ctirad 0:1 Rychlik
Piotr 8. Matějka Petr 0:1 Mejzlík Vojtěch
2 : 6 4
: 4
Synthesia Pardubice B - TJ Sokol Praha -
Kobylisy Tourist Biomedica Říčany -
Sklípek Spartak Vrchlabí
Rozhodčí: Svatoslav
Záhorovský Rozhodčí: Jaroslav Říha
1. Kourek Josef 1/2 Dvořák
Jan 1. Černý Martin 1/2 Fiala Jaroslav
2. Šťastný Jan 1/2 Paulovič Martin 2. Voráček Miroslav 1/2 Hála Bohumil
3. Navrátil František 1:0 Šimek
Petr 3. Hrubant Ivan 1/2 Štursa Jan
4. Movsesian Mouseg 0:1 Kopta
Pavel 4. Petras Milan 1/2 Bláha Milan
5. Kastner Oldřich 1:0 Matras Ondřej 5. Straka
Jaroslav 1/2 Špaček Libor
6. Šilar Lubomír 1:0 Hoffmann
Matěj 6. Vavřinec Tomáš 1/2 Chalupecký Vladimír
7. Hejkrlík Filip 1/2 Janda
Jiří 7. Říha Jaroslav 1/2 Steiner Petr
8. Just Pavel 0:1 Novák
Matyáš 8. Voráček Zdeněk 1/2 Buchar Petr
4.5 : 3.5 4
: 4
Tabulka
po 1. kole
1. Panda
Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 2 6 : 2
2. AVE-Kontakt
Pardubice 1 1 0 0 2 5.5 : 2.5
3. ŠO+DDM Chrudim 1 1 0 0 2 5 : 3
4. TJ Synthesia Pardubice B 1 1 0 0 2 4.5 : 3.5
5. TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1 0 1 0 1 4 : 4
5. TJ
Spartak Vlašim 1 0 1 0 1 4 : 4
5. TJ Tourist Biomedica
Říčany 1 0 1 0 1 4 : 4
5. TJ Bohemians Praha B 1 0 1 0 1 4 : 4
9. TJ Sokol Praha - Kobylisy 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 3 : 5
11. Polabí
Sokol Kolín C 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5
12. TJ Jiskra Hořice 1 0 0 1 0 2 : 6