27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Na již tradičním přeboru ČR seniorů v Rychnově n/Kn. dosáhl na nejvyšší příčku předseda našeho krajského svazu Jaroslav Hájek ze Sokola Zaječice a po zásluze se stal mistrem ČR pro rok 2002. Neztratili se ani další zástupci kraje - Luboš Trojan ze Synthesie Pardubice skončil na devátém a Bohumír Zámečník ze Sokola Žamberk na 10 místě.
Mistrovství ČR seniorů 2002
Rank
SNo.
Name
NRat
Club
Pts
BH.
SB.
1
-15
HAJEK Jaroslav
1961
TJ Sokol Zajecice
5
30,5
21,25
2
-10
SNAIDR Jiri
2000
Sokol Plzen Letna
5
30
20,5
3
-7
JAROS Mojmir Ing.
2055
Duras Brno
5
29
19,5
4
-4
HOLUB Milan Ing.
2100
Sokol Vrsovice
5
28
19
5
-2
MOST Zdenek
2118
Stare Sedlo
5
27,5
18,25
6
-3
RATOLISTKA Josef
2106
-
4,5
30
18,5
-5
BLAHACEK Evzen Ing.
2081
Ateso Jablonec n/N
4,5
30
18,5
8
-1
TRMAL Jaroslav
2244
Investa Pribram
4,5
30
15,25
9
-6
TROJAN Lubos
2078
Synthesia Pardubice
4,5
29,5
18,75
10
-14
ZAMECNIK Bohumir Dr.
1973
Sokol Zamberk
4,5
29
18,5
11
-11
PISE Jan Dr.
1995
SK Loko Brno
4,5
28,5
17,75
12
-12
CEROVSKY Leos
1976
TJ Dvur Kralove
4,5
28,5
17
13
-17
ZEMAN Ladislav
1918
Jiskra Litomysl
4,5
27,5
17
14
-20
DUFEK Vladimir
1870
SK Novy Bor
4,5
25,5
16,75
15
-46
HRNCIR Frantisek
1549
TJ Krasna Lipa
4,5
25
15,75
16
-21
CIPRIAN Jiri
1862
TJ Ostrov n/O
4
29
15,25
17
-23
VICANEK Josef
1818
Fatra Napajedla
4
28,5
13,75
18
-8
KUDERA Jiri
2013
Slavoj Litomerice
4
26
13,75
19
-13
HAVRLIK Pavel
1976
Sokol Zamberk
4
25,5
14
20
-16
MACHALEK Bedrich
1949
SKD Prumstav Usti n/L
4
25
11,5
21
-19
KRIVOHLAVEK Miroslav
1871
Jiskra Usti n/O
4
24,5
14
22
-22
BUNKA Vladislav
1852
Stadion K. Hora
4
23,5
11,75
23
-25
ZIKMUND Jaroslav MUDr
1787
DDM Kostelec n/O
4
23,5
10,75
24
-9
KAISER Rudolf
2005
SK Smichov
3,5
28,5
12,75
25
-27
MOTACEK Jan
1754
Litomysl
3,5
24
9,25
26
-24
NOVOTNY Milan Mgr.
1797
Spartak Adamov
3,5
23,5
11,5
27
-18
GASEK Stanislav
1887
SK Investa Pribram
3,5
23
10
28
-33
HEGER Miroslav
1697
-
3,5
22,5
9,25
29
-35
PELIKAN Josef
1690
SK GAMA Pribram
3,5
21,5
7,25
30
-36
TOLAR Vladislav Ing.
1683
Loko C. Budejovice
3,5
19,5
9,25
31
-31
HAVLICEK Frantisek
1710
TJ Stare Sedlo
3,5
19,5
7,25
32
-29
KOSTALEK Vlastislav
1735
Loko Trutnov
3,5
19,5
6,75
33
-28
TRAVNICEK Jaroslav
1748
TJ Krasna Lipa
3
27
9,5
34
-34
SVATOS Zdenek
1693
SK Svitavy
3
23
8,5
35
-37
PALLA Rostislav
1681
Spartak Rychnov n/Kn
3
21
7,75
36
-30
PALLA Stanislav Ing.
1730
SK C. Trebova
3
21
6
37
-39
MAREL Vaclav
1663
DDM Kostelec n/O
3
18,5
5,5
38
-49
RAKOVIC Miloslav Prof. Ing.
-
-
2,5
25
8,25
39
-44
ZASTAVA Ladislav
1585
TJ Hronov
2,5
24,5
8
40
-45
JANECEK Miroslav
1585
Sokol Zamberk
2,5
24,5
5,25
41
-40
BENES Leopold
1627
SK Svitavy
2,5
24
7
42
-38
ANDRES Jaroslav Ing.
1663
Sp. Rychnov n/Kn
2,5
23,5
3,75
43
-32
KOTTNAUEROVA Libuse
1702
Viktoria Zizkov
2,5
22
7
44
-43
HURDES Emil
1603
Sokol Zamberk
2,5
17,5
2,5
45
-50
TROJANOVA Ludmila Mgr.
-
-
2
22,5
6,25
46
-47
MAREK Frantisek
1543
SK Marek Linhartice
2
20
1,5
47
-48
PATEK Ladislav
1528
TJ Chotebor
2
17,5
4,25
48
-41
RUZICKA Jaroslav
1606
Krasna Lipa
1,5
24
1,75
49
-42
KUCHTA Jiri Mgr.
1604
TJ Slavia HK
1,5
20,5
1
50
-26
BRADAC Jaroslav
1765
Jiskra Jaromer
0
13,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .