achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachový dvouměsíčník TEMPO - 2/2012 18.4.2012

V minulých dnech bylo všem zájemcům rozesláno druhé číslo Šachového dvouměsíčníku TEMPO, který vychází pouze v elektronické podobě a je distribuován mailem jen těm, kteří o jeho zasílání požádali na této adrese.


Vzor - Dvouměsíčník TEMPOO TEMPO je zájem!

Ač jsme původně plánovali, že náš dvouměsíčník bude určen prioritně mládežníkům, rodičům a trenérům Pardubického kraje, byl zájem široké šachové veřejnosti tak velký, že je v této chvíli časopis rozesílán do zhruba 185 emailových schránek čtenářům z Česka, Slovenska i Polska. Zejména v nejbližších týdnech po rozeslání prvního čísla se nám na náš e-mail hlásil každý den velký počet nových odběratelů.

Obsah časopisu se však nezmění a hlavním tématem bude mládežnické dění v našem kraji. Velký zájem však ukázal určitý „hlad” po podobných projektech s celorepublikovou působností. Při větší propagaci by se jistě našel i větší počet odběratelů. I tento potenciální přísun by mohl být jedním ze střípků mozaiky rozšiřování členské základy ŠSČR, jelikož mládež je vždy jedním z největších a základních hybatelů.

Druhé číslo se bude věnovat nedávno skončenému MČR mládeže. FM Michal Novotný si připravil několik zajímavých diagramů. Na MČR se již neobejdete bez kvalitní přípravy na partii. Tomuto tématu se věnuje Zdeněk Závodný. Pavel Holásek přichází s druhým dílem léček, fint a nástrah. Dále připravil okomentované partie z Harrachova a představení prvního mistra světa, který pocházel z Prahy. Kdo že to byl? Připraven je také rozhovor s dalším úspěšným dorostencem našeho kraje a mnoho jiného!

Příjemné chvíle strávené s TEMPEM přeje redakce!


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.